Skocz do zawartości

Polecane posty

Parę dni temu przeszedłem Two Worlds 2, teraz powoli męczę dodatek, który poziomem niestety nieco odstaje od podstawki, a następny w kolejce czeka już Bastion, na który ostrzę sobie zęby. Ponad to jak przejdzie kryzys mojemu łączu, to się zapewne trochę pobawię w Path of Exile :>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam AC:Revelations i teoretycznie wzięłam się za Batmana: Arkham City. Tyle tylko, że nie mogę się w niego wkręcić, więc póki co na przemian grinduję na Wladislausie w FFXIII i wbijam pozostałe trofea w XIII-2 (po dzisiejszym dniu zostało mi tylko zarobić 3k monet w kasynie i pęknie pierwsza platyna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 2. Mimo iż przeszedłem na na normalu i na true vault hunter, dalej gram w tą grę. 210+ h na liczniku. Ubieram mojego Axtona (bo jeden boss z jedynego dodatku jaki mam, skutecznie mi uświadamia, że jeszcze jestem słabiutki).

W końcu udało mi się zdobyć Left 4 Dead 2. Dopiero zaczynam z nim przygodę, ale genialna rzecz na odstresowanie. Mniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Assassin's Creed - szału nie było zasadniczo poza zakończeniem w labie i początkiem gry, nużące jak cholera i fabuła, w którą się jakoś nie dałem wkręcić.

No i jakiś czas temu platynka w Motorstorm: Apocalypse... pierwsza platynka. ^^

A teraz Batman: Arkham Asylum na zmianę z Mortal Kombat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Far Cry3(super fabuła !)

Need for Speed Most Wanted(gram bo zawsze lubiłem dźwięki aut w tej grze + soundtrack )

The Walking Dead Episode 5(aktualnie w 3 epizodzie ,bardzo wciągająca gra ;) )

Tony Hawks Pro Skater HD(bo przecież combo same się nie zrobią :D )

Just Couse2 (też fajna gierka)

Gry które nie dawno przeszedłem to:

Saints Row The Third(KOZAK!!!)

Need for Speed The Run

i pierwsza część AssassinsCreed :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zagrywam się w Assassin's Creed 3 i najnowsze Devil May Cry (pierwsze wrażenia z obu gier jak najbardziej pozytywne). Natomiast w styczniu udało mi się skończyć:

Borderlands - 8/10 - do mniej więcej połowy gry byłem zachwycony tym tytułem, jednak w pewnym momencie zaczęła mnie nudzić i końcówkę gry przechodziłem już trochę na siłę :)

Painkiller Hell & Damnation - 7/10 - świetny odstresowywacz, w sam raz na odreagowanie stresów związanych z sesją ;D

Syndicate - 6,5/10 - oczekiwałem więcej po tym tytule i zawiodłem się, mimo, że były momenty kiedy strzelało się naprawdę przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cała trylogia Hitman'a zakończona, lecz muszę zakupić jeszcze sobie do przejścia Blood Money.

Hitman: Codename 47 9,5 / 10

Hitman: Silent Assasin 8.5 / 10

Hitman: Contracts 9 / 10

Okey zaczynam przygodę z Warband i przypomnę sobie S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla, lecz zakończyłem także Riddick'a:

The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay 9 / 10

The Chronicles of Riddick: Assualt on the Dark Athena 8.5 / 10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem paczkę z Amalur i ME 3.

Aktualnie mam zainstalowane tylko Amalur.Jak na razie gra mi się bardzo podoba,choć nie czuję się za pewnie grając swoim cichym zabójcą w takich chmarach wrogów.Oby potem było lepiej.

Poza tym gram nadal w Team Fortress 2 i ćwiczę swojego szpiega,choć na razie nie idzie to najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...