Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olszes

Zagadki Słowne vol. 2

Polecane posty

Zaszalał, zaszalał... jak ja z poprzednią... tyle, że ja dałem 9 podpowiedzi. ;]

Chyba tego jeszcze nie mówiłem, ale może to Severance: Blade of Darkness?

EDIT: Coś podobnego do cienia, ale nie cień... może Ghost Rider albo Ghosthunter?

EDIT II: Może The Devil Inside?

@down: Też o tym myślałem, ale z niczym mi się tron nie kojarzy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MathRaven27 - dobrze z ciemnoscią.

Veldrash - ARGUMENTY!!!!!!!!!!!! Bez zgadywania.

Reszta - źle

MathRaven27 - nie

Jedno słowo odgadliście: to ciemność

A drugie? Podpowiem: co łączy tych trzech wojowników z mordobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muehehe, znów dobrze :)

Hmm, TB: Angel of Darkness odpada, anioł nam tu nie pasuje...

Znalazłem jakieś Darkness Within, ale też raczej nie pasuje. Nie przypominam sobie, abyś mówił, że Within (Przy PoPie) było dobre. Ale jednak stawiam właśnie na to.

Druga odpowiedź...

Ciemność i ci woje... wszyscy walczą ostrzami. Blade of Darkness? Ale to chyba było...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak: Severance: Blade of Darkness - "blade" kojarzi mi się z wojownikami, a "darkness" to owa wspominana ciemność, pasująca do prawej strony równania.

Ghost Rider i Ghosthunter to luźne wariacje - "ghost" jako duch kojarzy mi się z cieniem a "rider" i "hunter" może kojarzyć się z pogromcami zła, bohaterami gier lewostronnych.

Co do Devil Inside - "diabeł" jako skojarzenie z cieniem, "inside" jako wnętrze w ogólnym sesie "wcielenie diabła" - wojownicy z gier lewobrzeżnych walczą jak opętani.

Taka argumentacja odpowiednia, Princefanie?

EDIT: W tematach z grami nigdy nie zgaduję, zawsze mam jakieś argumenty "za". Podawanie ich zajmuje jednak dużo czasu, ktoś mógłby podać identyczną odpowiedź w czasie, gdy ja piszę posta. Oczywiście bez argumentacji. Już kilka razy mi tak umknęła kolejka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUUUUUHUUUUUUUUUU!

I zło powraca na ziemi łono, by ponownie siać zniszczenie... Muahahahahaha!!! :icon_twisted:

Nie było łatwo, nie powiem. Dobrze, że podałem taką opcję wcześniej, bo niewiele zabrakło, a MathRaven by mnie wygryzł z interesu. Ale nieeeeeee... :icon_biggrin:

Dobra teraz zagadka właściwa:

Półmartwy, czarodziejka, barbarzyńca... wszyscy walczą o lepszy świat.

Na pewno prostsze niż poprzednia moja zagadka. Jakoś nie mam pomysłu na oryginalną zagadkę. No i gra jest szerzej znana. Powodzenia!

EDIT: Czekałem na tą magiczną chwilę! Czekałem! I wiedziałem, że pierwsza odpowiedź to będzie Diablo II! NORMALNIE, WIEDZIAŁEM!!! Ale, jak się rzekło, przemyślne ze mnie monstrum, i... TO NIE TO, HAHAHAHA!!! :icon_biggrin: Dla ścisłości powiem, iż to także nie jest Sacred.

EDIT II: To nie Wiedźmin, Golomanie. I, pewnie się zdziwicie, Heroes of Might & Magic III to też ZŁA odpowiedź. Aczkolwiek powiem, że jesteście bardzo blisko... Więcej wam nie powiem. Pierwszy, kto tu zajrzy powinien natychmiast odgadnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że przeca!

Mrgonzo zadaje dalej, to właśnie jest HoM&M IV. Nawet podał imię owego "półmartwego"! Ładnie.

PS: Wybacz, RKAMILu, za mój haniebny czyn. Pewnie myślisz, że się czepiam. W sumie... racja. Chodzi mi jednak o to, że nie byłeś świadomy błędu - skojarzyło ci się z miastami, nie z bohaterami kampanii, a to mi chodziło. Twój błąd wykorzystał mrgonzo. Powodzenia następnym razem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmagania ze szczurem były proste, ale wilk dawał już w kość. W końcu dzięki żmudnym przygotowaniom dało się i jego zmieść z powierzchnii.

Nie cytat

RKAMIL nie, tak myślałem że będziecie kojarzyć z gothic:P Należy przyjąć że nie ma tu mowy o żadnych zwierzętach, teraz to już chyba prostsze

edit. Baldur's Gate też nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne skojarzenia z serią Gothic. Początki bywały trudne... Nawet szczur mógł być problemem (a co dopiero wilk).

Ewentualnie Baldur's Gate-jedno z zadań na początku wymagało zabicia szczurów w jakimś magazynie.

Jak co oddaję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...