Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarthVit

Diablo 2 (LoD)

Polecane posty

Gość S@dohi

No cóż zw względu na pewien bład nie mogłem was nadgonić. Ale na 100% z wami zagram. Mam jeszcze zabójczyni na 34 poziomie :D

poczekam aż będziecie na tym stanie to do was dołacze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy

Proszę o mnie pamiętać, ja mam Paladyna i już mam 16 poziom :)

QQQ sorki, że wczraj nie mogłem ale mój pierdolnięty dostawca usług internetowych wyłącza mi ciągle neta i mam problemy. Czekam dzis na propozycje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy

Ja mam jeszcze kilkanasci innych postaci m. in. Czaro na 98 lvl. :twisted: :twisted: no i kilka innych na zbliżonym do 70 lvl

np. Amazon na 68 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Nie martwcie się kto wczoraj nie grał, bo i tak nie graliśmy w ogóle. Jak tak przeglądam to forum to nasuwa mi się jedna myśl, że kto naprawdę chciał grać z nami to grał, a wszyscy się teraz zgłaszają już gotowymi postaciami, a i tak jakoś nie widać, żebyście rzeczywiście CHCIELI. I tu ukłony w stronę QQQ, Doro i Maciocha, no i S@dohi oraz Goofy`ego bo oni chcieli grać i jakoś się dogadaliśmy, w reszta tylko pisze, że gra, a tego nie robią. Sorki, jeśli kogoś uraziłem, ale każdy może pisać, że chce grać i czekać, a w rzeczywistości z tylu osób, które się zgłosiły regularnie grają chyba 4-5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy

Hmmm.

Ja sam narazie regularnie nie grałem, bo tylko raz i tylko z QQQ, ale mam nadzieję, że dziś necik będzie chodził normalnie i będę w stanie zagrać :)

EDIT:

Moja Amazon jest na 78 lvl, a mój drugi Pal na 69 lvl, poza tym zapomniałem o Nekro który leży gdzieś tam na końcu z 92 lvl ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Elo chłopaki zrypała mi się lista kontaktów na tlenie , dlatego wysyłajcie je do mnie po raz drugi. ja też mam postać na wyższym poziomie niż wasze przy grze z QQQ mogę nia grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Widzę, że tu trochę zastany wątek, a to chyba przez to, że nie gramy ostatnio; w związku z czym mam do wszystkich pytanie: czy ktoś jest w stanie założyć serwa? Jeśli tak to napiszcie na forum albo na GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wy se grajcie a ja sobie mysle, ze ktos moglby zalozyc konkurencyjny serwer, bo mi sie nie chce samemu Diablo przechodzic. Jesli ktos ma wlasne IP i chce pograc w Diablo 2 +LoD+ patch 1.10, niech tu napisze,,to sie umowimy na partyjki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Macioch

Konkurencyjny?? Phew, normalny ! OStatnio graliśmy z miesiąc temu a QQQ ciągle nie ma netu a tylko on może stawiać serwy. Ma ktoś warunki do stawiania serwów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

no tylko wiesz trzeba by jeszcze serwa mieć, bo jak na razie to jeszcze nic pewnego nie ma, ale być może qqq wróci do gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Rozumiem twój optymizm Macioch, ale zbytnio go nie podzielam, bo jak na razie to serwera nie mamy, także się tak nie zapędzaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

- mogę postwić, ale mam narazie szlaban na kompa (hasło)

- mam nowe IP :)

- myślę, że miałem włączonego FireWalla i dlatego nie mogliście się połączyć

- ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...