Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarthVit

Diablo 2 (LoD)

Polecane posty

Post sponsorowany przez ‘obawę przed skasowaniem konta’. W sumie długo się nie pisało na FA…

Wiecie co Wam powiem…empik w Suwałkach otworzyli xD Chyba zacznę wierzyć w cuda. Jednak to jest dużo inaczej, kiedy wchodzi się do salonu, a kilkadziesiąt gier krzyczy ‘kup mnie, wybierz mnie, mnie…”. No i uległem- Diablosowi, rzecz jasna :)

Tak więc jeśli pojawi się ktoś chętny do gry, mój nick na battlenecie to- jakże oryginalnie- Sairam.

Wylevelowanie postaci do około 65 lvl zajmuje nam do 6 godzin max

Dzikusy z Was... Mnie sie tam nigdzie nie spieszy, gram wolno, poglądowo...i obecnie mam bodaj 13 lvl 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu kupiłem orginał Diablo II z LoD i nie moge grac na BN.Owszem załozyłem konto i stworzyłem postac,ale mam straszne lagi-gra reaguje tak 20sek po tym jak klikne na NPC coby z nim pogadać.Gdy wychodze z obozy to widze czarną powierzchnie zamiast terenu -zdaje sie że mapa jest niewczytana

Co robic?? mam 512kbs i np War3 chodzi mi na BN swietnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiedzę, że jednak sporo osób w to jeszcze gra :) A już się martwiłem ;P

Kupiłem Diablo II 08.12.2006 pod namową kumpla. Na początku trochę żałowałem ( sześć dych piechotą nie chodzi ) ale gdy już się wkręciłem jest super :D.

Moje postacie: ( w kolejności powstania )

-XxDeuSxX - Druid, 16 poziom. Na razie zawiesiłem granie nim.

-ExadrieL - Paladyn, 26 poziom. Aktulanie staram się nim grać.

-xDeuSx - Czarodziejka, 6 ^^ poziom. Najświeższa postać, która powstała 20 min. temu :D.

Gram na Battle.Net, Europa, Ladder. Więc gdyby co to pisać lub dołączać do gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu kupiłem orginał Diablo II z LoD i nie moge grac na BN.Owszem załozyłem konto i stworzyłem postac,ale mam straszne lagi-gra reaguje tak 20sek po tym jak klikne na NPC coby z nim pogadać.Gdy wychodze z obozy to widze czarną powierzchnie zamiast terenu -zdaje sie że mapa jest niewczytana

Co robic?? mam 512kbs i np War3 chodzi mi na BN swietnie

jak ktos kce to moge zagrac 4 fun cb ld na gjegje pisać a na bn lagi są od kilku tyg bo wszyscy mają public dupe method i dupcom (kopiują) hry/itemki/wszystko normalnie jakis udzxial w tym ma tesh stan serwów blizza olali jush graczy i ich serwery to crap

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy powinienem założyć na to nowy temat, ale myślę że nie jest ten mod aż tak popularny...

Gdyby ktoś miał zainstalowanego moda "Median 2008" na Diablo II LoD i chciał zagrać to proszę o PW lub odpowiedź w tym temacie. Bo na Medianie nie można grać w CBN ani OBN, tylko TCPIP. A jak granie, to postać od początku lub ew. w okolicach 20 poziomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam pytanko odnośnie gry w Diabełka przez TCP/IP.

Ja mam oryginalna wersje z dodatkiem na tomiast kumpel ma pirata.

Ja nie stawiam serwerów bo nikt sie do mnie nie dolaczy gdyz mam wewnetrzne IP (radiowy dostep do netu o przepustowosci 256 kb/s) wiec on stawia. Jednak ja tez nie moge sie do niego podlaczyc. Czy to dlatego ze on ma pirata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie ma znaczenia jaką wersję gry masz, jeśli gracie przez sieć. Jeden egzemplarz diabła starcza do gry w sieci całej kafejce internetowej, a co dopiero dwóm userom ;) Nie wiem jak z legalnością, ale płyta jest wymagana tylko do uruchomienia gry, potem można nią uruchomić D2 na innym, kolejnym kompie. To tak a'propo.

Nie wiem w jakim sensie napisałeś "wewnętrzne IP" :]. Wewnętrzne IP musi mieć każda LAN, określone dla każdego komputera w sieci, oprócz MACa każdej karty sieciowej. Natomiast komputer będący routerem, czy po prostu router ma IP zewnętrzne, pod którym jest widziane z.. hmm.. zewnątrz? :D Nie wiem czy rozróżniasz oba rodzaje protokołów internetowych ;) Tak czy siak - nie napisałeś w jaki sposób kumpel łączy się z netem, czy np. korzystacie z tej samej radiowej sieci, czy jest gdzieś tam i ma całkiem inną sieć. Jeśli to pierwsze, niech jeden z was założy grę na protokole TCP/IP, drugi niech wpisze jego adres w sieci wewnętrznej (127.0.0.x najczęściej). Jeśli to drugie, to zależy jaka sieć, czy pościągane macie firewalle, czy wreszcie macie jednakową wersję patcha na obu grach..

