Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Uwagi i pytania do moderatorow

Polecane posty

co do domestosa. oka jeśli chcesz by to było cos prostego to sie nie czepiam. (zapędzilem się z wyobraznią ze ma to być coś rozleglejszego)

a co do smugglera. i ja mysle że to nie jest miejsce na dysputy na ten temat dlatego ten post jest moim ostatnim w tej sprawie.

<peace for the palestina>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, iż powinien powstać temat, w którym forumowicze mogliby się wypowiedzieć na temat szeroko pojętej kultury i nauki: tzn. o książkach, kinie, teatrze, ciekawostkach historycznych, gdyż często takie wątki zaczerpnięte z innych dzieł/życia mogą być zaczątkiem wspaniałej gry!

:lol: ZRÓBCIE TAKI TEMAT, PROSZĘ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa związana z zablokowaniem mojego tematu pt.”MY PECET” po raz kolejny się powtórzyła. Nie bedę po raz kolejny prosił o pomoc Smuggler’a, gdyż ma on na swojej głowie wiele ważniejszych spraw m.in. tworzenie nowego CDA. :D:D:D

Tym razem sprawe postaram załatwić osobiście z moderatorem, choć nie wiem czy mi się uda, ponieważ moderator z działu „Sprzęt” nie ma adresu @mail. A tak na marginesie, kto „zatrudnił” taką osobę, która nie ma adresu e-mail do pracy jako moderator??? :?: :?: :?:

A co do sprawy z zamykaniem mojego tematu w dziale”Sprzęt”, jeśli się jeszcze raz powtórzy to nie już nie będe taki miły jak dotychczas. Posunę się do bardziej niekonwencjonalnych metod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soulafein Quen Elvenhair
Mylisz się, ja mam dużo do powiedzenia, ale tamta gadka nie miała najmniejszego sensu więc ją zakończyłem, chyba, że ty lubisz takie bez sensowne gadki, i lubisz je kontynuować to rób to sam. Dzięki za życzenia, chociaż nie wiem czy są one do mnie... a w życiu nie narzekam... I o jakiego szefa chodzi ??

Podpisałem traktat pokojowy z panem Qn'ikiem i nie mam ochoty kłócić się z Tobą. Spoko, kiedyś to dokończymy :twisted: . Ale póki co: peace. Co Ty na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem sprawe postaram załatwić osobiście z moderatorem, choć nie wiem czy mi się uda, ponieważ moderator z działu Sprzętnie ma adresu @mail

Ktory nie ma? Kazdy moderator ma maila. Moj nie jest ujawniony, bo tego nie chce - nie lubie dostawac glupich listow

Jak ktos chce pogadac to niech pisze na icq, numer mam podany w profilu (97170708)

A tak na marginesie, kto zatrudnił taką osobę, która nie ma adresu e-mail do pracy jako moderator??? :?:

Nikt nie zatrudnial kogos na stanowisko moderatora :P

Modami sa osoby, ktore sa w jakis sposob powiazane z cda (zanim powstalo forum)

A co do sprawy z zamykaniem mojego tematu w dziale Sprzęt, jeśli się jeszcze raz powtórzy to nie już nie będe taki miły jak dotychczas. Posunę się do bardziej niekonwencjonalnych metod

A ja juz gdzies pisalem (chyba w tym temacie). To ze moj nick widnieje w dziale Pomocna Dlon nie znaczy ze tylko ja tam sprzatam. Nie zamykalem tematu o takim tytule

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mando napisał:

To ze moj nick widnieje w dziale Pomocna Dlon nie znaczy ze tylko ja tam sprzatam.

Co mi jeszcze powiesz, że tematy w dziale Pomocna Dłon mają prawo usuwać wszyscy użytkownicy forum oprócz mnie :?: :?: :?: :twisted:

Nie zamykalem tematu o takim tytule

To niby kto miał zamknąć mój temat wszyscy forumniczowie oprócz mnie :?: :?: :?: Czy Osama Bin Landen lub Saddam Husain :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niby kto miał zamknąć mój temat wszyscy forumniczowie oprócz mnie :?: :?: :?: Czy Osama Bin Landen lub Saddam Husain :?: :?: :?:

Moderatorow na tym forum jest kilku i moga moderowac kazdy jego dzial. Jesli Mando pisze, ze nie usuwal, to zrobil to inny moderator.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC napisał:

Moderatorow na tym forum jest kilku i moga moderowac kazdy jego dzial. Jesli Mando pisze, ze nie usuwal, to zrobil to inny moderator.

