Skocz do zawartości

Polecane posty

Przed chwilą skończyłem PoPa.Gierka ekstra.Grywalność bardzo duża,sympatyczne postacie.Jedyne co mi się nie podobało to QTE pokazywane kolorami i dodatkowo dające jakąś sekundę na reakcje.Ogólnie ostatnia gra jaką przeszedłem z CDA to Splinter Cell Double Agent pięć numerów temu, więc rzadko trafia się coś w co zagram, a jeszcze rzadziej coś co ukończę.Może kiedyś przejdę jeszcze raz.

Za niedługo natomiast zamierzam nabyć Wiedźmińską Kolekcję bo aż wstyd przyznać, ale nie miałem jeszcze okazji zagrać w żadną z części.Może nawet lepiej bo dopiero kilka tygodni temu skończyłem czytać Sagę.Na razie jednak zostanę przy LoLu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kiepsko jest z moim przechodzeniem gier... Grałem w CoD: Modern Warfare 3, Wiedźmina 2, Battlefield 3... jednak żadnej z gier nie ukończyłem (BF3 i MW3 grałem tylko multi, a Wiesiek mnie zanudził), więc wychodzi na to, że ostatnią grą jaką przeszedłem jest Test Drive Unlimited 2 (troszkę dawno temu). Nie w 100% ze zdarzeniami losowymi, lecz wszystkie mistrzostwa zaliczone (i oba ukryte samochody z darmowego DLC zdobyte).

Aktualnie gram w Battlefield 3. Jako fan serii Call of Duty w końcu się do tej gry przekonałem :D.

Edytowano przez Argaris
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie - tylko i wyłącznie Battlefield 3. Multi na przemian z kampanią. Gram od wczoraj i już 12 poziom. ^^ W najbliższej przyszłości mam zamiar kupić i sprawdzić multi Modern Warfare 3.

@DOWN: Już 13. :D I dzięki za radę, w takim razie kupię sobie Modern Warfare 2.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Od wczoraj i 12 level już? Nieźle... Chociaż ja jestem nastawiony bardziej na rozgrywkę ala CoD i do BF-a musiałem się przyzwyczajać... To mogłoby wyjaśniać moją powolność :D

A multi MW3 absolutnie nie polecam (jako wielki fan serii CoD). Już Black Ops miał o wiele lepsze multi... Najlepiej trzymać się MW2/CoD4/BO lub AlterIWNet'a :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja ostatnio mało gram jedynie w WoWa ze względu na rajdy i pvp mam troszkę zaległości ale jak to się mówi gry są na dysku więc mogą poczekać =]. Obecnie nabrałem wielką ochotę na dobry horror i wygrzebałem z szuflady CDA nie wiem który to numer ale ma już chyba z 9 lat z grą SUFFERING 1 część i się za niego wezmę nigdy nieprzeszedłem trzeba nadrobić zaległości =].

No i cieszę się z ostatnich dni wolnego intertnetu :rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie koncze kampanie w swietnym Shogun 2 i pewnie pod koniec tygodnia zabiore sie wreszcie za Skyrima, ktory lezy mi na dysku juz od 2 miesiecy. Pewnie gdy skoncze z najnowsza odslona serii TES swoja premiere beda juz mialy dodatek do Shoguna 2 Fall of the Samurai oraz Mass Effect 3, na ktore czekam z niecierpliwoscia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...