Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Uwagi i pytania do moderatorow

Polecane posty

Co do dzieczyn na forum, to moderatorami powinny byc tylko dziewczyny. W koncu nie jest nowoscia, ze plec piekna jest porzadniejsza.

To akurat jest fakt (wstydźmy sie chłopy). Problemas siedzi w tym, że dziewcząt na forum jest niewiele. A takich, którym można by poświęcić funkcję moderatora, jest już naprawde bardzo mało :roll:

____________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Normalni (? :twisted: ) ludkowie (...)

Ten znaczek to Cię dyskwalifikuje w moich moderatorowych oczach ;) ale dalsza część Cię ratuje ;)

PS: Swoja droga SolariS fajny emblemat,chociaz sie przyzwyczailem do tamtego.. [nie, nie podlizuje sie!!]

He he już wiecie dlaczego :) ale emblemacik tez mi się wyjątkowo podoba :) Aha - jak to się nie podlizujesz? Toż to ciskanie wazeliną prosto w oczy ;) Ale czy ja mówię, że to źle :P

Ale tak na poważnie - jeśli podlizywanie się to mają być te "uwagi" to dla mnie tylko znak że trzeba dalej robić to co robię :) Pozdrówki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! stosuje sie do uwag Solarisa a tymi "*" aa potem dostaje opiernicz za to i za to ze powiedzialem ze wkurzaja mnie dopiski pod postem (co prawda powiedzialem t otu gdzie nie trzeba ale to nie tylko mi sie zdarzylo nieprawdarz?!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee no ja sie juz nie odzywam dopra? przeiciez moderator ma zawsze racje nawet jak jej nie ma wiec wporzadku.... (ale nigdzie nie pisze ze moderator to zdrowy na umysle jest :P - tak samo nigdzie nie pisze ze ja tez jestem zdrowy :P:P:D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0

Termi, ujme to tak: przeginasz.

Dostales ode mnie niejedno upomnienie, a MIMO TO piszesz bardzo czesto nie na temat. To sie nazywa STATSIARSTWO. Poza tym nie zaslaniaj sie argumentem "Bo inni tez tak robia". Kazdy przypadek jest rozpatrywany osobno. Nie ma uogolnien. Nie biczujemy przeciez za to, ze komus czasem zdarzy sie cos zrobic zle... Ty jednak robisz to notorycznie, a co gorsze - na przekor.

Jesli nie masz nic ciekawego do napisania, to nie wymyslaj byle czego, tylko po prostu omin dany temat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh eh eh... nie dostałeś ostrzeżenia od Ground Zero za to że używałeś gwiazdek, tylko za wycieczkę osobistą do mnie w wątku w komentarzach. Po drugie najlepiej pisać posty w których w ogóle nie trzeba gwiazdek ani innych takich używać. (choć czasem to pomaga nie powiem :)) I nie wiem czemu Cię moje dopiski wkurzają? Raczej nie są osobiste a jedynie staram się zwrócić komuś na coś uwagę.

I jeszcze wyrażę nieskrytą wdzięczność dla Ground Zero, który szybciej zareagował na pseudo - bluzgi na mnie niż ja sam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było OK dopuki nie ogłoszono poboru modów...

Teraz są za przepisowi kasują posty. Po co???

Czasami jakiś śmieszny offtopic jest lepszy od 10 poważnych postów!!!!

Jak chodzę na forum siriusa to czasami kładę się po podłodze ze śmiechu... A tutaj całe stado modów tylko czeka aby skasować jakiegoś posta. Przewalone. Nie tyczy się to wszystkich ale jednak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było OK dopuki nie ogłoszono poboru modów...
Nie wszystko, czytaj pierwsze strony tego tematu
Teraz są za przepisowi kasują posty. Po co???

Żeby na forum był względny ład i porządek, w celu niszczenia chamstwa i prostactwa - mam wymieniać dalej?

