Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Uwagi i pytania do moderatorow

Polecane posty

To nie jest temat Uwagi moderatorów do użytkowników tylko użytkowników do moderatorów :P

A ja mam uwage do kolegi moderatora - mogę wiedzieć w jakiej dzielnicy Torunia mieszkasz (Thorn>>>Toruń;)) , można by zaplanować jakieś spotkanie moderatorów ( :D/ ) czy cuś takiego;)

A tak na serio, może jesteś moim sąsiadem...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaczuro

Dzieki, nastepnym razem zrobie tak jak radziles. Wiem ze nawet nie mam co prosic zebys choc probowal mnie zrozumiec, ale kierowaly mna emocje zwiazane z grą, i po drugie panika ze wogole sobie nie pogram, a nie stac mnie bylo na druga gre. Nie mialem wtedy pojecia ze mozna zglaszac cos takiego do dystrybutora. Mialem za malo latek, i mozna moje czyny wytlumaczyc dziecieca glupota:-) A moi rodzice i tak sie na tym nie znaja....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj... No bez przesady. To bylo male nieporozumienie, ale juz wszystko oki. Zreszta obiecalam, ze juz w zadne sprzeczki i glupie prowokacje nie dam sie wciagnac :)

OPTYMISTKA! he he :wink:

To byla uwaga?! No co, chcesz sie bic? No to dawaj! Nie bedzie mi tu zaden chlop z Mazur podskakiwal. Masz za swoje! :twisted: :wink:

Hehehe... Dobra, serio to byl zart :D

Nie mam zamiaru w zadne klotnie sie wdawac. Jak mnie bedzie korcilo zeby odpowiedziec na zaczepki to przejde na chwile na forum Enyi lub Opery Ghost-a, tam popostuje, uspokoje sie i wroce 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaczuro

A widzisz?!?!?!?!? Jednak i ty odpowiadasz na zaczepki!!! I pewnie masz zamiar pobluzgac naniego.... Niegrzeczna dziewczynka:-)

I mala uwaga dla moderatorow. Znow napisze ze nie mam pojecia czy taki dziel istnieje, ale jak patrzylem za 1-szym razem to nie bylo. A jaki? Ksiazki! Tak Sz.P. redaktorzy namawiaja do czytania, a nawet stosownego dzialu nie ma(chyba). Ja za poradami Smuggler'a i Jedi'ego, nie zaczalem co prawda nagle czytac, bo sie spoznili:-), ale za to znacznie zwiekszylem naklad w jakim czytam. Tak gdzies ze 2x. I to wlasnie m.in. dzieki Wam Sz.P. Ingerujacy Osobiscie Chcący Humanitaryzowac. A teraz przeczytajcie skrót:-) tylko bez "Wam". Ja zawsze pisze z duzej takie zaimki(chyba zaimki, mam tylko 4 z polaka w 1LO:-), z szacunku do rozmowcy. A jak chce komus przygadac, to wtedy pisze do Niego kulturalnie, bez ZADNEJ, nawet NAJMNIEJSZEJ obrazy. Tylko ze wszystko z wielkiej litery, a taki wyraz jak Cie, Tobie z malych. To mi na ogol wystarcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz?!?!?!?!? Jednak i ty odpowiadasz na zaczepki!!! I pewnie masz zamiar pobluzgac naniego.... Niegrzeczna dziewczynka:-)

Tjaaa... To bylo raz, dawno i nieprawda...

Co do dzialu o ksiazkach to juz gdzies o tym pisali. Dokladnie nie pamietam, ale chyba chodzilo o to, ze to forum o grach, a nie o ksiazkach czy cos takiego. Ah ta skleroza... O czym to ja mowilam? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaczuro

Wiesz, mozna prowadzic z toba ciekawe dyskusje. Proponuje jakis czat. najlepiej jeszcze dzis i na WP. Mam ciagle otwarta poczte, sprawdzam co 10 min. I sorrka wielka za moje offtopici, ale gdzie indziej mam Ja znaleźć?

PS. Nie banujcieeeee mnieeeeeee........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, gdzie jest Camilo? Był jednym z pierwszych moderatorów...

Nad morzem. Bestia sie opiernicza, ale ma prawo - wszak sa wakacje... :)

I nad morzem i w gorach... wszedzie gdzie sie da :), pokzi zdrowie mi na to pozwala :), zreszta Qiniu sam pozwoliles ;). BTW: wszystkim nowo mianowanym moderotorom zycze duzo cierpliwosci... zobaczycie jeszcze bedziecie tego zalowac ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
Qn'ik!!! Mógłbyś zmienić to o Matrixie w kącik dla fanów FILMÓW. Proszę!

To jest Twoj trzeci normalny post! :wink: I dobrze gada, jakis kacik taki by sie przydal..

