Skocz do zawartości

Dla prawdziwków - black/death/speed/thrash


Cardinal

Polecane posty

Praise Goddah! 'Cause if ye don't ye're goin' to hellah! :wink:

primo - ja tu jestem dopiero dwa miesiace i nie przypominam sobie tego tematu, ale taka dzialalnosc jakos do mnie nie przemawia. a poza tym kto nie nazywaliscie? jak na razie tylko ja podjalem ten jakze trudny i ciezki w odbiorze temat :twisted: sorka, jak mialem 15 lat to moze bylo i to cos *dziwnego*, ale sam bylem wtedy gowniarzem buehehe...z tej choroby sie - cale szczescie - wyrasta :twisted:

secundo - no widzisz...w odroznieniu od ciebie ja spotkalem ksiezy, z ktorymi mozna pogadac...o roznych rzeczach i nie staraja sie oni na sile wpajac innym swoich prawd objawionych. ale jest takich osob malo, 'tis true...

tertio - no na mnie tez patrza spod byka, bo mam dlugie wlosy i to o niczym nie swiadczy, ja sie wtedy do nich przyjaznie usmiecham i klaniam :twisted: to sie nazywa kultura osobista. jak bedziesz stroil grozne miny i nie wiem...latal za nimi z okrzykami "In nomine Dei nostri satanas luciferi excelsi!" to tylko pogarszasz stereotyp ludzi z dlugimi wlosami :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość xes1987

Mi tez zdarzyło sie ksieży którzy nie odrazu wyskakiwali z tekstami nawróc sie synu, dało sie z nimi pogadac nie tylko na temat wiary. Ale jezeli jakas babcia patrzy sie na mnie tak choćby zaraz miała mnie walnąć parasolką to jak ja mam sie na nią krzywo nie popatrzeć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Veehawken/Kompresor

Jeśli chodzi o księży: trawescytując (hmm... nie jestem pewien czy tak się to słowo nazywało, dawno go nie używałem:P) Tolkiena: nie wszystko debile, co chodzą w sutannach.:D Sam znam jeno jednego 'równego' księdza, ale to nie znaczy przecie, że takich więcej nie ma...

A co do piosenki - proponuję następujące słowa:

GURORRAAAHH RAHRURRUAAH RGRAGRHUHAHGR

BLEEEEEEEBHEHBEHHEEEEEEEEEBLEEEEEEEEEE

:DDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

Co do księży - nie wierzę w boga, nie chodzę do kościoła, nie chodziłem na religię to i księży żadnych nie znam i znać nie chcę. A kościoły palą i dewastują tylko ograniczeni debile.

GURORRAAAHH RAHRURRUAAH RGRAGRHUHAHGR

BLEEEEEEEBHEHBEHHEEEEEEEEEBLEEEEEEEEEE

:DDD

to bardzo dobre na refren

na zwrotkę proponuję:

Ciemność, ciemność, gęstnieje mrok

To Władca Ciemności rzuca swój urok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Veehawken/Kompresor
Ciemność, ciemność, gęstnieje mrok

To Władca Ciemności rzuca swój urok

Dopre, ale za krótkie. Jeszcze ktoś powie, że to prymitywne, że więcej słów nie możemy ułożyć na jedną zwrotkę.:D Może np:

O nasz wielki, mądry Panie,

Ześlij nam wypasione śniadanie

A my złożymy w ofierze płód,

Co by chrześcijan dosięgnął głód

Hmm, może trochę sylaby nierówno rozłożone, ale czego można wymagać od blackmetalowego utworu...:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jakiś gore-grindzik

żołądek, żołądek, żołądek i krew

woreczek żółciowy co gnije

a pleśń obrosła dwunastnice już

to tyfus? ebola? innego może coś?

pomyśleć nie możesz bo krew

i bąble, i bąble na móżdżku twym

czujesz, czujesz że zaraz zwymiotujesz

zwymiotujesz oczami i mózgiem, oczami i mózgiem

ghraaaa ghrraauuu rraaaaaghhrrrrrraaauuuuugh

pejn pejn raghraaaaa

brejn pejn ghrrrrrooaaaagh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xes1987

