Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Spis pełnych wersji z CDA

Polecane posty

lol a kto by chcial przecietnego, ale nowego carbona?? tylko Ci, ktorzy chca pograc, a kasy im troche zal.... Zastanow sie co mowisz. Nowy produkt porzadnej firmy (EA) nigdy nie znajdzie sie na coverze ZADNEGO czasopisma w miesiac po premierze, poniewaz nikt nie kupowalby pelnej wersji gry a CDA mialoby milionowy naklad... Fajnie byloby gdyby chociaz Porshe sie pojawil ;) Ogolnie niektorzy narzekaja na pelniaki, a nie zdaja sobie sprawy ile czasu zajmuje ludziom za to odpowiedzialnym ich zamieszczenie na DVD ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge uwierzyć w to ze zadna gazeta nie interesuje sie:

ALPHA CENTAURI

Przecież to klasyka! W dodatku niedoceniona. Jak na tamte czasy (początek 99') istne arcydzieło.

-super klimat

-granice

-super AI

-30tys. możliwości budowy jednostek !

-dobry dźwięk

-Grafika klimatyczna ( jak dla mnie )

Na prawdę ciężko uwierzyć w to ze tej gry nikt nie dał jeszcze do gazetki. Tym bardziej że gra jest do kupienia tylko na internetowych giełdach.

A z innych marzeń :

SHOGUN: TOTAL WAR

Medieval: Total War

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy czasem na płytkach nie mogli byście dawać ciekawych freeware. Chocby taki Prince of Persia (ten pierwszy) - rozpuszczeni gracze chętnie by zobaczyli jak to jest z tą godzin na przejście gry. a Dosbox jakby co (gra odpala się tez ładnie pod XP bez emulacji) był niedawno xD Był Another World to i Prinsa mogli byście zarzucić.

Ciekawe czy kiedykolwiek na łamach CDA da radę wypuścić Warcrafta 3 - ja jako wielki fan mam piekną platynową kolekcję ale taka gra to nie lada gratka - na 200 numer jak znalazł xD Hmm...w sumie ciekawe czy na 13 numer za rok dacie grę...XIII. Wciąż dobry i klimatyczny shooter (choć z pogibanym zakończeniem ale nie zdradzę) Sporo jest gier któe dać możecie a nie daliście. Zwykle i tak odklądam na bok płytki ale Warcrafta II wsysnąłem. (szkoda, e to bylo już tak dawno - ale wciąż doń wracam) Warto pomyśleć. Wiele platynowych kolekcji czy ekstra klasyk czeka XD

Pozder

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos. Może tak spis wszystkich dem z CDA :wink:

Dla mnie też ale mnie interesują dema z 2000 roku a jak jeszcze dokładniej to z numeru czerwcowego (numer 49) Please :roll:

!!!Dla niekumatych!!!

ta cytowana wypowiedź jest jest na pierwszej stronie ,wypowiedź druga od końca !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za 10 lat każdy Fan Cdaction powie wnukom/dzieciom

Wnuczęta/Dzieci-Dziadku dzadku co dawali w tym "Sidiekszyn"???

Dziadek A..W Cdaction to Crisisa z Company of Heroes dali.

(Poprawia klawiature poczym,zalicza fraga w Enemy territory[oczywiście z Dvd from Cda])

A dodatkowo to dali trylogie Simsów 2....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...