Czasami jakiś śmieszny offtopic jest lepszy od 10 poważnych postów!!!!
CZASAMI może tak, jeszcze nie spotkałem takiego przypadku...
Jak chodzę na forum siriusa to czasami kładę się po podłodze ze śmiechu...
Może mamy inne poczucie humor, ale ja tu znajduje wiele zabawnych postów, niektóre nie są nawet zamierzone :wink:
A tutaj całe stado modów tylko czeka aby skasować jakiegoś posta. Przewalone.
Tylko czeka? Stary, myślisz że nie mamy nic lepszego do roboty - tylko kasować i banowac? Nie jest to dla nas żadną przyjemnoscią - ale przyjmując funkcję moderatora tak jakby ślubowaliśmy przestrzegać regulaminu...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko, pytam tylko z czystej ciekawości, dlaczego przy moim avatarze mam napisane, że wysłałem, przypuśćmy 100 postów, a gdy kliknę "Znajdź wszystkie posty", to pokazuje mi zawsze o cztery mniej?

Moze te 4 to byly posty, ktore kto Ci usunal?

Druga sprawa, to czy dopadła mnie jakaś czystka forum czy jak, bo usunięto mi WSZYSTKIE posty z około miesiąca-półtora gdzieś tak w maju-czerwcu. Pamiętam, że miałem 69 postów, za jakiś czas patrzę, a tu 35! Wiem, że nie ilość postów się liczy, ale to, co ktoś ma do powiedzenia, ale trochę zdziwiło mnie to, że usunięte zostały nie pojedyncze posty, ale wszystkie jak leci z tego okresu...

Wydaje mi sie, ze te posty, byly w temacie ktory poszedl do archiwum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą sugestię (do Amadrienii szczególnie). Skoro wszyscy z taką pieczołowitością edytujecie posty (żeby były "politycznie poprawne") i wrzucacie tam swoje dopiski, może zaczniecie zwracać uwagę na ortografię forumowiczów? Może przez to dzieciaki (i nie tylko) się czegoś pożytecznego nauczą. Nie mówię, żeby od razu wytykać każdą literówkę, ale jeżeli ktoś pisze "urzywać", "dóżo" lub, co gorsza, "dórzo" to znaczy, że ma sporo do zrobienia w tym temacie (pomijam fakt, że szlag mnie trafia za każdym razem, jak widzę coś takiego). Powyższe przykłady wziąłem prosto z forum - to żeby mi nikt nie zarzucał, że zmyślam.

A dlaczego "do Amadrienii szczególnie"? Dlatego, że zdaje się być najbardziej drobiazgowa (w pozytywnym znaczeniu) i zazwyczaj bardzo "kwieciście" uzasadnia swój edit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, to czy dopadła mnie jakaś czystka forum czy jak, bo usunięto mi WSZYSTKIE posty z około miesiąca-półtora gdzieś tak w maju-czerwcu. Pamiętam, że miałem 69 postów, za jakiś czas patrzę, a tu 35! Wiem, że nie ilość postów się liczy, ale to, co ktoś ma do powiedzenia, ale trochę zdziwiło mnie to, że usunięte zostały nie pojedyncze posty, ale wszystkie jak leci z tego okresu...

Wydaje mi sie, ze te posty, byly w temacie ktory poszedl do archiwum...

To niemożliwe. Też mam kilka postów, które są w archiwum lecz suma wszystkich moich postów mi się nie obniżyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą sugestię (do Amadrienii szczególnie). Skoro wszyscy z taką pieczołowitością edytujecie posty (żeby były "politycznie poprawne") i wrzucacie tam swoje dopiski, może zaczniecie zwracać uwagę na ortografię forumowiczów? Może przez to dzieciaki (i nie tylko) się czegoś pożytecznego nauczą. Nie mówię, żeby od razu wytykać każdą literówkę, ale jeżeli ktoś pisze "urzywać", "dóżo" lub, co gorsza, "dórzo" to znaczy, że ma sporo do zrobienia w tym temacie (pomijam fakt, że szlag mnie trafia za każdym razem, jak widzę coś takiego). Powyższe przykłady wziąłem prosto z forum - to żeby mi nikt nie zarzucał, że zmyślam.