Tak piszac całkiem cynicznie to mozna by do tych tekstów dodac troche slangowych zwrotóe zeby sie lepiej sprzedawały ale born boze niemówmy ze sa one komercyjne> mianowicie troche yoyoyo check it up lub sprwdź to ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praise Goddah! 'Cause if ye don't ye're goin' to hellah! :wink:

secundo - no widzisz...w odroznieniu od ciebie ja spotkalem ksiezy, z ktorymi mozna pogadac...o roznych rzeczach i nie staraja sie oni na sile wpajac innym swoich prawd objawionych. ale jest takich osob malo, 'tis true...

tertio - no na mnie tez patrza spod byka, bo mam dlugie wlosy i to o niczym nie swiadczy, ja sie wtedy do nich przyjaznie usmiecham i klaniam :twisted: to sie nazywa kultura osobista. jak bedziesz stroil grozne miny i nie wiem...latal za nimi z okrzykami "In nomine Dei nostri satanas luciferi excelsi!" to tylko pogarszasz stereotyp ludzi z dlugimi wlosami :evil:

No nareszcie jakiś człoweik z jajami, nie robiący się na ultra_pagan_viking_crusader'a... :D Wielki plus ode mnie, dla Ciebie Chimaera !

Nawiązując do tematu, ja tak samo spotkałem paru księży na swojej drodze, którzy nie podpadli mi na całej linii. Dało się z nimi pogadać, nie odrzucali od kopa mojego podejścia do wiary. Może właśnie to pozwoliło mi do niej wrócić, któż to wie.

Bądź co bądź, niestety takich księży wiliczysz na palcach. Reszta to banda egocentryków ścigających przez całe życie mamonę. I trudno nie stwierdzić, że to właśnie przez nich młodzi ludzie odchodzą od Kościoła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, może skończycie już ten malutki offtopiczek? ;] Jakby to do was nie przemawiało, to dodam:

Tego offa kończcie już

bo pan piekielny zetrze was w proch i kurz

Jeśli tego nie zrobicie

Skończycie z nogami w od*.*

Prawda, że stylish? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, może skończycie już ten malutki offtopiczek? ;] Jakby to do was nie przemawiało, to dodam:

Tego offa kończcie już

bo pan piekielny zetrze was w proch i kurz

Jeśli tego nie zrobicie

Skończycie z nogami w od*.*

Prawda, że stylish? ;]

Kończmy głupie bajanie,

Czas zrobić se śniadanie,

Zapytowywuje Was o Deicide'dzie

czy taką kapelke Wy znacie ??

A teraz na poważnie. Koniec z offtopami. Jak podoba się Wam nowa płytka porypów z Florydy. Jak dla mnie bomba. Po słabiutkich "Insaneratehymn" i "In Torment in hell", panowie porócili z naprawde mocarnym albumem. Mogę nawet śmiało stwierdzić że podoba mi się nawet barziej od Vital Remains...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie słyszałem, zresztą jakoś dziadki z Dejsajd (czemu nie dedsajd?;]) mi nie podchodzą, nie przepadam za typowym deathem... Trochę tam kiedyś posłuchałem Bastard of Christ i mi wystarczyło. Jakoś czuję, że to harleyowcy przez pół wieku robioćy się na rzeźników z Massachusets ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam...!! Nowa płyta rządzi wraz z tytułowym kawałkiem. Piekło i siara na całego. Aż przypominają mi się czasy "Serpents Of The Light" To były lata :) Nawet wtedy wyszło chyba "Formulas Fatal To The Flesh" Morbid'ów. Teraz nie gra się już tak death'u. Wszystko idzie w szybkość, tracąc przy okazji ciężar. Pamieta ktoś jeszcze "Domination" Morbid Angel ? Tam to dopiero był ciężar... :roll: ... Mniam "Ceasars Palace" mniamniuśny kawałek.