Jeżeli mówisz, iż to nie ty usunąłeś mój temat MY PECET to zrobił to drugi moderator działu Sprzęt, czyli:

Tiges

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robicie mnie w balona w kuku, to radze Wam nie róbcie mi tego, ponieważ jak już wcześniej napisałem posunę się do bardziej niekonwencjonalnych metod.

Jestem modemowcą przed napisaniem jakiegokolwiek postu na tym forum pisze najpierw w Wordzie. :D:D:D

Mam zapisany mój temat MY PECET na dysku. :D:D:D

Obecnie ponownie umieszcze go w dziale Sprzęt, jężeli ten temat ponownie zostanie usunięty to nie ręcze za siebie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz, iż to nie ty usunąłeś mój temat MY PECET to zrobił to drugi moderator działu Sprzęt, czyli: Tiges

Aggrhrhrgghr... litosci :P

Moderatorami na Forum sa Qnik, Smuggler, Eld, Ghost, CormaC, Camilo, Tiges no i ja (nie pamietam wiecej nikogo). Tiges napewno nie zamknal tematu, bo jest moderatorem od dzisiaj :P

Jeżeli robicie mnie w balona w kuku, to radze Wam nie róbcie mi tego, ponieważ jak już wcześniej napisałem posunę się do bardziej niekonwencjonalnych metod

Bedziesz zakladal tematy w nocy, kiedy wszyscy spia? :)

Jestem modemowcą przed napisaniem jakiegokolwiek postu na tym forum pisze najpierw w Wordzie

To zamiast kupowac wypas komputer zaloz sobie stalke

Obecnie ponownie umieszcze go w dziale Sprzęt, jężeli ten temat ponownie zostanie usunięty to nie ręcze za siebie

Mamy sie bac? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DALSZYM CIĄGU POMSTUJE O KĄCIK KULTURALNY!!!

Czy ktoś w ogóle na mnie zwrócił uwagę? :?: :!:

Proszę o opinie...

:shock: :evil: :twisted: :roll: :wink: :cry: :oops: :P :x :shock: :? :D:):(8) :lol: :o :wink: :roll: :twisted: :evil: :!: :?: :idea: :arrow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soulafein Quen Elvenhair
W DALSZYM CIĄGU POMSTUJE O KĄCIK KULTURALNY!!!

A co by miało być w tym kąciku? Bo według mnie lepiej żeby w końcu pojawił się ten off-topic. Tam już wszyscy by sobie poradzili sami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DALSZYM CIĄGU POMSTUJE O KĄCIK KULTURALNY!!!

Całkiem niezły pomysł, może żeby przekonać moderatorów to najpierw tylko kącik o książkach jakoś z grami związanych np. "Dune" Herberta itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze na tym forum kasowanie postow jest na porzadku dziennym :shock:

dziwi mnie to troche, rozumiem jak ktos uzywa slownictwa hmm.. niecenzuralnego badz obraza innych uzytkownikow forum

ale kasowanie postow bez konkretnego powodu jest dosc dziwne

przyklad

temat plyta, proc, ram...

podaje swoje propozycje - chwile pozniej posta nie ma a przeciez bylo na temat i nikogo nie obrazilem :)

topic problemy z kompem -koles mial 80 :shock: st na XP

pisze w paru punktach co moze zrobic aby temp. zbic .......scenariusz J.W.

Wiec pytam o co chodzi ???

dla kogo jest to forum

dla moderow ???

czy dla uzytkownikow ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam żal do Smugglera.

Za pierwszym razem gdy mnie zganił to w sumie wszytko było OK, bo wiele moich postów było krótkich i bezsensownych.

Dzisiaj (30 czerwca) Smg dał mi ostrzeżenie, że za bardzo angażuję się w rozmowy off-topikowe. To jeszcze rozumiem, bo takie postępowanie należy "ukracać". Mimo wszystko ja tylko odpowiadałem. Czemu nie skierowałeś również pretensji do ChildK'a, który to zaczął i skończył. On napisał więcej postów, a ja mu tylko odpowiadałem. Nie rozumiem czemu masz tylko do mnie pretensje :cry: .

