Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Uwagi i pytania do moderatorow

Polecane posty

Bero

Ja mam żal do Smugglera.

>>>Uwierz mi, ze nie ty jeden :)

Za pierwszym razem gdy mnie zganił to w sumie wszytko było OK, bo wiele moich postów było krótkich i bezsensownych.

Dzisiaj (30 czerwca) Smg dał mi ostrzeżenie, że za bardzo angażuję się w rozmowy off-topikowe. To jeszcze rozumiem, bo takie postępowanie należy "ukracać". Mimo wszystko ja tylko odpowiadałem. Czemu nie skierowałe? również pretensji do ChildK'a, który to zacz?ł i skończył.

>>>Moze dlatego, ze ja nie besztam kogos od razu, a tylko cierpliwie czekam. ChildK JESZCZE nie przekroczyl tej "cienkiej czerwonej linii".

Ale uwierz mi, ze jestem sprawiedliwy i kazdemy (co zasluzyl) daje w d... po rowno.

On napisał więcej postów, a ja mu tylko odpowiadałem. Nie rozumiem czemu masz tylko do mnie pretensje :cry: .

>>>Znasz pojecie "reakcja alergiczna"

Wiem, że wcze?niej mogłem być niezno?ny, ale nie musisz się teraz m?cić.

>>>Ja sie nie mszcze - niby za co. Co najwyzej moge dac bana ale i to bez gniewu [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bero

Ja mam żal do Smugglera.

>>>Uwierz mi, ze nie ty jeden :)

zgadza sie. ja mam zal do tego faceta, ze potora roku temu w okolicy gwiazdki powiedzial "bedziecie mieli to o czym marzyli polacy w latach 80-tych" - czym pobudzil moje marzenia odnosnie przyszlosci. tymczasem lepsze jutro okazalo sie duzo, duzo gorsze od wczoraj :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bero

Ja mam żal do Smugglera.

>>>Uwierz mi, ze nie ty jeden :)

zgadza sie. ja mam zal do tego faceta, ze potora roku temu w okolicy gwiazdki powiedzial "bedziecie mieli to o czym marzyli polacy w latach 80-tych" - czym pobudzil moje marzenia odnosnie przyszlosci. tymczasem lepsze jutro okazalo sie duzo, duzo gorsze od wczoraj :(

Hehe, myslalem o - pracy dla bauera (tu Bauera). Marzeniem ludzi w latach 80-tych byl wyjazd do Niemiec na saksy, czyli roboty nieprzymusowe :P.

Swoja droga "kazdy jest kowalem swego losu", Eldzie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. chyba raczej potrzepac glowa.. i to ogolnie w Skandynawii .. co tam mozna dorabiac.. kase maja, to na bezrobotnym bedziemy Eldowi zazdoscili my z ponoc z wyzszego stanu ppolskiego

Nie śmiać się! Eld dorabia na razie w CDA, a jak już trochę uciuła, to założy własny band!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. wez daj spokoj.. wiesz jak to jest, gdy sie zaklada band? Tudziez horde? W zasadzie to od kiedy gram w zespole, czyli jakies 0,5 roku, to caly czas doplacam (struny, struny), a kasy nie ma (inna sprawa, ze gramy naprawde nie za czesto).. no, ale ogolnie to to jest fajne, tylko ze to dla mnie na razie zabawa, nie praca.. poczekaj az wydamy demo :twisted: .. Eld, kcesz sie przylaczyc? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, dzieki. wystarczy, ze dalej do Entera trzeba kase dorzucac od czasu do czasu... ze nie powiem o ciuchach Marty na koncerty, bo jak wiadomo musi wygladac :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martex
nie, dzieki. wystarczy, ze dalej do Entera trzeba kase dorzucac od czasu do czasu... ze nie powiem o ciuchach Marty na koncerty, bo jak wiadomo musi wygladac :lol:

:wink: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, dzieki. wystarczy, ze dalej do Entera trzeba kase dorzucac od czasu do czasu... ze nie powiem o ciuchach Marty na koncerty, bo jak wiadomo musi wygladac :lol:

