Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Uwagi i pytania do moderatorow

Polecane posty

Czyli ktoś z tej grupy sześciu pozostałych "moderatorów sesji" jest winny całej tej rozruby... Cóż, dobrze że się stało tak jak się stało.
Nawet nie wiesz jak mnie cieszy, że jednak ten ruch był uzasadniony. Gdyby tematy dalej znikały, to nie wiedziałbym co dalej robić, a na moję głowę posypałyby się gromy od tych usuniętych moderów. Nota bene -niektórzy, też mieli do mnie o to pretensje (dlaczego tylko do mnie? :shock: ). Wszystkich niewinnie usuniętych przepraszam, ale w historia wam tego nie zapomni :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy, co sadzicie o zmianie nam rangi na "Moderator"? Teraz jak sie przeglada posty to nie wiadomo, kto jest modem a kto nie. Co o tym sadzicie?

Jak dla mnie OK. Byłoby czytelniej, może wtedy mniej forumowiczów ignorowałoby nasze prośby :cry: :wink: .

To bardzo dobry pomysl.. Bedac na Waszych wspanialych komentarzach dostalem upomnienie, a nawet nie wiedzialem kiedy, co i jak... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy, co sadzicie o zmianie nam rangi na "Moderator"? Teraz jak sie przeglada posty to nie wiadomo, kto jest modem a kto nie. Co o tym sadzicie?

Jak dla mnie OK. Byłoby czytelniej, może wtedy mniej forumowiczów ignorowałoby nasze prośby :cry: :wink: .

Już kiedyś była dyskusja na temat rang moderatorów. Przychylam się do zdania przedmówców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy, co sadzicie o zmianie nam rangi na "Moderator"? Teraz jak sie przeglada posty to nie wiadomo, kto jest modem a kto nie. Co o tym sadzicie?

Jak dla mnie OK. Byłoby czytelniej, może wtedy mniej forumowiczów ignorowałoby nasze prośby :cry: :wink: .

Już kiedyś była dyskusja na temat rang moderatorów. Przychylam się do zdania przedmówców.

Ja też jestem za tym, zwłaszcza teraz, gdy liczba moderów się potroiła... To by pomogło utrzymać porządek, ludzie przynajmniej wiedzieliby z kim mają do czynienia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Qnik, przed chwilą zauważyłem swój nowy status :P

Fajnie to wyglada, teraz przynajmniej wiem że to moderator mni upomina. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no coz.. nie sadze, aby upominanie przez moderatorw bylo czyms fajnym... jak dostalem ostrzezenie, to przez 2 dni mialem dola v :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostalem ostrzezenie, to przez 2 dni mialem dola v :roll:
Było gadać o Ich Trzech? :P Zresztą nie ma się co martwić, jedno ostrzeżnie ma wielu zacnych forumowiczów (żeby tylko jedno;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było gadać o Ich Trzech? :P Zresztą nie ma się co martwić, jedno ostrzeżnie ma wielu zacnych forumowiczów (żeby tylko jedno;)

Ty dokladnie nie wiesz, jak bylo, wiec prosze cicho byc.. A co do gry w Sofa.. moze bym zagrak,gdyby nie to,ze mam modem i ze tak wciaaaagnal mnie gothic ][.. ;) ale kto wie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dokladnie nie wiesz, jak bylo, wiec prosze cicho byc..
Dokładnie faktycznie nie wiem, ale wystarczy mi to co jest w "Ostrzeżeniach". A tak w ogóle to nie złość się na mnie bo to nie ja wystawiłem ci to ostrzeżenia, a w poprzednim postcie nie miałem nic złego na myśli, OK?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak zrezygnujcie z tych rang - sfrustrowani forumowicze nie wiedzieliby do kogo mieć pretensje o ostrzeżenia - a teraz patrzą: Moderator - to na pewno On (a) zamknął (a) mój temat i zaczną Wam bluzgać! :D:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz patrzą: Moderator - to na pewno On (a) zamknął (a) mój temat i zaczną Wam bluzgać! :D:wink:
Przyjąłem tę funkcję ze wszystkimi jej minusami - nikt nie ukrywał, że nie będzie słodko :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz patrzą: Moderator - to na pewno On (a) zamknął (a) mój temat i zaczną Wam bluzgać! :D:wink:
Przyjąłem tę funkcję ze wszystkimi jej minusami - nikt nie ukrywał, że nie będzie słodko :P

Ta plakietka z napisem moderator to fajna rzecz... w ten sposób admini nie mają stresów :) bo całość spada na nas :) ale może to i dobrze.

