Skocz do zawartości

Polecane posty

Bulletstorm - rozwałka na całego, przyciąganie przeciwników, kopanie ich w locie, strzelanie w tylną część ciała, zbieranie punktów za dosłownie WSZYSTKO... Rzeźnia jest niesamowita, polecam wszystkim tym, którym spodobał się Painkiller.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej Nocy zastanawiałem się w jaki tytuł by tu zagrać. Z braku nowości na mojej półce padło na staruńkiego TH:AW - pograłem, ukończyłem nie po raz pierwszy - jestem zadowolony. Ech, tylko nowy dylemat się szykuje, gdyż dzisiejszej nocy także zagrać w coś wypada. Może tym razem padnie na Arkham Asylum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przechodzę 33 raz Wiedźmina 1.

I przeszedłem Warhammer 40000:Dawn of War II i dodatek Chaos Rising.

Wiedźmin to jeden z najlepszych gier polskich producentów.Bardzo dobra grafika efekty dźwiękowe na poziomie.Najbardziej mnie urzekło to ,że można decydować po czyjej stronie stoisz i można podejmować własne decyzję.Akurat mam ER (Edycja Rozszerzona) i misję dodatkowe też są bardzo dobre.

A Warhammer 40000:Dawno of War II i dodatek Chaos Rising to doskonałe rozwiązanie dla fanów tej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno ukończyłem BulletStorma. Jest to chyba jedna z najlepszych z gier które ostatni miałem zaszczyt przejść. Spodobała mi się w nim szczególnie grafika oraz system skilshotów. 9/10

Aktualnie gram w Assassin's Creed II oraz Mass Effect 2. Te gry mimo kilku drobnych błędów są nadal świetne i przyjemne w odbiorze. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pogrywam w Wiedźmina 2 przechodząc po drugiej stronie, ale średnio mi się chce, mimo ogromnego potencjału jeśli idzie o replayability; mechanika mnie po prostu już nuży. Dokończyłem też sobie na Xboksie rysunkowego PoPa - gra dalej urzeka grywalnością i klimatem. Chyba potłukę achievementy i może nawet kupię DLC.

Za to dziś rano odpaliłem sobie Sims 3 i... cóż, ta gra powinna być zakazana. Nie dlatego, że EA robi na niej ogromną kasę; nie dlatego, że liczba dodatków przewyższa liczbę grup zawodowych, które domagają się podwyżek; nawet nie dlatego, że to (zło!) "casualowa" produkcja. Powinno się jej zakazać, bo jak siadam do gry rankiem, to powinienem od niej odejść koło południa, a nie wczesnym wieczorem. Draństwo potrafi pięknie i niepostrzeżenie położyć cały plan dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dokończyłem Batmana AA i już nie mogę się doczekać kolejnych przygód nietoperza. Skończyłem też F.E.A.R 2 i trochę się zawiodłem. Trzy dni po 2h i koniec :huh: na dodatek nie jest wcale tak strasznie. Jedynka jest moim zdaniem zdecydowanie lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie przechodzę Wiedźmina 2 po raz drugi.Jestem dopiero na samym początku pierwszego aktu.Za pierwszym razem w prologu zginąłem może z 50 razy, a teraz tylko 2. Wróciłem też do grania w świetnego Battlefield Heroes. Niedługo też dokończę Obliviona, którego zacząłem po raz setny przechodzić w poprzednie wakacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie po raz chyba 25 :wacko: przechodzę Warrior Within. Gra jest genialna, nawet powiem że przekładam ją nad Assassina 2 i Broterhooda. A w międzyczasie poluję na Kotory 1 i 2 oraz Republic Commando. Za to później postawię na cały komplet sagi Lego SW. I zobaczycie mnie przed końcem świata dopiero. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem pierwszą część Portala. Gra fajna, ale dość skomplikowana pod koniec i gdyby nie YouTube to chyba bym nie przeszedł. Daję 7/10. Chciałem przejść i drugą część, ale chyba dopiero za jakiś czas, bo muszę trochę odpocząć od tej serii ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...