Mała dygresja - lepiej nie pisz na przyszłość o pirackich grach w TYM dziale. Znaczy nie pisz ogólnie, a tutaj zwłaszcza. Modzi są niezwykle na to słówko wyczuleni ;) A trafić do ciebie wcale nie tak trudno, do twoich logów i IP kumpli też ;) Natomiast jeśli jakiś mod usunie twojego posta, co za tym idzie usunie mojego (po co komu odpowiedz na posta którego nie ma? :D) to niech szlag trafi zarówno jego jak i ciebie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie szczerze mówiąc za bardzo na konfiguracji sieci i jej zarzadzaniem. Jednak człowiek odpowiedzialny za dostarczenie mi uslug Internetowych mówił mi, że router ma pewna ilosc adresow IP i do kazdego z nich przypisane so po 3 kompy i dlatego jak postawie serwer w jakiejkolwiek grze to sie nikt do mnie nie podlaczy bo nie bede widoczny.

Moj kumpel ma stale łącze kablowe z Neostrady badz z telewizji kablowej Vectra (nie pamietam), najnowszy patch i firewalla tez odlaczal jednak i tak nie moglem dolaczyc do niego.

I przepraszam za użycie zakazanego slowa :P jednak nie chodzilo mi o to zeby wskazac czy ktos ma oryginal czy nie tylko o problem polaczenia sie w tej grze przez sieć nie korzystajac z BattleNetu.

A czy mozna sprawdzic adres IP routera pod jakim jest widoczny? Moze to by bylo rozwiazaniem? Moze trzeba wpisac adres IP routera?

Dziękuję za wszelkie uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam sposob z konsola z Windy. Aż taki ciemny to nie jestem, chociaż możliwe że przegapiłem jakies inne polecenie do sprawdzania IP niz (ipconfig), bo to wlasnie podaje tylko IP mojego kompa juz za routerem, a nie podaje adresy routera, ale dzieki temu linkowi ktory mi podales ujrzalem calkiem inny adres IP a w nawiasie adres jakiejs strony, na ktora mnie nie wpuscilo (bo chcialem sobie wejsc na nia z ciekawosci :P). Wyskoczyl komunikat ze zablokowany mam dostep do netu :)

Czy w takim razie wpisanie tego Ip rozwiaze problem z polaczeniem sie w Diablo przez TCP/IP ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak. IP które wyskakuje przy tym skrypcie to adres jaki dostajesz z najbliższego tobie routera. Załóż grę, ściągając wcześniej firewall albo dając wyjątek w zaporze aplikacji d2. Powinno was połączyć. Jeśli nie - masz pecha, firewalle są przed twoim routerem najbliższym ;)

EDIT:

Aż postanowiłem D2 włączyć i postacie sprawdzić czy jeszcze żyją :D Dwóm się udało przetrwać, oto i one:

http://img104.imageshack.us/my.php?image=s...nshot002vo5.jpg

http://img104.imageshack.us/my.php?image=s...nshot003je3.jpg

Lightbringer, lvl 65, pala of.. szedłem nim raczej w szybkość, stąd razem z poświęceniem zadaje jakieś 20 ataków na sekundę po 1000-1500 obrażeń. Słaby dość, ale to był tylko dodatek, taka wariacja do prawdziwych postaci :) (ama 78, pala 85)

http://img412.imageshack.us/my.php?image=s...nshot004hh7.jpg

http://img72.imageshack.us/my.php?image=screenshot005nm6.jpg

Evangelion, lvl 27 czarka - taka tam, znalazlem pare itemków dla niskolewelowej czarki to stworzyłem i w dwa dni chyba ją sobie taką jaka jest złożyłem ^^ prawie maksymalnie rozwinięte ciepło. Kiedyś ją rozwinę.

Ogólnie zapraszam do gry, PM piszcie zawsze, na bnecie jestem ostatnio rzadko, ale jeśli jestem to pod tym nickiem co i tutaj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że sie wreszcie uda. Czekam teraz tylko na kumpla i bedziem kombinować.

Ja niestety stracilem jedyna moja postacjaka gralem na Battle Necie. Byla nia assa na 46 lvl.

A mam jeszcze jedno pytanko. Dlaczego kiedy chce postawic hosta przez TCP/IP to u gory gra podaje to moje wew. IP a nie to z routera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gra domyślnie pokazuje twoje IP w najbliższej sieci lokalnej (LAN). Jeśli sprawdzisz sobie połączenia sieciowe do twojego komputera, to z którego korzystasz będzie miało domyślne IP ustawione przez administratora dla tych kilku komputerów podłączonych do twojego routera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja GTO wielbię :D Podobną fascynacją kierowałem się przy zakładaniu postaci Evangelion ;) Jakby co - w tą sobotę pogram pare godzinek, tak przed egzaminami się nastawić krwawo-pozytywnie ;) Ergo - chceta grać z presstem? PM'em go ;).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maci3k (Misiobójca)

Mam na razie 56lvl, gram od kilku tygodni na bnecie, ale grę znam bo single przechodzony po 10 razy :P Jak ktoś chętny na wspólne fragowanie potworów to zapraszam gg8402078 :D przydałoby się około 4 osób, mogę serva z hasłem założyć 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przez najbliższe tygodnie wrócić do Battle.net i dopakować mego perf hammera. Jeżeli macie ochotę to jestem otwarty na jakąś dłuższą sesje z baalrunami na hell (jeżeli lagów nie będzie to robie tele). Konto: AAA_PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos mial ochote na lajtowa gre przez ip i oczyszczanie mapek z potworkow, to bardzo chetnie pogram, bo to jedna z moich ulubionych gier, ale na Closed BatlleNet grac nie lubie, bo kasuja konta i to juz bardziej konkurencja, a nie zabawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...