Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

eee czy ten famili guy`u był koleś z głową jak piłka do futbolu amerykanskiego ? to bylo jaieś dziecko chyba (albo mi sie pokićkało) ??

Nie, nic Ci się nie "pokićkało" ;) Właśnie to dziecko to Stewie :)

taa to jest ten dzieciak z gejowskimi zapędami :) . Dobry tez jest jego ojciec-idiota :) Podobał mi się odcinek jak ten gadający pies został przyjęty do brygady antynarkotykowej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kreskowkowych dzieci to jest fajne dziecko w SP :D

śmieszna głowa ^^

rotfl

Chodzi Ci może o Ike'a, brata Kyle'a? Tego co ma "kłapiącą" głowę i malutkie oczka (jak wszyscy Kanadyjczycy w South Park - LOL)? W jednym odcinku zjeżdżali z niego, że łatwo go pomylić z koszem na śmieci. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że South Parku nie ma na polskiej Vivie. Ja niestety niemieckiego "ni w ząb", a to troche odbiera przyjemność, kiedy się nie wie, o co loto :wink:

Przy okazji. Wiecie może jak jest robiony South Park? Wygląda to trochę, jakby położono na stole wycinanki, i ktoś tylko by nimi ruszał, ale mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zgadnie z czego (moja ulubiona kreskówka) jest ten text, który leci po każdym odcinku gdy lecą napisy: "...w praaacowni sweeeeej cudowneeeej, D****r całe dniee , wytęża móóóóózg. Lecz D**i wciąż wynalazki teee, zamienia w gróóóóz. Wybuchooowo taak wiruje wspaaaak, D*****a świaaaaat!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale dla mnie kreskówką wszechczasów jest The Simpsons! Tak! Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie i reszta mieszkańców Springfield rozbraja mnie za każdym razem :)

Oglądałem dawno temu, i najbardziej rozbrajały mnie teksty, które bart wypisywał na tablicy w openingu :D... Ponadto mina Homera, jak się czegoś przestraszył... lol...

Ja tam czekam na nowe odcinki Atomówek

A mają być ?? Z resztą trochę już z tego wyrosłem... choć inne na CN oglądam z przyjemnością :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|
co do kreskowkowych dzieci to jest fajne dziecko w SP :D

śmieszna głowa ^^

rotfl

Chodzi Ci może o Ike'a, brata Kyle'a? Tego co ma "kłapiącą" głowę i malutkie oczka (jak wszyscy Kanadyjczycy w South Park - LOL)? W jednym odcinku zjeżdżali z niego, że łatwo go pomylić z koszem na śmieci. :)

dokladnie mi o to chodzi :D

kopnij dziecko, kopnij dziecko ! hahahahaha

co do CN to musze poszukac tego na kablowce bo slyszalem ze tam leci Xmen:Evo calkiem po polsku (tylko kiedy :idea: ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ultimate
A mają być ?? Z resztą trochę już z tego wyrosłem... choć inne na CN oglądam z przyjemnością :D

No pewnie! :D Hehe, ja czasem mam dziwne odpały i wczoraj np. wracając z kościoła udawałam właśnie Atomówkę ;) Ludzie jakoś dziwnie reagowali, ale co tam :)

Oł je! (^^) Chyba w poniedziałek mają być Atomówki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że South Parku nie ma na polskiej Vivie. Ja niestety niemieckiego "ni w ząb", a to troche odbiera przyjemność, kiedy się nie wie, o co loto :wink:

Niedawno się dowiedziałem, że parę lat temu na Wizji 1 puszczali South Park z polskim dubbingiem. Ciekawe to musiało byc. :)

Przy okazji. Wiecie może jak jest robiony South Park? Wygląda to trochę, jakby położono na stole wycinanki, i ktoś tylko by nimi ruszał, ale mogę się mylić.

W ten sposób był robiony chyba tylko pierwszy odcinek, teraz do animacji używają komputerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie! :D Hehe, ja czasem mam dziwne odpały i wczoraj np. wracając z kościoła udawałam właśnie Atomówkę ;) Ludzie jakoś dziwnie reagowali, ale co tam :)

Wczoraj.. proponuję dzisiaj dojść na Krakowskie przedmieście i zacząć się tak zachowywać, ciekawe co policja zrobi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie! Hehe, ja czasem mam dziwne odpały i wczoraj np. wracając z kościoła udawałam właśnie Atomówkę Ludzie jakoś dziwnie reagowali, ale co tam

A czy przypadkiem nie bylo obok ciebie dwoch kolezanek ktor Cie "wspomagaly" ????

P.S. Kim bylas ??? Bójka, Bajka czy Brawurka (sorry za ortografie ale za ch.... nie wiem jak to sie pisze.....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...