Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarthVit

Diablo 2 (LoD)

Polecane posty

Kasti, wal na gg do Obi-sun'a lub Maciocha. Grali wczoraj i dzisiaj chyba też będą (ja dołączam się później). Tylko najpierw dowiedz się na jakim levelu i quescie staneli, żebyś nadgonił indywidualnie. Bo nei będziesz jechał z 1 levelem jak Oni gdzieś koło 14 są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Umbertus

Gra ktoś jeszcze na CBN? Chętnie bym się podłączył...

To może byś tak chociaż napisał, kiedy najbardziej Ci pasuje, jaką postacią grasz i jaką najchetniej zobaczyłbyś w swojej drużynie? BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z checią pogram przez IP

Aktualnie tłukę potworki palladynkiem. Zaczęliśmy z kumplem własnie piekło. :D gg 3865248

Przeczytaj regulamin. Mamy tutaj taką zasadę, ze umawiamy się na grę w topicu, nie zaś przez GG. BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raider D.S.

Znajdzie się może ktoś kto chciał by pograć przez TPC/IP, najlepiej postac między 40, a 60 levelem. Gram barbarzyńcą na 52, następne zadanie to zabicie Nihlathaka naturalnie na koszmarze. Termin dowolny, do uzgodnienia( :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie bym pogral bo jestem swiezym nabywaca tej gry :)

Z tego tez powodu jest nowicjuszem w temacie gry na battle.net i oczekiwalbym raczej wprowadzenia niz powaznej gry z mega bosami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie co sie dzieje, ze prawie kazdego dnia (nwet kilka razy dziennie) sa problemy z polaczeniem z battle.netem albo sama kraina(bramka Europa) jest odlaczona??

Troche to wkurzajace (zwlaszcza przy przerzucaniu itemow) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jako ze 2 tygodnie temu niecale znowu wrocilem do D2Lod, zapraszam chetnych do gry na zamknietym ladderowym Battlenecie. Moge porobic taxi do hella wlacznie tym ktorzy beda chcieli. Obecnie na reaktywowanym koncie mam nastepujace aktywne postacie:

Czarka Blizz-Orb 87lvl

Hammerdiner 60-ktorys level, moze nawet 70 (w kazdej chwili moge go wyekspic do 85).

Wymiatajaca Ama - kolo 40 leva z mozliwoscia wyekspienia w kazdej chwili do 60.

No i jakies tam muly :)

No i na innych kontach jeszcze:

88 lvl Trap Assa

87 lvl Druid-Huraganista :)

(z tych wazniejszych)

Mozemy sie zebrac cala ekipa, zarzuce jakims itemkiem i porobie taxi.. a pozniej wezmiemy sie na powaznie za granie.

Czekam na odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legolasek :arrow: a jak ty mozesz byc takim dzieciakiem??? :twisted: Nigdy bym nie powiedzial, sadzac po takich tekstach, ze masz 14 lat - dawalem ci najwyzej 10 :lol:

Obi-San :arrow: ja chetnie bym odswiezyl moje konta bo chyba niedluga strace je jak sie nie zaloguje ;)

Chetnie pogram znowu - mam kilka postaci, m.in. barba, pala i czarke - wszystkie okolo 80 poziomu, calkiem niezle wyposazone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przerwalem sobie Diablo ostatnio prawie na 2 miechy (przy wprowadzeniu patcha 1.11 i restarcie laddera), teraz z po czesci skompletowana ekipa zamierzami znowu wbic sie na battleneta. Wlasciwie juz to zrobilismy, poki co mamy srednia lvl: 20. Kto chętny? Mile widziany skype.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałem o naszej małej ekipce (żeby nie nazwać tego klanem) grającą w Diablo 2 (z przerwami, ale intensywnie). Po kolejnej przerwie - wracamy.

Więc tak: znowu po niemałej przerwie wracamy do "młucki" w naszego kochanego Diavolo Grotesko Secundo :twisted: .

Trochę szczegółów:

:arrow: Gramy na: CBN-> Europe-> Ladder-> Softcore (d2LOD 1.1b).

:arrow: nasz tag to FH- przed nickiem

:arrow: gramy głównie wieczorami

:arrow: oczywiście zero cheatów i tym podobnych - gramy fair

:arrow: aktualnie polujemy na Lilith (Keys, Clones Quests)

:arrow: fighty urządzamy dopiero po 80 lvl (PvP-europe rules on)

:arrow: nie dajemy nic za darmo, pracujemy na wszystko razem

:arrow: bawimy się dobrze i dajemy się bawić dobrze innym

Ps. tak dla sprostowania: moja pierwsza po przerwie postać to Druid (FH-Elmartis) elementar.

W teamie mamy obecnie (gramy pare dni):

- czarke ice-fire (około 70lvl)

- Elementara Druida też coś koło tego

- drugiego elementara (dopiero nowa postać, dziś powinien być około 60lvl)

-i pare innych postaci mid-level

W zamierzeniu mamy (do realizacji w tydzień):

- Hammera

- BoBarba (czyli standardy)

i mniej standardowo:

- TrapAsske

- NecroFightera

- Czarke Light-Fire

- Valkirie

Wylevelowanie postaci do około 65 lvl zajmuje nam do 6 godzin max (oczywiście zero cheatów, hacków itd, zresztą to CLOSE BTTLNET).

Do tego mamy pare(naście) postaci około 87lvl na non-ladder (z wcześniejszego laddera).

Kompletujemy sprzęt z wiadomych przyczyn - nowy ladder, nowe słowa runiczne, nowy patch, wszystko od nowa ;-)

Zapraszamy do wspólnego grania ^^

Zatem do zobaczenia w Obozowisku Łotrzyc ;-)

No i jak coś to *obi-san ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...