WaFel pochlebiasz mi:) Rozumiem, że można liczyć na twój podpis pod ewentualną petycją do Qn'ia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

WaFel pochlebiasz mi:) Rozumiem, że można liczyć na twój podpis pod ewentualną petycją do Qn'ia?

No jak nie, jak tak? :mrgreen:

To twój 400 bezsensowny post!:) Ale za podpis thnx!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WaFel pochlebiasz mi:) Rozumiem, że można liczyć na twój podpis pod ewentualną petycją do Qn'ia?

No jak nie, jak tak? :mrgreen:

To twój 400 bezsensowny post!:) Ale za podpis thnx!

Ja też jestem za kącikiem filmowym!! Qniu zrób to!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, moze niektore z ostatnich moich postow nie wnosily zbyt wiele do rozmowy. Ale chamstwo??

A jak nazwiesz ordynarne drwienie sobie z regulaminu i calkowicie swiadome jego lamanie na oczach moderatorow?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dochodzę do wniosku, że niektórzy moderatorzy usuwają post według zasad "liubię/nie lubię" co do użytkowników...

Ja też mam takie odczucie. Np. Mando raz (a może i parę razy) usunął mojego posta (był na temat) i napisał swój o takim samym sensie, tylko wzbogacił go o linka.

Ja mam podobnie... Niestety... Duzo postow mi usuwaja, zwlaszcza na pytaniach do redakcji.. Mam nadzieje,ze w sequelu nie bedzie tego bledu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dochodzę do wniosku, że niektórzy moderatorzy usuwają post według zasad "liubię/nie lubię" co do użytkowników...

Ja też mam takie odczucie. Np. Mando raz (a może i parę razy) usunął mojego posta (był na temat) i napisał swój o takim samym sensie, tylko wzbogacił go o linka.

Ja mam podobnie... Niestety... Duzo postow mi usuwaja, zwlaszcza na pytaniach do redakcji.. Mam nadzieje,ze w sequelu nie bedzie tego bledu ;)

Mam w stosunku do Was deja vi! :D czy deża viu! nie wiem ja kto sie pisze :P Niektorzy chyba poczuli sie zbyt pewnie w tej roli i usuwaja na lewo i prawo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w stosunku do Was deja vi! :D czy deża viu! nie wiem ja kto sie pisze :P Niektorzy chyba poczuli sie zbyt pewnie w tej roli i usuwaja na lewo i prawo...

Ale miejmy nadzieje,ze sie nawroca.... ;) Mnie az tak bardzo to nieprzeszkadza, ale czasami nikt mi nie odpowie, a juz posta wsiaklo... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam uwage do Amadrieni!

Otoz nie mam uwag! :D

Ale swoja prace wykonuje jak nalezy i trzeba ja za to pochwalic! [To nie jest podrywanie moderatorki :D ]

To bardzo mile :oops:

Staram sie jak moge, ciekawe tylko jak to jeszcze dlugo potrwa. Chociaz w zwiazku z tym poprzednim zdaniem mam dobra wiadomosc- jeszcze nigdy tak dlugo nie robilam nic tak porzadnie wiec mysle, ze potrwa to dluzej :wink:

Aha, Amadrienii pisze sie przez dwa "i" na koncu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam uwage do Amadrieni!

Otoz nie mam uwag! :D

Ale swoja prace wykonuje jak nalezy i trzeba ja za to pochwalic! [To nie jest podrywanie moderatorki :D ]

To bardzo mile :oops: :*

Staram sie jak moge, ciekawe tylko jak to jeszcze dlugo potrwa. Chociaz w zwiazku z tym poprzednim zdaniem mam dobra wiadomosc- jeszcze nigdy tak dlugo nie robilam nic tak porzadnie wiec mysle, ze potrwa to dluzej :wink:

Aha, Amadrienii pisze sie przez dwa "i" na koncu.

Co do Twojej wypowiedzi WaFeL, nie mam prawie zastrzezen.. otoz Amadrienia dobrze sobie radzi ( jak na dziewczyne :)) na tym forum.. Nawet na maila odpisze ;) ... A co do tego:

To nie jest podrywanie moderatorki :D
to ja bede cicho i zchecia popatrze na wyniki " nie podrywania" :D ....

A ja mam jeszce jedno pytanie: czy ten dzial powstal po namysle moderatorow, czy ktos z forumowiczow dal pomysl na taki dzial?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojej wypowiedzi WaFeL, nie mam prawie zastrzezen.. otoz Amadrienia dobrze sobie radzi ( jak na dziewczyne :)) na tym forum.. Nawet na maila odpisze ;) ... A co do tego: To nie jest podrywanie moderatorki :D to ja bede cicho i zchecia popatrze na wyniki " nie podrywania" :D ....

(..)

Jak na dziewczyne?! No normalnie zaraz... *trzy glebokie wdechy, a w miedzyczasie wydechy*

Dobra, przyzyjesz :wink: Obiecalam ComaCowi, ze nie bede reagowala na zaczepki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...