Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarthVit

Diablo 2 (LoD)

Polecane posty

Czasami lepiej zagrać samemu, chociażby dla dropu ;).

Ja w sumie byłbym chętny do gry(ale niezbyt długiej, raczej w sensie "odstresowywacza") w przedziałąch:

Poziom Normal akt 2, lub

Poziom Koszmar akt 1.

Gra na wyższych/niższych poziomach raczej mniej możliwa, chociaż nie wykluczam niczego ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dołączę, a masz konto w x-fire, bo ja se właśnie założyłem i widać jak ktoś gra i na jakim servie.

Sorki, ale wczoraj miałem mały skok napięcia i dlatego mnie wyrzuciło z serva, a że rodziciele mi hasło wprowadzili na komputer to nie mogłem o wpisanie go prosić...

Sorki, ale wczoraj miałem mały skok napięcia i dlatego mnie wyrzuciło z serva, a że rodziciele mi hasło wprowadzili na komputer to nie mogłem o wpisanie go prosić...

Nie pisz dwóch postów pod rząd. W tym wypadku trzeba było usunąć poprzedni post, treść skopiować starego+dołożyć treść nowego i wstawić.

Ps. Cierpliwość jest cnotą, dlatego nie klikaj tyle razy w publikacje, bo tworzą się dwa posty, które skrypt automatycznie scala, czego przykład masz wyżej.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę grać w sumie tylko wieczorami i okazyjnie(wolny net-radiówka). Myślę, że nie ma sensu umawiać się co do godziny i minuty, bo od tego są komunikatory internetowe. Lepiej zainteresowani niech podadzą swoje nazwy kont to dodamy się do przyjaciół nawzajem i potem tylko komenda /f l i będzie wiadomo kto teraz gra, a kto nie. Mój account nick: mateuszstefan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja nazwa konta to : krzys2509

EDIT: Dany: wczoraj długo nie grałem, skończyłem tylko 1 akt i mam 12 lvl. Domyśliłem się że masz jakieś problemy z kompem :D Jeżeli jest ktoś chętny na granie to jak dacie rade to gramy o tej samej godzinie i na tym samym serwie

(przypominam. 22.00 ; cda123 // pl )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawiłem kompa, był mocno zakurzony ale go wyczyściłem, mogę grać już normalnie.

też przeszedłem 1 akt i mam 16lv.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kto chętny do gry i kiedy, bo jakby się dużo osób zebrało to by się nieźle pograło, może nawet na kilku servach...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pytanie retorytyczne: Żyje ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę... :/

Forumowicze wpisywać się to zagramy jak za starych dobrych czasów. Gra na allegro kosztuje koło 20 zł, myślę, że to nie duży wydatek w zamian za taką kultową grę. Czekamy na wasze riposty :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę... :/

Forumowicze wpisywać się to zagramy jak za starych dobrych czasów. Gra na allegro kosztuje koło 20 zł, myślę, że to nie duży wydatek w zamian za taką kultową grę. Czekamy na wasze riposty :).

Jak coś to ja w weekend może dam rade wiec sie pisze bo w tygodniu nie mam jak za bardzo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...