A jeśli chodzio te minusy - myslę że plusów jest więcej. Jednym takim plusem jest na przykład... eee... na przykład... ekhm... no, ten... o pardon zostawiłem mleko na gazie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz patrzą: Moderator - to na pewno On (a) zamknął (a) mój temat i zaczną Wam bluzgać! :D:wink:
Przyjąłem tę funkcję ze wszystkimi jej minusami - nikt nie ukrywał, że nie będzie słodko :P

Ta plakietka z napisem moderator to fajna rzecz... w ten sposób admini nie mają stresów :) bo całość spada na nas :) ale może to i dobrze.

A jeśli chodzio te minusy - myslę że plusów jest więcej. Jednym takim plusem jest na przykład... eee... na przykład... ekhm... no, ten... o pardon zostawiłem mleko na gazie... ;)

Chciałeś powiedzieć, że moderatorów się wszyscy boją i uciekają przed nami w popłochu? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz patrzą: Moderator - to na pewno On (a) zamknął (a) mój temat i zaczną Wam bluzgać! :D:wink:
Przyjąłem tę funkcję ze wszystkimi jej minusami - nikt nie ukrywał, że nie będzie słodko :P

Ta plakietka z napisem moderator to fajna rzecz... w ten sposób admini nie mają stresów :) bo całość spada na nas :) ale może to i dobrze.

A jeśli chodzio te minusy - myslę że plusów jest więcej. Jednym takim plusem jest na przykład... eee... na przykład... ekhm... no, ten... o pardon zostawiłem mleko na gazie... ;)

Chciałeś powiedzieć, że moderatorów się wszyscy boją i uciekają przed nami w popłochu? :wink:

Noooo... nie to chciałem powiedzieć... z resztą anwet jakby chciał to chyba niekoniecznie w "plusach" sprawowania tej zaszczytnej funkcji :) Choć miło "siać postrach" nie posiadając kija baseballowego i nie będąc niczyim szefem ani nauczycielem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz patrzą: Moderator - to na pewno On (a) zamknął (a) mój temat i zaczną Wam bluzgać! :D:wink:
Przyjąłem tę funkcję ze wszystkimi jej minusami - nikt nie ukrywał, że nie będzie słodko :P

Ta plakietka z napisem moderator to fajna rzecz... w ten sposób admini nie mają stresów :) bo całość spada na nas :) ale może to i dobrze.

A jeśli chodzio te minusy - myslę że plusów jest więcej. Jednym takim plusem jest na przykład... eee... na przykład... ekhm... no, ten... o pardon zostawiłem mleko na gazie... ;)

Chciałeś powiedzieć, że moderatorów się wszyscy boją i uciekają przed nami w popłochu? :wink:

JA SIĘ NIE BOJĘ !!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: BĘDĘ GNĘBIŁ MODERATORÓW, STANĘ SIĘ ICH POSTRACHEM I OROŃCĄ UCIŚNIONYCH POSTÓW !!!!!!!! :twisted: :D/ NIKT MI NIE PODSKOCZY!!!

(Tabletki, gdze moje tabletki???????? Wuju, dlaczego krochmalisz sukienkę?) :wink::wink::wink:

____________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie faktycznie nie wiem, ale wystarczy mi to co jest w "Ostrzeżeniach". A tak w ogóle to nie złość się na mnie bo to nie ja wystawiłem ci to ostrzeżenia, a w poprzednim postcie nie miałem nic złego na myśli, OK?

