Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olszes

Zagadki Słowne vol. 2

Polecane posty

Przejmę :)

*throws a grenade*

-Say hello to my little friend.

*explosion, enemy is turned into leaky piece of meat*

-Ooh, that's gonna leave a mark.

Te dwie kwestie niemal zawsze były mówione przez głównego bohatera w tej kolejności. Jaka to gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! ha! Trafiony zatopiony! Mimo iż wpadł bym na to bez wcześniejszej, miimalnie błędnej odpowiedzi mrgonzo (jak się powiedziało, kilka razy się tę platformówę rozbiło) takoż radość z panowania sprawiedliwości jest równie wielka jak radość z rozwiązania zagadki. mrgonzo odpowiedział wcześniej i jestem skłonny uznać iż pomyłka ta była przypadkowa także w imię sprawiedliwości dziejowej (już tak gdzieś robiłem...) oddaję zagadkę dla mrgonzo. Miłego zadawania życzę! :wink:

PS: Jakby co, to zawsze w RPG gram praworządnym dobrym... :icon_biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mrgonzo MIMO wszystko oddaję to ja MIMO wszystko zadam.

Powiedzmy... onomatopeja.

Peep.........peep......peep...peep.peep.peep.....peep.............peep..........

................peep

I powiedzcie, cwaniaki, o jakiej grze mówię? :icon_biggrin:

PS: Szkoda, że nie ma działu "zagadki onomatopejowate" :icon_biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona więc nowy post... chyba dobrze, no nie? :wink:

Ha! Ha! Diaboliczny plan się powiódł! Obydwaj panowie ŹLE!!! Ciekawe jakie jeszcze pikacze wymienicie...

EDIT: MathRaven wykonuje rzut karny iiiiiiiiiiiiiiiiii... golkiper znakomicie broni strzał na lewy słupek!

EDIT II: mrgonzo składa się do strzału iiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjeeeeeeeeeee... bramkarz obronił drugiego karnego z rzędu! To niesamowite! A tak szczerze: mówiłem, że zagadka będzie chora. Dam więc podpowiedź: idźcie w kierunkie gier gdzie pikanie wynika z działania jakiegoś przedmiotu jak np. detektor ruchu w AVP - pikanie narasta w określonych sytuacjach. Więcej nie powiem, bo zagadka zrobi się oczywista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to niespodziewajka. Mrgonzo, połączym siły i wygramy! Dostaniesz 50% zagadki... :tongue:

Theme Hospital lub podobne coś? Coś mi się kojarzy z tym czytnikiem...ech, żadnych nazw nie pamiętam. Ten co robi biiiiiiip jak puls serca ustanie. Czytnik bicia serca?

@down - Jeśli to to, to się załamię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MathRaven podchodzi do drugiego strzału... bramkarz szykuje się do obrony... MathRaven kładzie piłkę na ziemi... bierze rozpęd... strzela iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... proszę państwa to niewiarygodne - strzelił nie w tą bramkę co tzeba jednak tak znakomicie podkręcił piłkę, iż okrążyła całe boisko i z prędkością Bugatti Veyrona trafiła bramkarza w pierś wbijając go do bramki. Fantastyczny GOL.

Tak szczerze: trafiłeś, ale chyba był to strzał na chybił trafił - to nie przy zbliżaniu torpedy słyszymy pikanie lecz kiedy nad naszą głową lub blisko w okolicy przepływa okręt - chodzi o działanie sonaru. Ach, te chwile napięcia i podłoga mokra od zimnego potu... niezapomniane.

MathRaven27 pokonał chorą zagadkę i zadaje dalej.

PS: Życzę dobrej nocy. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby na chybił trafił. Grałem w Silent Huntera dawno temu, bardzo dawno, nie pamiętam już w zasadzie całej gry. Pamiętałem tylko, że coś pikało. A że w różnych filmach pipka, gdy do okrętu się torpeda zbliża, to... :)

Wydaje mi się, że proste:

Żaden spadek złotówki w zimę mnie nie obchodzi!

Oczywiście, to nie cytat...

Mrgonzo - to całkiem nie ten gatunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka:

Ech, nawet wśród mnichów są złodzieje.

Goloman-niestety nie. Ta gra jest nieco starsza. Gatunek też inny.

mrgonzo-też nie. Gatunek zły także.

Aiden-nie o ten tytuł chodzi. Aczkolwiek gatunek dobry. Numerek też.

Nie chcę przeciągać zagadki, więc dam podpowiedź:

Co się stało z Okiem? Ukradli!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...