A dlaczego "do Amadrienii szczególnie"? Dlatego, że zdaje się być najbardziej drobiazgowa (w pozytywnym znaczeniu) i zazwyczaj bardzo "kwieciście" uzasadnia swój edit.

No i nie ma to jak post co podniesie człowieka na duchu. Jest taki niemrawy punkt "regulaminu działu komentarze" (szósty punkt konkretnie), po którego dodaniu pojawiły się raczej nieciekawe komentarze ze strony częsci forumowiczów. Zacząłem nawet wątpić czy to dobrze, że się tam znalazł, ale osobiście też mnie denerwuje czytanie takich postów. Macie teraz jak w banku że punkt nie zniknie, a tam gdzie zdążę postaram się poprawki porobić (tylko nie wiem czy innym kolorem, bo czasem jest tego kilkanaście w jednym poście to za każdym razem trzeba by było wpisywać ten color=red i /color :( ) Sproobuję znaleźć inną metodę, ale tez dobrze widoczną.

PS. Porponuję przeczytanie "regulaminu działu komentarze" wszystkim, tam jest kilka postów na ten właśnie temat. Miło by było gdyby ktoś się jeszcze na ten temat (choćby krótko) wypowiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą sugestię (do Amadrienii szczególnie).
I ja się chyba też przyłącze do tej akcji - w "Programach" zawsze się znajdzie ktoś taki kto jest ze słownikiem na bakier...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam tylko jedna uwage:1. W niektórych przypadakach dzilacie zbyt pochopnie "w niektorych"
Podaj konkrety...

Np. W moim że napisalem Dico Polo Rulezzzzzzzz i że ktos dostał ostrzezenie za to ze naduzywał grubej czcionki!!! W zwiazku z czcionka to bylo hamstwo !! Przynajmniej moim zdaniem!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam tylko jedna uwage:1. W niektórych przypadakach dzilacie zbyt pochopnie "w niektorych"
Podaj konkrety...

Np. W moim że napisalem Dico Polo Rulezzzzzzzz i że ktos dostał ostrzezenie za to ze naduzywał grubej czcionki!!! W zwiazku z czcionka to bylo hamstwo !! Przynajmniej moim zdaniem!!!

Wiesz dlaczego dostałeś takie ostrzeżenie?? Bo na forum juz wiele razy było pisane o takich rzeczach (żeby nie używać bolda i wielkich liter, postępować zgodnie z netykietą, nie pisać pierdół o disco polo i ich troje, itd itp.), a dużo osób to olewa. Takie jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą sugestię (do Amadrienii szczególnie).
I ja się chyba też przyłącze do tej akcji - w "Programach" zawsze się znajdzie ktoś taki kto jest ze słownikiem na bakier...

Milo, ze ktos popiera ten pomysl, postaramy sie cos z tym zrobic.

Moja rada dla moderatorow- podkreslamy bledne wyrazy i to wszystko. Niech uzytkownik/uzytkowniczka sprawdza i poprawia sami (to tak w ramach roli edukacynej) :) No oczywiscie to nie jest ostateczny plan, ze tak to nazwe ;)

Ciekawa jestem tylko jak na to zareaguja Qn'ik i reszta adminow po powrocie...

Dzeki za zwrocenie uwagi na szczegolowosc dv, ale tak szczerze to niekiedy uwazam, ze przesadzam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Po ile lat mniej wiecej mają moderatorzy. Bo ja na przykład myślałem, że taki Volt to ma co najmniej 20 latek (sądząc po poziomie wypowiedzi), a dzis patrze na gg a tu klops - 17 latek. Myślałem sobie że jak moderator to od razu stary :lol: To po ile macie lat panowie (i pani) moderatorzy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, ważne jest to, co ktoś ma do powiedzenia, a nie ile ma lat. Poza tym uważasz, że człowiek w wieku 17 lat (ja mam 15,5 :P ) nie może pisać sensownych postów? Aha, uważasz jeszcze, że jak ktoś ma 20 lat, to jest stary? Nie wydaje mi się... :?