Wiem, że wcześniej mogłem być nieznośny, ale nie musisz się teraz mścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam żal do Smugglera.

Za pierwszym razem gdy mnie zganił to w sumie wszytko było OK, bo wiele moich postów było krótkich i bezsensownych.

Dzisiaj (30 czerwca) Smg dał mi ostrzeżenie, że za bardzo angażuję się w rozmowy off-topikowe. To jeszcze rozumiem, bo takie postępowanie należy "ukracać". Mimo wszystko ja tylko odpowiadałem. Czemu nie skierowałeś również pretensji do ChildK'a, który to zaczął i skończył. On napisał więcej postów, a ja mu tylko odpowiadałem. Nie rozumiem czemu masz tylko do mnie pretensje :cry: .

Wiem, że wcześniej mogłem być nieznośny, ale nie musisz się teraz mścić.

Widzisz Bero, na co Ci to było?

A szkoda, bo fajnie się z Tobą offtopikuje... :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DALSZYM CIĄGU POMSTUJE O KĄCIK KULTURALNY!!!

A co by miało być w tym kąciku? Bo według mnie lepiej żeby w końcu pojawił się ten off-topic. Tam już wszyscy by sobie poradzili sami...

Rozmowy Eld'a ze Smuggler'em (oczywiście z cenzurą) :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

JA CHCĘ KĄCIK KULTURALNY!!!!!!!!!!!

Dlaczego, dlaczego? Dlatego:

Gdyż wymieniając swe wrażenia z kina, teatru, lektury książek, słuchania muzyki, możemy wypromować jakieś motywy, które możnaby wykorzystać w grze, a po za tym to rozwija, i to NIE po CHAMSKU być kulturalnym, a chamem być nikt nie chce :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Przepraszam za zawiłą interpunkcję, ale musiałem to wykrzyczeć jednym tchem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla
Ja mam żal do Smugglera.

Za pierwszym razem gdy mnie zganił to w sumie wszytko było OK, bo wiele moich postów było krótkich i bezsensownych.

Dzisiaj (30 czerwca) Smg dał mi ostrzeżenie, że za bardzo angażuję się w rozmowy off-topikowe. To jeszcze rozumiem, bo takie postępowanie należy "ukracać". Mimo wszystko ja tylko odpowiadałem. Czemu nie skierowałeś również pretensji do ChildK'a, który to zaczął i skończył. On napisał więcej postów, a ja mu tylko odpowiadałem. Nie rozumiem czemu masz tylko do mnie pretensje :cry: .

Wiem, że wcześniej mogłem być nieznośny, ale nie musisz się teraz mścić.

Szczere wyrazy współczucia i poparcia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DALSZYM CIĄGU POMSTUJE O KĄCIK KULTURALNY!!!

A co by miało być w tym kąciku? Bo według mnie lepiej żeby w końcu pojawił się ten off-topic. Tam już wszyscy by sobie poradzili sami...

No wlasnie, off-topic section, juz tyle blagan i dalej nic.

Wtedy mozna by bylo gadac o ksiazkach, albo o muzyce, albo o innych rzeczach... [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslalem ze to jest forum zwiazane z grami...badz co badz cda jest o grach wiec nie wiem czy dyskutowanie o ksizakach muzyce i innych rzeczach o ile nie sa zwiazane z grami ma jakis sens, od tego sa inne fora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla
a ja myslalem ze to jest forum zwiazane z grami...badz co badz cda jest o grach wiec nie wiem czy dyskutowanie o ksizakach muzyce i innych rzeczach o ile nie sa zwiazane z grami ma jakis sens, od tego sa inne fora

A nie! Już po raz 1000000 krzyczę, że oprócz rozwijania naszego smaku kulturowego i obeznania intelektualnego :wink: , nasze dyskusje mogą być związane również z grami. Np. obejrzłeś genialny spektakl w teatrze i chciałbys wyróżnić jego wątek, gdyż możnaby go wykorzystać w przygodówce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt nie pomyslalem o tym w ten sposob... w sumie to faktycznie takie rozwiazanie mogloby byc calkiem przydatne bo w koncu nie samymi grami czlowiek zyje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...