Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio nie grałem w ogóle i pomyślałem, że czas to nadrobić. Bardzo fajnie zapowiada się gra z najnowszego numeru CDA - The Tiny Bang Story, która już za chwilę wyląduję w napędzie. Ostatnio grałem (jakiś miesiąc temu) w HP część piąta, która znudziła mi się niesamowicie szybko.

EDIT. TTBS usunięta. Gra niestety nie spodobała mi się, spodziewałem się nieco innego rodzaju rozgrywki. A teraz trzymajcie kciuki - instaluję OBLIVION na kompie mojego brata, który (komputer, nie brat!) ma jakieś sto lat. Oby zadziałał! Uwielbiam tą grę, ten otwarty świat! Te tętniące życiem miasta! I tym bardziej nie mogę się doczekać Skyrim, który już jest zamówiony.

EDIT 2. Oblivion nie podziałał, w sumie to spodziewałem się tego, chciałem tylko się upewnić. W takim razie instaluję... Gothic 2: Noc Kruka z CDA! Do tegoż wyboru skłonił mnie post niżej, który przypomniał o gierce, w którą ostatnio grałem jak byłem bardzo malutki i była to moja ukochana gra. Wrażenia z gry opiszę jeszcze dzisiaj.

Edytowano przez Reminded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabralem sie wreszcie za Crysisa 2. Nie powiem, graficznie w HD i z ustawionym DX11 wyglada swietnie, ale to w sumie tyle... Poza grafika ani fabula, ani konstrukcja etapow czy pomyslowosc tworcow niczym mnie nie zaskakuje, a to znaczy, ze jak tylko ja skoncze (co stanie sie dzisiaj), gra powedruje na polke. Crysis 2 jest warty poznania i graficznie wyglada naprawde wspaniale, ale przy obecnej ilosci gier na rynku nie sprawia, bym chcial przechodzic ten tytul ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem do ETQW w sieci, ale oprócz tego nabyłem ostatnio Serious Sama Gold Edition no i ten urwał mi prawie 2 tygodnie :) No i oczywiście Doom 2 w standardzie, codziennie, ale ostatnio nie mam czasu na klasyczne levele, tylko na niekończący się modding :D Odkryłem też zamiłowanie do freewerowych gierek tj. Theseus, który był w CDA i ApocalypseMotorRacers :D Obecnie czekam na RAGE, jeżeli tylko singleplayer nie będzie wymagał stałego połączenia z siecią, to na pewno go sobie kupię. Ostatnio przeszedłem też na nowo Riddicka w wersji w HD i Batman Arkham Asylum, którego kupiłem za 20 zł w jakimś markecie (byłem w szoku, że to teraz takie tanie). A no i byłbym zapomniał, teraz się trzymajcie - po zagraniu w demo - kupiłem... Charnobyl Terrorist Attack! (Mówiłem. że ostatnio mam jakieś zamiłowanie do budżetówek i freeware'ów) Nie mogło być inaczej jako fan STALKERA. CTA traktuje jak taki właśnie freeware, a jako DOOM modder jestem w stanie wiele wybaczyć w grafice (dla ciekawskich przeszedłem prawie 3 razy na coraz wyższym poziomie trudności :) w tym w najwyższym :D Uff, to chyba tyle ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu nowego Deus Exa (bardzo dobra gra, nie zawiodłem się, choć oczywiście parę minusów miała np. nieszczęsne bossy. Świetna muzyka, niezły klimat - dla fanów jedynki pozycja obowiązkowa) oraz Dead Island (całkiem fajne, zwłaszcza na początku gry - później nieco frustrujące i monotonne, szczególnie dla osób takich jak ja, które po prosu muszą wykonać każdego możliwego questa :P), wróciłem do jednej z fajniejszych gier tego roku w moim osobistym rankingu - Dungeons of Dredmor i znowu przebijam się przez podziemia i przeklinam grę, za każdym razem gdy moja postać ginie, po czym zaczynam grać od nowa.

Zacząłem również testować Vindictus - zapowiada się fajnie, choć nie jestem jeszcze w pełni przekonany, co do tego świata opartego na instancjach. Zobaczymy, czy gra utrzyma mnie przy sobie na dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to z korzystałem na tym, że ostatnio wyszły ciekawe gierki z serii klasyków i przeszedłem CoD2 i Warhamerra40000 - DoW Soulstorma na którego polawałem już dłuższy czas. Teraz po raz 3 podchodzę do próby przejścia Twierdzy Krzyżowca ale nie mogę sobie poradzić w okolicach 36-39 misji. Ćwiczę też swój refleks i szybkość palców ( może to dziwnie brzmi :P ) w NTSD2.4 . Polecam tą mini gierkę zwłaszcza fanom NARUTO Shippuden :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skończyłem Double Agent, jakieś 2 tygodnie temu - świetna gra, naprawdę warta polecenia - a teraz zacząłem pykać od 3 dni w drugą część z serii BiA a mianowicie Earned in Blood.Gra niby monotonna ale naprawdę świetna, grafika nie oślepia, nawet średniawa, gameplay na 7/10, za monotonię ale tytuł przykuwa do monitora świetnie opowiedzianą historią.Nie żałuję i POLECAM!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...