Źle mnie zrozumiełeś. Wcale nie uważam, że jak ktoś ma 20 lat to jest stary, to był żart. Nie uważam też, że jak ktoś ma 17 lat to nie może pisać sensownych postów (chyba że z "sęsem" i to "mientowym" :lol: ).Sam mam 16 latek i moje posty chyba nie są głupie i bezmyślne, prawda?? Jak czytam twoje posty to nie obchodzi mnie ile masz lat bo widzę, że są sensowne i przemyślane. Po prostu jestem ciekawy po ile lat mają moderatorzy. Jeżeli kogos obraziłem to przepraszam, wcale nie miałem takiego zamiaru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja na przykład myślałem, że taki Volt to ma co najmniej 20 latek (sądząc po poziomie wypowiedzi), a dzis patrze na gg a tu klops - 17 latek
Hm...potraktuje to jako komplement :P Swoją drogą mam już prawie 18, ale o tym cicho...bo mnie do domu starców wyślecie :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja na przykład myślałem, że taki Volt to ma co najmniej 20 latek (sądząc po poziomie wypowiedzi), a dzis patrze na gg a tu klops - 17 latek
Hm...potraktuje to jako komplement :P Swoją drogą mam już prawie 18, ale o tym cicho...bo mnie do domu starców wyślecie :wink:

Nooooooo i wydało się :D Sorry Volt ale jesteś już za stary do tej roboty, więc ktoś musi zająć twoje miejsce :twisted: BUHAHAHAHA jak myślisz po co pisałem do Qnia :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę, że doszliśmy do porozumienia. :) A propos wieku moderatorów - kobiet się o wiek nie pyta! :wink: (To o Amadrienii of course.) ...Ale facetów można. :P

Nie ma przeciwskazan, mozna mnie pytac o wiek. Mam 17 lat. Prawie 18, jak Volt. Zauwazylam, ze jest tu sporo ludzi, ktorzy zakwalifikowali sie na pierwszy rocznik reformy edukacyjnej ;)

Aha, nie wiem czy widac, ale zmienilam avatarek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo, ze ktos popiera ten pomysl, postaramy sie cos z tym zrobic.

Moja rada dla moderatorow- podkreslamy bledne wyrazy i to wszystko. Niech uzytkownik/uzytkowniczka sprawdza i poprawia sami (to tak w ramach roli edukacynej)

Hm... Jakoś nie chce mi się wierzyć, że "użytkownicy będą poprawiać". Przynajmniej forum będzie kolorowe (niekiedy baaaardzo kolorowe :))

PS. Reforma edukacyjna - brrrr... Na szczęście "zdążyłem" przed wprowadzeniem jej w życie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście proponuję porzucić temat reformy edukacji zanim ktoś mnie będzie musiał zbanować za bluzgi... tez jestem "królikiem doświadczalnym" i "pierwszym kotem za płotem" :)

Co do błędów to po krótkim zastanowieniu wydaje mi się że niewiele z tego wyjdzie :( Przy obecnej prędkości działania forum samo przejrzenie tematów staje się kłopotliwe, nie wpominając o sytuacjach gdy trzeba np. usunąc posta lub zedytować. Wychwytywanie błędów raczej problemem nie jest ale zaznaczanie ich w jakikolwiek sposób już bardziej. Myślę, że to jest bardziej "Qn'ikowe" myślenie :) Choć całkowicie popieram i przyłączam się do apelu o staranne pisanie to chyba jednak zrezygnuję z tej akcji (kto wie, może Qn'ik zgodzi się zatrudnić do tego "osobnych" moderatorów ;) ale raczej wątpię bo to nie o to na tym forum chodzi). Za to możemy takie bojkotować i nie czytać :) Wtedy taki człowiek albo weźmie się w garść i zacznie zwracać na siebie uwagę pisząc poprawnie (albo wręcz przeciwnie, ale wtedy wkroczymy my) albo ucieknie z forum mówiąc wszystkim jacy to lamerzy tam siedzOM. Mnie osobiście oba rozwiązania by satysfakcjonowały ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...