Nie zloszcze sie na Ciebie, poniewaz to nie Ty mnie upomniales.. Chodzi o to,ze post o tym,ze nie wolno na dany temat gadac oraz moj post pojawily sie jeden po drugim (minuta roznicy) wiec nie zdazylem przeczytac zakazu :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta plakietka z napisem moderator to fajna rzecz... w ten sposób admini nie mają stresów :) bo całość spada na nas :) ale może to i dobrze.

A jeśli chodzio te minusy - myslę że plusów jest więcej. Jednym takim plusem jest na przykład... eee... na przykład... ekhm... no, ten... o pardon zostawiłem mleko na gazie... ;)

Nie rozumiem czemu tak zwracacie uwage na minusy tej, ze tak to nazwe, roboty. Jak dla mnie to nic zlego, ze musze czytac ilestam postow na dzien, to wyrabia zdolnosc szybkiego czytania :)

Dodatkowo ma sie wieksze przywileje i mozna upomniec kogos, kto nas wqurza, bo np.: bluzga albo spamuje.

Ja tam to lubie.

Nie lubie tylko jednego, jak mi jakis inny... zreszta niewazne :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu tak zwracacie uwage na minusy tej, ze tak to nazwe, roboty. Jak dla mnie to nic zlego, ze musze czytac ilestam postow na dzien, to wyrabia zdolnosc szybkiego czytania :)

Dodatkowo ma sie wieksze przywileje i mozna upomniec kogos, kto nas wqurza, bo np.: bluzga albo spamuje.

Ja tam to lubie.

Nie lubie tylko jednego, jak mi jakis inny... zreszta niewazne :evil:

Wiesz, to zalezy, jak na to sie spojrzy... ;) .. Dla mnie bycie moderatorem (oczywiscie nim nie jestem) oznacza pewne wyroznienie z grona szarych forumowiczow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu tak zwracacie uwage na ...
Jeśli już dzielimy się refleksjami :P szczerze mówiąc ja tam nie widze żadnych minusów, wręcz przeciwnie - jak na razie to jest naprawde super z tym statutem... Forumowicze od razu inaczej na ciebie patrzą. No i możesz też więcej dla nich zdziałać, bo jednk jest to głos moderatora... A że w "Programach" problemów większych nie mam jest naprawde fajnie być modem...

BTW Czy możemy dawać ostrzeżenia/bany każdemu forumowiczowi, bez względu na dział w jakim pisze? (formalnie mamy chyba do tego prawo...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to zalezy, jak na to sie spojrzy... ;) .. Dla mnie bycie moderatorem (oczywiscie nim nie jestem) oznacza pewne wyroznienie z grona szarych forumowiczow :)

No wiesz, w zasadzie to jakies wyroznienie to jest, ale ja staram sie nie czuc lepsza od innych. W koncu co w tym dziwnego, byc moderatorka na forum o grach?

I nie ma szarych forumowiczow. Kazdy jest inny i w zasadzie ja juz sobie o prawie kazdym wyrobilam zdanie. Wiem nawet czyje posty mozna przeczytc pobieznie, a czyje trzeba czytac "od deski do deski".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem nawet czyje posty mozna przeczytc pobieznie, ".
Czy ja tu wyczuwam lekką nutke ironii :P BTW, no ale ciekaw jestem kogo czytasz "od deski do deski", może masz tych samych co ja;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem nawet czyje posty mozna przeczytc pobieznie, ".
Czy ja tu wyczuwam lekką nutke ironii :P BTW, no ale ciekaw jestem kogo czytasz "od deski do deski", może masz tych samych co ja;)

To bylo calkowicie bez ironii, sa porzadni ludzie ktorzy pisza porzadnie i to nie tylko sa moderatorzy (chociaz im tez zdarzaja sie grzeszki ;))

Wydaje mi sie, ze w wiekszosci mamy te same typy w czytaniu "od deski do deski". Nie ma zlituj sie, jak ktos podpadnie bedzie potem cierpial.

Z tym ostatnim troche przesadzilam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...