Skocz do zawartości

Polecane posty

Właśnie doszedłem do końca "mentalnej podróży" w LIMBO + zrobiłem podejścia do 2 achievementów. Gra krótka jak cholera (xfire i steam naliczyły ok. 3h przy moim tempie grania (niezbyt wysokim) i tym, że oprócz achievementów było w grze kilka momentów, z którymi męczyłem się po kilka-kilkanaście razy. Ale oprócz tego magia w czystej postaci. Aż żal z dysku usuwać będzie. Polecam każdemu.

A teraz? Pewnie przeproszę się do Scarface albo Burnouta 3: Takedown na PS2, bo obydwie gry zostawiłem niejako w środku rozgrywki i czas to załatwić.

A jeśli chodzi o PC zastanawiam się nad STALKERem: Czyste Niebo/Xpand Rally/Total Overdose/Diablo 2. Tak, na starocie coś mnie wzięło ostatnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wczoraj Alpha Protocol, fajna gra, imo lepsza niż ME2. Jedyne, co mogłoby się nie podobać, to brak miast czy innych hubów, po których można się swobodnie poruszać i rozmowy/handel niemal wyłącznie za pośrednictwem komputera, ale dla takiego nolife'a jak ja to w sam raz :P No i gra w pełni wynagradza to swobodą działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie Actionowego Torchlighta odświeżam. Głównie ze względu na to, że to jedna z najnowszych gier działających na moim sprzęcie. Syndrom Jeszcze Jednego Questa działa jak należy. :wink: No i jeszcze Minecraft...

A z ukończonych to Fallout 3 (znowu), NFS MW (znowu) i Actionowego Sam & Maxa. Świetna przygodówka, szczególnie w polskiej wersji.

A niedługo chyba zabiorę się za Team Fortress 2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikonki z pulpitu czyli aktywne gry ;)

NFS Most Wanted

Colin McRae Dirt

Fifa 12

Portal

Prince of Persia

THPS3

Pure

Gothic 3 Zmierzch Bugów

Gothic 3

Super Meat Boy

Ale właściwie to teraz przechodzę tylko dwie ostatnie, a DirT i MW stoją ;)

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram w pare gierek

Battlefield 2 - Mam troche za wolnego neta na gre z ponad 25 osobami na multi więc troche poszperałem i znalazłem program który umożliwia grę z dowolną ilością botów od 1 do 126. Zmienia też wielkośc na maksimum

Gothic 3/Zmierzch Bogów - Świetna gra. Gdy zaczołem w nia grac, grac i grac zorientowałem sie że to dopiero początek i że dopiero wyszedłem z wybrzeża. Mam problemy z wczytywaniem ale gdy juz będzie wszystko gotowe można grac godzinami

Sims 2 - Co tu pisac. Sims

GTA San Andreas Multiplayer (SAMP) - Gra na multi jest o wiele lepsza niż samemu. Najczęściej gram na serwerach typu Role Play,Zombie i TD

Mount & Blade Warband - Gram na wspaniałym Witcher Modzie który zmienia Caladie, Bronie, Zbroje, Konie i ogólnie wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie na maksa wciągnęło multi Battlefielda 3. Pomimo tego, że gram na PS3 (więc teoretycznie "gorzej, bo na PC i tak gra jest lepsza"), zabawa jest niesamowicie wciągająca, nawet gdy kilka razy zginie się za dużo :wink: W ogóle już na starcie zabrałem się za multi, ale dopiero teraz, po dobrnięciu do 12 lvl'u, rozpocząłem przygodę w kampanii. Dosyć krótkie misje, ale piękna gra świateł, sporo zwrotów akcji i udane skrypty tylko wychodzą produkcji na dobre i ciągle chce się grać :smile: Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio coś mnie ruszyło na stare gry i zacząłem sobie przechodzić jeszcze raz.

mafia 1

gta 3

gta vc

gta sa

half life (jeszcze nie skończyłem)

z nowszych:

mafia 2 - chyba już z 5 raz ją ukończyłem ;)

gta 4

gta EFLC

i obecnie gram w fifę 12 oraz bf3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...