Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

Gość |NightCrawler/|
Nom, South Park jest debeściak. :) Matt i Trey wykonali kawał dobrej roboty. Specyficzny humor, muzeum osobliwości, masakry, zlewy ze sławnych osób i nawiązania do wydarzeń dnia dzisiejszego nadają tej bajce niepowtarzalnego klimatu. Prócz czwórki głównych bohaterów uwielbiam Buttersa, Timmy'ego, Jimmy'ego i... wielu, wielu innych (a niech mają :))

tak, tak. czasem wydaje mi się ze az troszke przesadzaja. doszczetnie rozbroil mnie odcinek jak to Jezus bil sie z Mikołajem :D hahahah...

Jezus przy uzyciu swych magicznych mocy vs. Mikołaj z mocą śniegu (?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, z tego co mówisz wynika, że nie widziałeś odcinka z Damianem. Żałuj. :) Do klasy przychodzi nowy chłopak, który twierdzi, że jest synem samego "Księcia Ciemności", ma on moc tzw. ognistego spojrzenia. W tym odcinku Jezus walczy z Szatanem... na ringu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|
Ja South Parka oglądałem kiedyś, ale niestety jakoś nie miałem szansy zobaczyć jakiś nowych odcinków. Jedyne co pamiętam to, że South Park był bardzo pojechany.

mogę szczerze stwierdzic ze są to najlepsze kreskowki jakie w zyciu mialem okazję zobaczyć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś za SP nie przepadam. Wiem, dziwna jestem, ale nie przekonałam się do tej kreskówki...

Hmm... ja tam lubie SP, ale tylko pojedyncze odcinki... czasem sa fajne, ciekwe,smieszne itp, a czasem takie byle co,ze az sie tego ogladac nie da... ale juz chyba nie puszczaja?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watch South Park or I'll kick ya in da nuts. And respect my authoritaaa 8) Nie ma jak to parę odcinków SP na odstresowujący wieczór :twisted: Hasła rozwalają, a sprawy poruszane i ośmiewane są dość ciekawe :)

Ale i tak Krecik jest lepszy. Nie ma jak to odcinek z telefonem. Biedaczek zachorował i trzeba było się zaopiekować :) Jak tu nie lubić Krecika?

Ma może ktoś czypiendziesiąt? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watch South Park or I'll kick ya in da nuts. And respect my authoritaaa 8) Nie ma jak to parę odcinków SP na odstresowujący wieczór :twisted: Hasła rozwalają, a sprawy poruszane i ośmiewane są dość ciekawe :)

Ale i tak Krecik jest lepszy. Nie ma jak to odcinek z telefonem. Biedaczek zachorował i trzeba było się zaopiekować :) Jak tu nie lubić Krecika?

Ma może ktoś czypiendziesiąt? :P

Ja mam ciekawsze na odstresowanie, ale wole ich nie przyblizac :D :twisted: Kreskowki... podobno bylo cos na podstawie GW...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Uwielbiam Krecika. Ma taki swój niepowtarzalny urok ,jest przesłodki. Cudowny był odcinek kiedy szył sobie spodnie. Lubie też Wilka i Zająca ,w sumie śmieszna kreskóweczka (NU PAGADI:) ) a słyszałem ,że Kreskówka na podstawie Gwiezdnych wojen leci na Polsacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony odcinek Krecika to ten, w którym wyruszył z ziomami do miasta. Nie pamiętam specjalnie co tam się działo, ale przed oczami mam moment, w którym wsadzali kiełbasy do rur wydechowych. O tak - nie ma jak dobry przykład dla młodego widza. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa krecik był super, z tymi kielbachami to był fajny numer. Ogladal ktoś odcinek jak wraz kumplami zbierali nutki, które spadały na ziemię po tym jak ptaki je zaśpiewały. A potem z tych nutek zrobili sobie płyty gramofonowe ^^, dlaczego w realnym świecie tak nie ma :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony odcinek Krecika to ten, w którym wyruszył z ziomami do miasta. Nie pamiętam specjalnie co tam się działo, ale przed oczami mam moment, w którym wsadzali kiełbasy do rur wydechowych. O tak - nie ma jak dobry przykład dla młodego widza. ;)

Też to uwielbiam! :D Niezłe było, kiedy wylądowali w tym pokoju [to był hotel?]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony odcinek Krecika to ten, w którym wyruszył z ziomami do miasta. Nie pamiętam specjalnie co tam się działo, ale przed oczami mam moment, w którym wsadzali kiełbasy do rur wydechowych. O tak - nie ma jak dobry przykład dla młodego widza. ;)

Też to uwielbiam! :D Niezłe było, kiedy wylądowali w tym pokoju [to był hotel?]

:( to chyba tylko ja krecika nie ogladalem... tzn, kiedys tam ogladalem, ale juz teraz nic nie pamietam... i trochu tego zaluje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
Mój ulubiony odcinek Krecika to ten, w którym wyruszył z ziomami do miasta. Nie pamiętam specjalnie co tam się działo, ale przed oczami mam moment, w którym wsadzali kiełbasy do rur wydechowych. O tak - nie ma jak dobry przykład dla młodego widza. ;)

Też to uwielbiam! :D Niezłe było, kiedy wylądowali w tym pokoju [to był hotel?]

To ten w którym byli w studiu i kręcili coś na makiecie lasu z olbrzymimi muchomorami? I ten w którym znaleźli jedna roślinkę zdaje się mlecza w całym mieście. Słodkie to było:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszałem ,że Kreskówka na podstawie Gwiezdnych wojen leci na Polsacie.

Na Cartoon Networl lecą "Clone Wars". A jak komuś się nie chce siedzieć do późna :wink: to można odcinki (legalnie) ściągnąć na www.starwars.pl Polecam! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|
a słyszałem ,że Kreskówka na podstawie Gwiezdnych wojen leci na Polsacie.

Na Cartoon Networl lecą "Clone Wars". A jak komuś się nie chce siedzieć do późna :wink: to można odcinki (legalnie) ściągnąć na www.starwars.pl Polecam! :D

hahahah... raz sie temu przyjrzałem i jeden odcinek trwa około 5 minut :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Krecika". Fajne to to niby, ale jakoś mnie nie zachwyciło. Wolę polskiego "Bolka i Lolka". Bardziej inteligentna kreskówka. Zresztą trzeba wspierać polski przemysł kreskówkowy :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy Tree Friends to to, co hardcore'owe tygryski lubią najbardziej. Najlepsze są zwykle zakończenia, można dosłownie spaść z tego, na czym się aktualnie siedzi. W MTV leci to od niedawna, ale już o wiele wcześniej mozna było wychaczyć rozmaite odcinki w internecie (większość była nawet interaktywna :P ), czasami nawet Smuggler zamieszczał je w Bonusie 1 na Cover-CD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...