Wracając do tematu. Zachwycam się nowym Deicide z jednego względu. Przypomina on mi po prostu stare, dobre czasy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

No poprzednie albumy to były wręcz żenujące, a ten może być (piszę z perspektywy blackowca). Jest tak jak było kiedyś - szybko, ciężko, bezkompromisowo. Z przyjemnością można posłuchać. No i nakręcili teledysk :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plastikus

Ostatnio bardzo podjarałem się Mayhemową Chimerą :twisted: a od dobrych paru lat w dobry humor wprowadza mnie BLAZE in THE NORTHERN SKY [-o< , uważam TO za najwieksze osiągniecie ludzkosci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakiś człoweik z jajami, nie robiący się na ultra_pagan_viking_crusader'a... Wielki plus ode mnie, dla Ciebie Chimaera !

ekhm...czuje sie zaszczycony :wink: - jak napisalem - jestem za duze dzidzi zeby bawic sie w jakies subkultury. wlosow nie scinam bo bym mial bol fantomowy :twisted:

a vide deicide to jakos pan benton nie przypadl mi do gustu - ani muzycznie ani wizualnie :wink: nie zapomne jakiego clipu na ktorym mial wielka czaszke na klatce piersiowej :P

ja tam sie ostatnio bathory zajmowalem, pograzony w zalobie...wiadomo dlaczego :cry:

btw kojarzycie taka kapelke Assassin? dawno temu dostalem ich kasetke od kuzyna - w ogole nie slyszalem o tym. taki zabawny :?: trash mejbe...?

nie wiem nie znam sie na gatunkach...szybkie toto a na pewno nie jest defem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xes1987

CZy ja wiem czy chimera jest az tak dobra :) ale zapewne jestem pewien ze najbardziej z Darkthrona podoba mi sie Panzerfaust, normalnie ten wokal :twisted: :twisted: :twisted: prawie ze go kocham ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plastikus

no dobra :) ale co powiecie na ravishing grimmness darkthrona ? płytka była ,że sie tak kolokwialnie wyraże,[beeep]ista :twisted: :twisted: a moim skromnym zdaniem i tak gorsza od blaze in the northern sky i panzerfausta, bardziej wole jak Cocturnal Cult daje czadu po staremu a i Fenriz chyba stracił juz pare w łapach skoro tak wolno na perce napie..... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xes1987

Jeżeli chodzi o darkthrona to bardzo fajna jest płytka " Total Death" Utrzymana w podobnym klimacie do " A Blaze in the Northern Sky " naprawde warto posłuchać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra :) ale co powiecie na ravishing grimmness darkthrona ? płytka była ,że sie tak kolokwialnie wyraże,[beeep]ista :twisted: :twisted: a moim skromnym zdaniem i tak gorsza od blaze in the northern sky i panzerfausta, bardziej wole jak Cocturnal Cult daje czadu po staremu a i Fenriz chyba stracił juz pare w łapach skoro tak wolno na perce napie..... :wink:

Mi się tam lepiej słucha Hate Them, pewnie dlatego , że troche szybsza płyta od Ravishing Grimness

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz something completely different... Udało mi się zdobyć promo nowej płyty 'Crater' zespołu Fission... Jeżeli ktoś nie wie co to za jedni, to wyjaśniam. Tworzy go dwóch gostków, zapewne znanych szerzej - Vintersonga oraz Benny'ego Hagglunda. Bardzo przyjemna sprawa, głównie jest to death z domieszką thrashu. Trafiają się także bardzo ciekawe kawałki śpiewane czystym głosem. Muza ostro wyrywa do przodu i jest co najmniej nieźle, do umiejętności dwóch panów nie można mieć żadnych wątpliwości.

Ci, którzy lubią takie rzeczy, powinni się zainteresować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lars Ulrich

A co sądzicie o albumie Darkthrone: Plaguewielder?? Właśnie nabyłem dziś ten albumik i chciałbym posłuchać <przeczytać :wink: > waszych opinii. Mi ten album się podoba. bezkompromisowe norweskie blackmetalowe granie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...