Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marabut

Dziwne/śmieszne/ciekawe przygody z CDA

Polecane posty

hehe, jak raz kupowałem CDA i powiedziałem : poproszę SiDiEkszyn to baba się mnie zapytała :

-A ile masz lat ?

A ja na to :

-12

Ona:

-Te pismo zawiera treści nie dla dzieci więc nie mogę ci go sprzedać

Ja mialem poprzedni numer przy sobie bo szedłem go kumplowi pozyczyc i jej pokazałem, a ją zatkało. Oczywiście uradowany wróciłem do domu ( z tego wszystkiego zapomniałem do kumpla iść :lol: ) :P

To jest jak najbardziej prawdziwe :!::!::!:

Rada dla dwunastolatków kupujcie gazety tylko u ślepych sprzedawczyń :lol:(może wam sie PB trafi jakiś pełnej nazwy tej gazety nie wymieniam strasi forumowicze wiedzą o co chodzi) ja właśnie kiedyś mame wysłałem po CDA do sklepu ( w tym sklepie pracuje taka struszka) i mama kupiła mi "Enter" zamiast CDA ona nigdy nie patrzy na okładke moich gazet :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

Dzięki mayday. Będe pamiętał :P:P:P

(PS: sora za offtopa ale: Skąd poznac czy baba slepa czy nie ? moze jakies pisemko z przystojnym panem wystawie ? jak zagwiżdżę tzn. ze mam dalej iść ? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zalałam łazienkę :( zasiedziałam się na forum, wchodzę do łazienki i... 0_0 wszystko pływa (może troche przesadziłam :) ) ale straszne to było :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem pewnego dnia kupić CDA. No to idę do przybliskiego kiosku i się grzecznie pytam: Sidiekszyn jest? A gość na to: Co? No Sidiekszyn!

Gość się po głowie podrapał, ale najwyrażniej dalej nie kumał, no to ja: No to czy jest Ce-de-action? (dokładnie tak powiedziałem), a gość: Aaaa, czeba było od razu mówić! Łeh......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnowsze cda kupiłem w pierwszym z brzegu kiosku, nigdy sie nie zastanawiam gdzie kupuję; w każdym razie proszę o cda, rzucam kasę, czekam, czekam, a kioskarz tymczasem próbuje i próbuje przepchać dziadostwo przez okienko:D zaklinowało się na dobre, męczył się chłop czas jakiś, w końcu rzucił pięknym bluzgiem, wyszedł przez drzwi i podał mi cda do rąk ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

Kiedyś nie miałem już kasy na cda, to przeszukałem całą chatę aż przypomniało mi się, że mam w szufladzie z 10kg "miedziaków". Nie namyślając się długo porwałem torebke i pogoniłem do kiosku. Chyba wiecie co było dalej ? Biedny pan w kiosku :( mało się nie rozpłakał :cry:

(a to wszystko przez CDA :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie miałem już kasy na cda, to przeszukałem całą chatę aż przypomniało mi się, że mam w szufladzie z 10kg "miedziaków". Nie namyślając się długo porwałem torebke i pogoniłem do kiosku. Chyba wiecie co było dalej ? Biedny pan w kiosku :( mało się nie rozpłakał :cry:

(a to wszystko przez CDA :twisted:

Podobnie jak ja. Zbierałem przez 6 miechów wszystko, co mi pozwolili ze sklepu zostawić, co zostawało z dojazdów do szkoły, co znalazłem na ulicy i odkładałem. Przez te pół roku uzbierałem pie dwie bańki (kwoty wahały się od 1 grosza do 1 złotego). Grubszych się pozbyłem, ale pozostało mi jeszcze sporo grosików. Przeliczyłem to, odsegregowałem w dziesiatki i poszłem do spożywczego, żeby mi to wymieniła, ale nie chciała. W kiosku też nie, więc musiałem z tym iść do prasowego i tam się naprzykrzać. Najpierw poprosiłem o wymianę na 10 zł, bo myślalem ze za drobniaki mi nie sprzeda, ale wzięła zaczęła wraz z przyjaciółką liczyć, gdy już przeliczyła to powiedziałem, że po prostu chciałbym za to kupic Cda. Trochu niezręczna sytuacja, ale wyszłem z tego cało:D No i oczywiście grzecznie przeprosiłem za kłopot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

Najlepsze było to jak ja wracam za 15 minut a tam kartka wisi z napisem : 30 minutowa przerwa. Wtedy to sie nasmialem. Biedny pan musial odpacząć psychicznie... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

Hehe... zdarza się :P. Jest wiele takich "historyjek" i często się powtarzają.

No cóż poradzisz ? nie zatrudnią ci laski w kiosku :P:P:P (a szkoda)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnego, jak sie okazało beznadziejnego dnia, postanowiłem poczytać sobie moje własne legalnie kupione cdaction. w tym celu skierowałem sie do znanej mi skądinąd szafki, czyli po prostu odwróciłem się :). to co zobaczyłem, przeraziło mnie. w szafce nie było nic! w tym momencie, kolokwialnie mówiąc, trafił mnie szlag. zbierałem cdaction od 3 numeru!

a tu nagle taki szok... cały dzień chodziłem jak struty, nic do mnie nie docierało... do tej pory nie wiem co stalo sie z moimi sidiakszynkami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

Aaaa :!: To straszne :!: ja bym tego nie przeżył. Szczere wyrazy współczucia :(... ( Może kosmici chcieli poczytać ? przecież SMG jest zanny z kosmicznego humoru. Odwiedź Off Topic --> Ufo, duchy i takie tam : P. Napisz swój problem :P:P:P :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S_T_A_L_K_E_R

LOL ja mialem sen w którym....... heeehehmmm .Eld słuchał disco polo,SMG mial dlugie wlosy na dodatek rude , gem pil przez godzine z iwanem wodke:) a red.nacz i mac abra siedzieli zamknięcie w "akwarium "

ktorego strzegł allor .Aha i nie było żadnego kompa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze że temat nawet nieźle się rozwija bez mojich codziennych dogladań. I bardzo dobrze bo widze że się spodobało i jest kilka dobrych historyjek.

