Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olszes

Zagadki Słowne vol. 2

Polecane posty

1) Zgadujemy gry na PC, mogą być komercyjne bądź darmowe, tak długo jak nie są przesadnie nieznane (niszowe produkcje wydane po japońsku odpadają)

2) Naraz może być zgadywana tylko jedna gra

3) Następną zagadkę zadaje osoba która pierwsza poprawnie odgadła obecną - po potwierdzeniu poprawności przez obecnego zadającego, jeśli nie chce bądź nie pojawia się przez kilka (2+) dni, zagadkę zadaje pierwszy chętny.

4) Nie zadajemy zagadek przesadnie prostych; staramy się trzymać poziom :)

5) Zagadki mogą (powinny) być poszerzane o kolejne wskazówki jeśli nikt nie odganie poprawnie. Częstość podpowiedzi zależy od zadającego pytanie.

6) Należy uzasadnić swoją odpowiedź; posty zawierające sam tytuł będą usuwane, TAK SAMO JAK POSTY ZAWIERAJĄCE ODPOWIEDŹ PODANĄ PRZEZ INNEGO GRACZA. Wyjątkiem są odpowiedzi pojawiające się w przeciągu kilku minut (kilka osób jednocześnie pisało to samo)

7) Po odganięciu gry zadający pytanie musi wyjaśnić wszystkie wskazówki.

I jeszcze dodam że autor przekazał mi odpowiedź na tą zagadkę, bo jutro nie będzie mógl uczestniczyc w zabawie. Od tej pory mnie pytajcie, czy odpowiedź jest prawidłowa ;)

I na początek:

@Mathraven27 - błędna odpowiedź ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi się z Neverwinter Nights 2, bo tam był Khelgar Żelazna Dłoń ("przez wielką, żelazną dłoń z nieba!"), który jest krasnoludem lubiącym popić ("zdrowie twoje w gardło moje"). Czyli wszystko się zgadza ^^

Ostatecznie Warcraft III. Czemu? Nie wiem xD. Tak po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uraczę Was kolejną podpowiedzią,. (A tak przy okazji, Lordzie - jesli gdzieś kiedyś na FA będzie głosowanie na najbardziej uczynnego i pomocnego moderatora to masz mój głos :turned: )

Podpowiedź # 2

Gra, którą teraz zgadujecie przekształciła się w najbardziej dochodową grę świata przy okazji zmieniając gatunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...