Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarthVit

Diablo 2 (LoD)

Polecane posty

Bueh, Browiec bierz go :) Mamy tu pirata jednego :twisted:

A tak na serio to koles - smierdzi od Ciebie piratem na kilometr, a wiadomo - co smierdzi to trzeba wyczyscic albo zutylizowac. Ktora sciezke wybierzesz, to zalezy tylko od Ciebie.

Pozdrawiam i zycze milego dnia.

PS. to kiedy gramy?:> Moj druid summon juz czeka ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bueh, Browiec bierz go :) Mamy tu pirata jednego :twisted:

BIERZ GO BIERZ GO- FIGHT

Weź przestań, albo mas zpirata, albo.. W pudełku byłą taka kartka z kodem i adresem strony. Po prostu nie nie zalogowałeś. Hej nadal mamy tylko 4 (łącznie ze mną) chętnych. Jeszcze 4 miejsca wolne. Browar wchodzisz???

No i panowie nie potwierdzili, z ei m termin (piątek 12 listopada godz 19) i nazwa serwa odpowiada. Gramy oczywiście postaciami rangowymi na ZAMKNIĘTYM (sorki pomyliłem się ostatnio) battle netku. Aha, Obi-San, może Ty byś stawiał serwa?(bardzo ładny avaratek swoją drogą :) )

p.s

150 na liczniku:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatan spryciarzu, czytałes sobie moze regulamin? A zrozumiałeś go? Coś mi się wydaje, że nie :evil: Twój nick znowu wylądował w ostrzeżeniach. Kolejny raz bedzie ostatnim.

Bardzo chętnie, gdyby nie to, że Diablo nie posiadam. Grałem trochę u róznych kumpli, jak jeszcze kompa nie miałem, teraz jak mam, jakoś niespecjalnie Diablo mnie kręci i nie zamierzam kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wiesz kazdy lubi co innego :) Chociaz nie ma rodzaju gier, ktorych bym nie lubil ^^. Fajna alternatywa dla Diablo jest Mu Online. Chociaz gra z pozoru podoba jest naprawde zupelnie inna, a jej reguly mocno roznia sie od tych znanych z diabelka. Naturalnie wszystko i tak sprowadza sie do 'koszenia' :twisted: . Ale dobra bez offtopu, tu ma byc o graniu w sieci ^^.

A wiec mam bardzo fajna rzecz. Mianowicie qmpel nauczyl mnie 'troche oszukiwac' gierke i dzieki temu mozna robic takie wybryki jak TP na Szczyt Areat w Obozowisko Lotrzyc [Rouge Town]. Albo jak wychodzic z gry bez zapisywania. (Wprawianie gniazd do itemow, nasycanie magicznie, nazywanie itemu ile razy sie chce). Wszystko to ofcoz na close battle.net. Nigdzie na stronach Blizzarda ani Battlenetu nie czytalem zeby to bylo nielegalne wiec se kozystam ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Szatan z piratem odpada, więc zostało nas 3, a chętnych jakoś nie ma. Chyba z grania będą nci :( . No ale nic, poczekaj jeszcze do piątku. Obi-San, nie odpowiedziałeś czy mógłbyś stawiać serwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Gra ktoś z was na IP??

Jak tak to czy ma zewnętrzne IP??

Zewnetrzne IP jest niezbedne tylko do postawienia serwera, jezeli zamierzasz się dołączać, to zew IP nie jest Ci potrzebne. - BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tzn. na europe gram cały czas więc czemu nie z ludźmi z CDA?

Jestem elastyczny mogę grać każdą postacią powiedzcie kto jest wam najbardziej potrzebny do teamu. A z pytaniem kto może serwer stawiać to nie tak. Na Battle Necie może każdy myślałem że będziemy grać przez IP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie moje /lamerskie/atatciarskie/bezczelne pytanie ALE: Jest battlenet zamknięty (postacie na serwi bettlenet) oraz otwarty (postacie z dysku, można grać postaciami z singla). Gdzie tu jest gra przez ip? Bo jeśli ktos mnei oświeci, to z chęcią zagram przez ip. Tylko bez lolków, lamerów itp. bo w sieci gram od niedawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego lolować? Gra przez IP tak : Bierzesz "Inne dla wielu graczy" i tam jest gra TCP/IP tam wpisujesz IP serwka. Jak masz swoje IP (zewnętrzne, czyli jak masz sam inetnen neostrade czy cos to zakładasz serwer i inni się mogą dołączyc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego lolować? Gra przez IP tak : Bierzesz "Inne dla wielu graczy" i tam jest gra TCP/IP tam wpisujesz IP serwka. Jak masz swoje IP (zewnętrzne, czyli jak masz sam inetnen neostrade czy cos to zakładasz serwer i inni się mogą dołączyc