Hehe.. ej, przeciez ja was dopomoglem kupujac Dreamworkera :wink: .. co do tych ciuchow, to proponuje po prostu nic nie kupowac. Bedzie efektowniej i na pewno bedzie lepsze wrazenie, i sie oszczedzi kase :twisted: .. hehe, skoro do EC trza jeszcze doplacac.. hm.. nio, my nie gramy na takim poziomie raczej :wink: .. hehe, za 10 lat kupie sobie peirwszgo malucha za zarobiona kase.. :cry: :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martex
Hehe.. ej, przeciez ja was dopomoglem kupujac Dreamworkera :wink: :

o dzieki, dzieki! :)

.. co do tych ciuchow, to proponuje po prostu nic nie kupowac. Bedzie efektowniej i na pewno bedzie lepsze wrazenie, i sie oszczedzi kase :twisted:

hehe.. zapytaj Elda co o tym sadzi :wink:

.. hehe, skoro do EC trza jeszcze doplacac.. hm.. nio, my nie gramy na takim poziomie raczej :wink: .. hehe, za 10 lat kupie sobie peirwszgo malucha za zarobiona kase.. :cry: :cry:

ja spiewam juz 6 lat... czyli jeszcze 4 i bede miala fure? :twisted:

btw:powodzenia z kapela:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem costam na plytce z Metalmanii

eee... to nie byl Enter, jeno Dies Irae. komus sie cos poj*** :(

tylko nie posluchalem se Was jeszcze na zywo,

wielki blad, bo zdanim wszystkich EC to zespol koncertowy i lepiej wypada nazywo ;)

Hehe.. better not.. poczekam na moderatorskiego bana, to sie pewnie dowiem, co sadzi :P

hmmm... gdzie jest ta opcja banowania... kici, kici... gdzie jestes opcyjko... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

korzystając z tytułu tematu (Uwagi do...), pragnę upomnieć panów moderatorów, by nie offtopikowali, gdyż jest to zabronione. Nie chcecie chyba forumowego buntu- jeszcze Was zabanujemy :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem costam na plytce z Metalmanii

eee... to nie byl Enter' date=' jeno Dies Irae. komus sie cos poj*** :([/quote']

Hehe.. a myslalem, ze na wokalu czasem jest inna osobka niz Martex w Enter Chaos :wink::wink: .. tak wlasciwie to to mi od pcozatku smierdzialo.. przeciez Dies Irae nie bylo w tym roku na Metalmanii :evil: :evil: ..

Hehe.. better not.. poczekam na moderatorskiego bana' date=' to sie pewnie dowiem, co sadzi :P[/quote']

hmmm... gdzie jest ta opcja banowania... kici, kici... gdzie jestes opcyjko... :lol:

Jeszce nie czas, synu :wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

w dalszym ciągu pomstuje o temat kulturalny

moze i jestem monotematyczny ale swoje racje juz wczesniej przedstawiłem i tak tej sprawy nie zostawie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pragnę upomnieć panów moderatorów, by nie offtopikowali, gdyż jest to zabronione.

Alez nie, moderatorzy (a wlasciwie admini) nigdy nie offtopikuja. Dlaczego? Bo tak uwazaja. Polecam dwa pierwsze punkty regulaminu. ;)

A powaznie - juz pisalem, ze na tym forum kroluje niepodzielnie Orwell. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do moderatorów o usunięcie tematu "pomocy gry mi nie chodzą" w dziale Sprzęt, ponieważ jest to ewidentna podpucha. Osobnik ten podobne rzeczy starał się wmówić na innych forach, np. www.vice-nation.prv.pl!

Może to dlatego, że rzeczywiście mu gry nie chodzą i szuka pomocy gdzie tylko się da?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla
I co mialoby sie znalezc w tym dziale?

Nasze wrażenia z lektury książek, oglądania filmów, spektakli, koncertów i próba wyselekcjonowania wątków, które idealnie pasowałyby w grach komputerowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Aaa, takie buty. No nic, możesz się pocieszyć, że nabijesz sobie statystykę (choć to marna pociecha). Taki numer wykręcać, facet nie ma co robić... :?

J to jemu powinno być teraz głupio, a nie tym którzy w dobrej wierze chcieli pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...