Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja po pięciu latach powróciłem do GTA SA pierwsze odpalenie ale się grafika zestarzała krecka_dostal.gif ale klimat ani trochę smile_prosty.gif Jutro planuje przejść po raz piąty czy czwarty Risena, a na Xboxie odprężam się przy Assassin's Creed III więc na razie narzekać nie mam prawathumbsup.gif

Edytowano przez LordRevan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze bawię się przy (nie ukrywajmy) budżetowym i dosyć niszowym Off-Road Drive dostępnym w tej chwili w Biedrze za symboliczną dyszkę. Gra jako symulator off-roadu sprawdza się naprawdę dobrze, solidna ilość tras i pojazdów, całkiem niegłupia mechanika jazdy, zaskakująco miłe wrażenia po już ponad 10 godzinach przy niej spędzonych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały tydzień spędziłam z D3 smile_prosty.gif Młóciłam potworki aż miło. Nawet udało się znaleźć fajne buty.

Gdzieś w międzyczasie zwiedziłam świat Dear Esther.

Dziś odpaliłam ponownie Alana Wake'a ale wytrzymałam tylko trzy godzinki taka tam gęsta atmosfera. Uwielbiam!

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w MC oraz Fifkę 13 na Xboxie. Niestety mam zepsuty napęd w komputerze i chwilowo muszę obejść się ze smakiem, a tytuły jak dla mnie miodne Riddick, GTA: VC oraz niedługo może pierwszy Wiesiek i Game of Throne biggrin_prosty.gif.

Edytowano przez Underlife
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 tygodnie temu przeszedłem Call of Juarez: The Cartel, dołączone w przedostatnim numerze, osobiście nie polecam, wszystkie misje opierają się na tych samych "sekwencjach" czyli np. (spoiler start) ucieczka samochodem, chowanie się za przeszkodami przy ostrzale osłonowym i eliminacja wrogów z flanki, i wybijanie drzwi przy zwolnionym tempie (spoiler stop) i tak w kółko.

Natomiast strasznie wciągneło mnie Team Fortress 2, świetna odskocznia. Nie przejmujesz się statystykami, tym ile wygrasz, a ile przegrasz, po prostu czysta satysfakcja z gry plus świetnie przemyślane klasy, ogrom przedmiotów i wiele map, to jest FPS prawie idealny biggrin_prosty.gif

Edytowano przez JooreckOgooreck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu po dłuższej przerwie usiadłem, żeby dokończyć Assassin's Creed 3. Zacząłem zaraz po premierze i z braku czasu musiałem odłożyć na prawie 2 miesiące z 70% ukończonymi...

W wolnych chwilach siadam też do Borderlands 2, chociaż pierwsza część chyba bardziej mnie wciągnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w "Władcę Pierścieni: Bitwę o Śródziemie". Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że EA może wyprodukować tak wspaniałą grę, na podstawie filmu, bo chyba wszyscy znamy nowe "dzieła" studia, oparte właśnie na ich kinowych pierwowzorach, a tu takie miłe zaskoczenie. Gra się lekko, przyjemnie, można fantastycznie poczuć klimat i niemalże pooddychać powietrzem Śródziemia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pogrywam w:

Torchlight I - narazie ciężko mi sie przekonać do tej gry, niby ładna, niby dobra jatka, ale ta fabuła jakaś taka naiwna, ciągle te same lokacje - zobaczymy jak będzie później

Bioshock 2 - naprawdę świetna gra, niesamowity klimat, taki podwodny fallout fpp z nastrojową muzyką i niezłą fabułą

Tomb Raider Anniversary - miło po tylu latach zobaczyć "te same" lokacje w nowej odsłonie. Stara dobra Lara z podrasowanymi zderzakami tongue_prosty.gif

Dla oderwania się od tych mrocznych klimatów włączam:

Test Drive Unlimited - po latach pustki motoryzacyjnej jaka nastała po Most Wanted wkońcu można czerpać przyjemność z prowadzenia pojazdów, całkiem do tego ładnych.

Ostatnia gra jaką przeszedłem to Secret Files 2: Puritas Cordis, jako że bardzo cenię sobie przygodówki. Osobiście wolałem pierwszą część tylko z jednego względu - była dłuższa, choć obie mogę śmiało polecić.

Edytowano przez kamilozo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...