Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

Najfajniejsze rzezie w HTF robi ten zielony Flippy. Wiewiór cały czas żyje wojskiem i chyba dlatego zawsze przywodzi mi na myśl EGMa. :) Gdy tylko coś skojarzy mu się z jego wojennym dzieciństwem (chyba) to chwyta za 'najf' i nie ma żadnych skrupółów w stosunku do swoich koleżków misiów-pysiów. Polecam odcinek z zabawą w chowanego i ten, w którym urządzili sobie Mcdonald. Mniam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię większość kreskówek, uwielbiam DB, 3 Edów, Dextera, Looney Tunes!, i masę innych!

Oglądał ktoś - na VIVie niemieckiej taką kreskówkę, leci na pewno w czwartek o 22 - AIKA? - To jest czad!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, problem w tym, że tę ViVę oglądałem we Włoszech. U siebie nie mogę jej złapać. Ma może ktoś ją na kablówce Aster. Bo tak w ogóle to są 3 ViVy. Polska i dwie niemieckie. Jedna z tych niemieckich ma nowy znaczek - jedno V niebieskie na drugim żółtym (lub na odwrót) i tam lecą piosenki na które się SMS'ami głosuje. To to nie jest ta, chodzi o tą drugą - ze starym logo V/V/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, AIKA leci we czwartki i chyba w oba dni weekendu. A poza tym, jest tam talk-show, który prowadzi AliG! Boki zrywać - koleś wymiata.

"This suit was made from about tweny acrylics!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to na cartoon network jeszce kiedys leciała taka kreskówka o kotach które latały samolotem i ratowały swiat ale to było dawno jeszce na angielskim cartonie az się łezka w oku kreci :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało What a Cartoon.... czyli projetky różnych krekówek. wiele z nich potem się "rozmnożyło" przecież z tasmtąd pochodzi taki dexterm jam łasica (mój idol) czy inne hojraki.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kreciki to muszę jeszcze dorzucić odcinek z samochodem. Z Krecika był kierowca jak mało który :wink: Jak miło powspominać te piękne czasy. A "Wilk i Zając" to też całkiem, całkiem bajeczka. Najlepiej pamiętam odcinek na olimpiadzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Wilk i Zając" to też całkiem, całkiem bajeczka. Najlepiej pamiętam odcinek na olimpiadzie.

Taaa... "Nu pagadi" :D Najbarzdiej pamiętam odcinek na budowie i z resztą samą melodię z tegoż (sam nie wiem, jakim cudem :D)

A X-men:evo - No cóż... inne od oryginału, czy lepsze, nie wiem, musiałbym obejrzeć więcej odcinków, a widziałem tlyko 4 czy 5 :P Choć kreska ładna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kreciki to muszę jeszcze dorzucić odcinek z samochodem. Z Krecika był kierowca jak mało który :wink:

O tak. Krecik był super. Pierwsza bajka jaką pamiętam :wink: I te jego ooooojjjjjjjoooooojjjjjjjjjjjjjjjooooooooooojjjjjjjjjjjjj :D Eh...... Wzruszyłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|
A pamięta ktoś pierwszy odcinek Krowy i Kurczaka ? ( leciał właśnie w What a Cartoon ). jak kurczaka porywa Czerwony Bezgatek :D to był chyba odcinek edukacyjny z przsłaniem, żeby dzieci papierosów nie paliły :lol:

ja to oglądałem :!:

boshe, co za jazdaaaa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
A pamięta ktoś pierwszy odcinek Krowy i Kurczaka ? ( leciał właśnie w What a Cartoon ). jak kurczaka porywa Czerwony Bezgatek :D to był chyba odcinek edukacyjny z przsłaniem, żeby dzieci papierosów nie paliły :lol:

Tak pamietam ,że leciały tam jeszcze pierwsze odcinki Johnyego Bravo i Laboratorium Dextera. W sumie na Cartoonie lecą kreskówki z których satysfakcję mają na ogół WIĘKSZE dzieci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak RedGuy był dobry. :) Tylko w tej kreskówce trochę za dużo gołych tyłków (i C&Ch jedzą świńskie zady - LOL).

A pamiętacie dwuczęściowy odcinek o tym jak robili przedstawienie o parówkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...