Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

turok 2 syf ? wypas gierka, naprawde fajna

Giera nie była nawet zła, gdyby nie to, że kiedy patrzyło się w górę (myszką), to postać patrzyła w dół i odwrotnie. A możę to błąd tylko mojej wersji? :?

takie cos sie bardzo latwo ustawia, gdybys nie gral tylko na kompie to bys wiedzial

wez wyluzuj... jak jestes taki dobry to moze powiesz JAK to zrobic?? chetnie poslucham jak zarzucasz komendami z konsoli ze starunkiego turoka???!!! chyba raczej hexena 2....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienialiscie te najgorsze gierki ( z niektorymi opiniami sie zgadzam a z niektorymi nie) Ale nikt nie wspomnial o najwiekszym szrocie jaki kiedykolwiek sie ukazal w CDA to Actua Soccer 3 Ta gierka umnie nadysku byla tylko 3 minuty

:arrow: uruchomilem

:arrow: zobaczylem

:arrow: wylaczylem

:arrow: skasowalem

:arrow: wywalilem za okno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!! Ten temat brzmi "Najgorsza gra w CDA" , a nie "niezła gra w CDA". Niedawno ktoś mi powiedział żeby nie pisać czegoś niec nie wnoszącego do tematu, i ja teraz powiem to samo wam...------

P.S. Najgorszy był Larry 1,2,3,5,6!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez wyluzuj... jak jestes taki dobry to moze powiesz JAK to zrobic??

chetnie poslucham jak zarzucasz komendami z konsoli ze starunkiego turoka???!!! chyba raczej hexena 2....

słuchaj nie chcem by zlosliwy ani nic w tym stylu ale istnieje taka opcja na swiecie jak "invert mouse" -wystarczy ja wylaczyc i po bolu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez wyluzuj... jak jestes taki dobry to moze powiesz JAK to zrobic??

chetnie poslucham jak zarzucasz komendami z konsoli ze starunkiego turoka???!!! chyba raczej hexena 2....

słuchaj nie chcem by zlosliwy ani nic w tym stylu ale istnieje taka opcja na swiecie jak "invert mouse" -wystarczy ja wylaczyc i po bolu

Przeczytajcie jeszcze raz temat na jakim piszecie.

Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.
Jabcook!!! Przypomniałeś mi o takiej pewnej kiczowatej grze"VirtuaCop2"

To dopiero było g****!!!

Tu się calkowicie nie zgadzam!!! Czy dla Ciebie dobra gra musi wymagania w stylu: procek 3 giga, karta 128 MB itd.??? Mi akurat VC2 podobało się bardzo, w przeciwieństwie do kilku nowszych gier, jakie były w CDA, np. Angels versus Devils - nowość, wymagania nie najniższe, a tandeta jakich mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_a_r_c_i_n
Kuks

Jabcook!!! Przypomniałeś mi o takiej pewnej kiczowatej grze"VirtuaCop2"

To dopiero było g****!!!

Ty chyba zgłupisałeś co ja bym dał żeby mieć tą grę. A ze mi akurat mama CD-ACTINA bez płytek kupiła to myślałem że się zachlastam :cry: :( :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość military

Mnie Freespace2 Colossus wydał się kiepskim żartem. Nie dlatego, że gra jest słaba - przeciwnie, jest świetna. Tyle, że to było demo! Kończy się w 13 oryginału, a potem wywala napis "buy full version now"... Nieładnie tak reklamować demo (duże, bo duże, ale co z tego?) jako pełną wersję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabcook!!! Przypomniałeś mi o takiej pewnej kiczowatej grze"VirtuaCop2"

To dopiero było g****!!!

Tu się calkowicie nie zgadzam!!! Czy dla Ciebie dobra gra musi wymagania w stylu: procek 3 giga, karta 128 MB itd.??? Mi akurat VC2 podobało się bardzo, w przeciwieństwie do kilku nowszych gier, jakie były w CDA, np. Angels versus Devils - nowość, wymagania nie najniższe, a tandeta jakich mało.

Mi się AvP tfu! AvD podobało. Nie wiem czemu tak bluzgacie.....

Co było nijakie? Ten rosyjski Quake. Jak mu było? Chyba Chasm the Ritft...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabcook!!! Przypomniałeś mi o takiej pewnej kiczowatej grze"VirtuaCop2"

To dopiero było g****!!!

Tyle że ta kupa ( :) ) byla kiedys WIEEEELKIM hiciorem...

Hehe pamiętam...wczasy nad morzem... w całej giercowni tylko 1 automat byl zajety- VC2 !!! tylko raz mi udalo sie w nia zagrac, bo ciagle byl zajety... tak mi sie spodobala ze kupilem ja na Sege Saturna (Zarabista konsola- jednak pozniej stary sprzedal ja i kupil Playstation :( )

I tak wogole nie byl to Kolobrzeg w ktorym jest pelno ludu. To byla moja ukochana nadmorska miejscowosc- Pogorzelica! Polecam! Świetne pola namiotowe etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Mnie Freespace2 Colossus wydał się kiepskim żartem. Nie dlatego, że gra jest słaba - przeciwnie, jest świetna. Tyle, że to było demo! Kończy się w 13 oryginału, a potem wywala napis "buy full version now"... Nieładnie tak reklamować demo (duże, bo duże, ale co z tego?) jako pełną wersję...