Połapałem się, chwilkę przed ptrzeczytaniem Twojego posta, ale mimo to dzięki za odpowiedź. Panowie, wchodze w to:) Gramy oczywićie od 1 leveli, ja będę zacinał druidkiem (nazwa Freeze zapewne). Powiedzcie tylko kiedy, z kim no i kto serwerka stawi. Chyab był ktoś taki... QQQQ? Coś takiego chyba....może niego się spytać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gangster

No wlasnie kto serverek postawi ? Ja nie moge bo mam polaczenie kablem :( Licze na was chlopaki :) Ja bym proponowal jutro tak ok godz 17 :) jezeli mozecie oczywiscie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę grać o 17, tylko kto serwerka postawi? Ja nikogo z kumpli niestety nie mam. Aha, i czy przez ip też może grać na maksa 8 osób?

EDIT

Dobra, jest małe "ale". Pan Gangster (wel. Szatan) dostał nominację do bana i za pewno długo nie pożyje. Ale nie przejmuj się, z ajakiś miesiąc będziesz mógł wrócić. Ludzie, kto ma zwenętrzne ip i może stawiać serwery? Najlepiej ktoś z neostradą, no nie uwieżę, że wszyscy mają połączenia radiowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, QQQ BYŁ :D... teraz nie gra, gdyż ma pracę... Raz mieliśmy grać od nowa (złamał nogę :D), ale nic z tego nie wyszło. Więc jak kogoś się nie znajdzie to dwa wyjścia : Albo Europa (macie chyba orgynałki), albo jak zwykle nici z grania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, ze mamy oryginały, chociaż nie wiem czemu ( :) ) więcej jest chętnych do gry przez ip, niż w battlenecie. Ale jest nadzieja. Zgłosił się do mnie forumowicz (Nosek) który ma neostrade, a co za tym idzie, możliwe też, że ma zewnętrzne ip. Tylko, ja z nim gadałem, to hmmm... informatyk z niego nie jest, więc nie wiem cyz umie stawiać serwy, ale spróbowac można. Oby się tu odezwał.

A czemu QQQ nie może? Colidorek też pracuje, a czas ma i na forum i na młucenie na konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem tu nowy i mam zamiar z wami grać w Diablo2 Lod :evil:

Mam neostrade i mam nadzieje, że bede mógł postawic serwer :D

tak jak mówil Freeze. Dawno w to niegrałem ale jest spoko jeszcze namówię kumpla do grania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu zonk. Nosek ma zew. ip- sprawdzaliśmy. Bleee, coś czuje, że sobei nie pogramy w diablosa :(:(:( Chyba, z ewybłagam admina, aby mi stały ip ustawił... No nic, czekamy na kolejnego "wybrańca" :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fire-Trolly

Ja mam radiowe łącze, ostatnio grałem z kumplem przez mój IP, tylko, że graliśmy trochę, a jak chciałem drugi raz założyć grę to nie mógł się połączyć (ja do niego zresztą też nie mogłem)

Nie wiem, czy wersja gry ma coś do tego? Wtedy graliśmy na "niezbyt legalnym oprogramowaniu", ale później kupiliśmy oryginalne D2 (ale nie sprawdzalismy gry przez IP, no bo b.net..)

Nwrócony. Jak miło :) Ale ogólnie lepiej nie wspominajcie o tym, że w przeszłości mieliście piraty. Bo po co? Koniec z jakimikolwiek piratami na GwS. - BR

PS: chcecie moge załozyć gre na batku jutro (19.11.2004), tylko powiedzcie o której (tak między 18-20 by mi najlepiej pasowało...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM NA TAK!!!!!!!!!! A walę to, gramy na battlenecie, chociażbyśmie mieli w 2 zagrać!!!!! Pykamy postaciami rangowymi od pierwszego poziomu. Ale jutro nie, może w sobotę o 15?? serw nazywał by się Cd-action no i trza by jakieś chasło dac nie? Moze "FAQ" :) ktoś jeszcze wchodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, za niecałą godzinkę gramy. Zbiórka na gg. Chyba będziemy tylko w 2 pykać, no ale zawsze coś. Chyba, że ktoś jeszcze dojdzie.

EDIT

Ech, to sobie dzisiaj nie porgamy:( . Raz, nie mam Fire Trolly'a, dwa battlenet nawalił (przynajmniej mi i nie mogę się połączyć. No nic, na kiedy to przekładamy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...