Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarthVit

Diablo 2 (LoD)

Polecane posty

Macioch graliscie n tym serwie co podalem?? czy gdzie indziej??

na tym samym. jak grałem ze 20 razy tylko raz lagów nei było

[ Dodano: Sob 03 Lip, 2004 11:19 ]

Ostatnio grałem na limbo, całkiem fajnie, bez lagów. ale jak na złość - serwer im padłi wszystko od nowa. może jednak ktoś z forum może zakładać serwy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mickro
Przez neta nie gramy, bo nie ma kto serwerów stawiać. a ty możez (chodzi o gre przez ip)

Mogę grać przez ip i chyba serwer też mogę postawić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QQQ złamał noge i jest na chorobowym(wiem że powinno mi być przykro, ale z zaistniałą sytuacją...)

Gramy od nowa w diablo 2 lorda. Kto chce grać i NAPEWNO BĘDZIE MÓGŁ? Tym razem na pewno będzie działać )graliśmy wcześniej z QQQ i pięknie bez lagów, więc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wielką chęcią :wink: NIestety moja płytka z grą została przeze mnie tak skatowana, że nie mogę zainstalować Diaboła, ale nie martwcie się - jutro pożyczę od kumpla i bedzie git. Aha gram necrosem. I gramy na b.necie czy na jakimś IP? I postacie rozumiem, że od pierqwszego levelu jadą tak? :wink:

Edit: Patch 1.10, czy 1.09?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja tez popykal bym sobie w dziablo, obojetnie czy przez ip, czy tez batelneta. w razie czego to ja sie na to pisze. szkoda tylko ze nie moge stawiac serwów przez ip, bo mój ip jest zmienny.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc celem wyjaśnienia. gramy przez ip QQQ stawia serwer ip daje nam przed grą. musimy się zgadać na GG. dziesiaj zaczynamy grać ok. 14. postacie:

Ja : druid

QQQ : barbek

Doro nekro

Mejste : drugi nekro

S@dohi (jak się dowie żę gramy) : asska

svitak : napisz kim chcesz grać

i jeszzcze na 100% by grał lukas_th_gamer ale jest na wakacjach to mu zbieramy itemki dla pala (często nem gra a pal się przyda)

Editt: patch 1,10

edit 2 : svitak no to co - QQQ ma nesostrade i działa. tylko za każdym razem ip inny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja zagram paladynem mialem z 15 postaci i wszyscy byli paladynami, to teraz zagram dla odmiany paladynem :D . To kiedy gramy :?: skonsultowac sie ze mną przez gg( jak naj szybciej).

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej nei. to znaczy jak ma czas to gra - ja wcześniej z enim gralem jak nikogo nie było. ale fakt - przydała by się jeszcze jedna osoba mogąca stawiacc serki - chodzi o osobę z zewnętrznym ip - np kogoś z neostradą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Wczesniej sie z moim diablem na forum nie 'afiszowalem' ale czas by to zmienic :wink: Szukam porzadnych ludzi na MefRuny na koszu i BaalRuny [badz telebaale] na hellu :).

Ofcoz mowie o CBN [close battle.net] i ladder :) Jesli sa chetni to pisac:

*obi-san

Jak cos gram teraz necrosem :)

Pozdry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byśmy wskrzesili sesje Diablo 2 lod? uważam, że oczywiście każdy startuje z 1 poziomową postacią. Grali byśmy powiecmy w piatek i sobotę od 19 do "ile będzie sie chciało". Trzaba tylko ustalić nazwę serwa. Kto jest chętny?? OO ja isę zgłaszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Macioch

A serwerki możesz stawiac? Ja moge grać ale inni to nie wiem. Większość albo sobie dała spokój z Diablo, albo (tak jak ja) grają na Battle.Necie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A serwerki możesz stawiac? Ja moge grać ale inni to nie wiem. Większość albo sobie dała spokój z Diablo, albo (tak jak ja) grają na Battle.Necie

Przecież my te będziemy grać na battle necie. Oki a więc, zaczynamy w ten piątek o 19. Na bramce Europe oczywićie. Serw będzie sie nazywał "Diablo CDA", chasło "misiek" ;) . Słodkie nie? ;) Na rzie skład wygląda tak:

Obi-San

Szatan

Macioch

Freeze:)

Czyli mamy jeszcze 4 wolne miejsca (wyzej wymienieni proszeni są o potwierdzenie). Aha i fajno by było, gdyby ktos inny niż ja zakładał serwa. U mnei może się ścinać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede gral chyba bo jest 1 problem jak chce wlaczyc battle neta to mi pisze ze nie moze znalezc wersji. moze mi jakos pomozecie :) a tak pozatym to mój nick w Diablo to bedzie Gangster :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...