A tak przy okazji to ci co mają młodsze terminatorki (rodzeństwo) to wiedza jak się czasem chce się ich pozbyć. mam takiego młodszego predatora płci żeńskiej i zawsze jak kupie nowe CDA to ona mi je wyrywa. Więc wziołem się na sposób i wciskam jej teraz numery CDA które mam podwójne i wmawiam że są nowiusienkie dopiero ze sklepu. (jakoś narazie wychodzi dopóki nie umie odczytać daty wydania. :D:D

To działa spróbujcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S_T_A_L_K_E_R
:lol: to się robi coraz zabawniejsze :lol:

Co do terminatorków to mi to nie grozi :!::!::!: yeah ! lajf is ql ! :D/

i oby nie groziło [-o<

Ja mam jedną terminatorke starsza i dwoch mini terminatorow ktorzy z Bf vietnam przenieśli sie na ...the sims........ maja po 6 i 10 lat:) a CDA nie czytają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to moja historia:

Szukałem CDA po kioskach ale nigdzie nie było (mówili mi żebym kupił rano, a nie wieczorem, a ja głupi nie posłuchałem). Ostatnie miejsce gdzie jeszcze mógłby być Cedek to był jakiś Gupi Sam (bo super to on nie jest).

No i patrzem, a na półce z gazetami leży CDA (cudem go znalazłem bo leżał na górnej półce, a na niższych leżały gazety dla panoof :wink: ).

Już go chciałem zanieść do kasy ale zauważyłem krzesło niedaleko na którym nikt nie siedział. Rozglądam się dookoła, nikt nie zwraca na mnie uwagi. No, a że CDA był nieofoliowany, rozwaliłem jak długi na tym krześlę i tak se czytałem moje ulubione pismo ze 4 godz :lol:. Teraz mój ulubiony moment. Podaszła do mnie baba i się pyta:

- Co ty robisz?

- SidiAkszyn czytam.

- Aha

I se poszła :shock:

No to se dalej czytałem CDA aż przeczytałem i nienaruszone odłożyłem na półkę ponieważ sobię wmówiłem, że w sklapie gdzie pracują jidioci nic nie będe kupował. Więc kupiłem CDA dla gier w kiosku gdzie jeszcze był 1 egzemplarz.

Jaki z tego morał? Mogę przeczytać CDA za darmo w każdej chwili :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: to się robi coraz zabawniejsze :lol:

Co do terminatorków to mi to nie grozi :!::!::!: yeah ! lajf is ql ! :D/

i oby nie groziło [-o<

Ja mam jedną terminatorke starsza i dwoch mini terminatorow ktorzy z Bf vietnam przenieśli sie na ...the sims........ maja po 6 i 10 lat:) a CDA nie czytają

Ja mam starszego terminatora. Naszczęście studiuje. Ale jak czasem na weekend wpadnie i siądzie do kompa to lepiej mu nie przeszkadzać. Weś takiego dotknij to ci ręke odgryzie. Naszczęście lekarze mi ją przyszyli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|
A o to moja historia:

Szukałem CDA po kioskach ale nigdzie nie było (mówili mi żebym kupił rano, a nie wieczorem, a ja głupi nie posłuchałem). Ostatnie miejsce gdzie jeszcze mógłby być Cedek to był jakiś Gupi Sam (bo super to on nie jest).

No i patrzem, a na półce z gazetami leży CDA (cudem go znalazłem bo leżał na górnej półce, a na niższych leżały gazety dla panoof :wink: ).

Już go chciałem zanieść do kasy ale zauważyłem krzesło niedaleko na którym nikt nie siedział. Rozglądam się dookoła, nikt nie zwraca na mnie uwagi. No, a że CDA był nieofoliowany, rozwaliłem jak długi na tym krześlę i tak se czytałem moje ulubione pismo ze 4 godz :lol:. Teraz mój ulubiony moment. Podaszła do mnie baba i się pyta:

- Co ty robisz?

- SidiAkszyn czytam.

- Aha

I se poszła :shock:

No to se dalej czytałem CDA aż przeczytałem i nienaruszone odłożyłem na półkę ponieważ sobię wmówiłem, że w sklapie gdzie pracują jidioci nic nie będe kupował. Więc kupiłem CDA dla gier w kiosku gdzie jeszcze był 1 egzemplarz.

Jaki z tego morał? Mogę przeczytać CDA za darmo w każdej chwili :twisted:

To mnie juz na maxa rozbrioło (ps:po co 2 posty naraz ? przecież Edit jest :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobre ;-).

A ja z innej beczki. Wiecie co ? Powiedzialem kiedys starszemu zeby mi cda kupil w megastorze [chodzilo mi o zalegly numer bo bylem chory i chcialem poczytac zelegly] ... i wiecie co ? Starszy kupil mi cda ktore mialem juz 2x [wczesniej ciotce sie pomieszalo] ... no myslalem ze wykituje... ale pomyslalem na trzezwo i pomyslalem ze warto by bylo opchnac ... wiec opchnalem takiej lamce ;-D i wygladalo to tak :

Cda tata kupil za 14 zeta ja sprzedlem po normalnej cenie : 18,50 :twisted: . Heh nie ma to jak dobry interes.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...