Zgadzam się w 100%. Kiedy gra właściwie zaczęła się rozkręcać zobaczyłem już napis końcowy. Tak mi się spodobała, że kupiłem pełną wersję i nieźle się zdenerwowałem jak się okazało, że nie mogę w żaden sposób przenieść stanu gry z Collosusa do niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnudniejsza i naJGORSZQA GRA W HISTORII TOO.... I TU SIE CHYBA KAZDY ZE MNA ZGODZI......MIDNIGHT GT I RAGE RALLY. OPRÓCZ TEGO NUDNAWĄ GRĄ BYŁO ANGELS VS. DEVILS(NIBY FAJNA A JEDNAK NIE WCIĄGA). :D

Hehe, coś czuje ze mamy podobny gust co do gierek z CDA:)

No i Larry jakos nie przyciaga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najwieksza porazka to Wnerwiony Działkowicz.

>>>CDA zaczalem kupowac od nastepnego numeru:)

Oby jak najmniej takich "kfiatkóf". Zawiodlo mnie jeszcze Mobile Forces- na poczatku bylo ok, ale potem coraz mniej grywalne

>>>A mi sie ta giera podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj......troche lista jest.......

Wnerwiony Działkowicz......ale lepiej już w CDA niż w sklepie (z tego co pamiętam ta gra była w sklepach za 2 dychy!!)

Evolva- na dłuższą mete nudne

Chasm-tak jak powyżej......

Freespace 2-racja to był chyba żart......

Viva Football- ogólnie nie przepadam z "kopaniem piłki"

mógłbym troszke wymieniać.....ale co tam :P

zaraz zaraz.....gdzie jest temat Najlepsza gra w CDA....lece poszukać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S_T_A_L_K_E_R

Szkoda że Tylko CDA daje gry naprawdę porządne a nie jak inni pierdoly ktore dodają tylko cyferke do liczby pelnych

Dobre pełne dawał jeszcze Gamestar R.I.P oraz czasem Click! wiecej nie za bardzo stwierdzilem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
wymienialiscie te najgorsze gierki ( z niektorymi opiniami sie zgadzam a z niektorymi nie) Ale nikt nie wspomnial o najwiekszym szrocie jaki kiedykolwiek sie ukazal w CDA to Actua Soccer 3 Ta gierka umnie nadysku byla tylko 3 minuty

:arrow: uruchomilem

:arrow: zobaczylem

:arrow: wylaczylem

:arrow: skasowalem

:arrow: wywalilem za okno

Nie przesadzaj. Ta gra nie była taka zła. Moim zdaniem była nawet dobra. Ale może tylko moim. Ja w każdym razie mam do niej wielki sentyment. To właśnie Actua Soccer 3 zaraziła mnie miłością do komputerowych gier piłki kopanej. Pamiętam ile godzin z życia wyrwała mi ta gra. Ech... Miło powspominać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.
wymienialiscie te najgorsze gierki ( z niektorymi opiniami sie zgadzam a z niektorymi nie) Ale nikt nie wspomnial o najwiekszym szrocie jaki kiedykolwiek sie ukazal w CDA to Actua Soccer 3 Ta gierka umnie nadysku byla tylko 3 minuty

:arrow: uruchomilem

:arrow: zobaczylem

:arrow: wylaczylem

:arrow: skasowalem

:arrow: wywalilem za okno

Nie przesadzaj. Ta gra nie była taka zła. Moim zdaniem była nawet dobra. Ale może tylko moim. Ja w każdym razie mam do niej wielki sentyment. To właśnie Actua Soccer 3 zaraziła mnie miłością do komputerowych gier piłki kopanej. Pamiętam ile godzin z życia wyrwała mi ta gra. Ech... Miło powspominać.

W Actua Soccer 3 grałem jeszcze na PSX i ta gra wydaję mi się bardzo dobra. Może graficznie nie powalała, ale jeśli chodzi o grywalność, to spędziłem przy niej spory kawał czasu... Lepsza od kilku gier z serii FIFA(99, 2001 np.). Oczywiście to tylko moje zdanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze bylo chyba delta force
Ale się gościu rozpisałeś. Może byś chociaż uzasadnił swoją wypowiedź. Ale jak myślisz że DF był najgorszy to chyba nie grałeś w Rage Rally albo jakiegoś Star Treka. Albo cholernie nie lubisz FPP. No cóż. Mi się Delta Force podoba do tego stopnia, że ostatnio zafundowałem sobie zestwik DF: BLack Hawk Down + Dodatek Team Sabre. Spoko gierka, polecam wszytskim :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze bylo chyba delta force
Ale się gościu rozpisałeś. Może byś chociaż uzasadnił swoją wypowiedź. Ale jak myślisz że DF był najgorszy to chyba nie grałeś w Rage Rally albo jakiegoś Star Treka. Albo cholernie nie lubisz FPP. No cóż. Mi się Delta Force podoba do tego stopnia, że ostatnio zafundowałem sobie zestwik DF: BLack Hawk Down + Dodatek Team Sabre. Spoko gierka, polecam wszytskim :D

DF był niczego sobie. Stary, ale jary. Nie wiem co masz do star treka. Może nie wyróżniał się niczym specjalnym, ale niw było to takie dno jak np. Eksterminacja. Zupełnie niegrywalny tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...