Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

Gość Sick_Fantazy

Słabych gier raczej nie było za dużo ale mi się nie podoba to że tak często dają (może i dobre ale co za dużo to nie zdrowo) strzelanki i im podobne. I jeszcze krew mi się gotuje jak widze te coraz nowsze gry z wysokimi wymaganiami. To oczywiście nie wina CDA tylko mojego kompa no ale mogli by częściej dawać starego klasycznego hita obok nowości. A nie tylko tak jak w 5/04 miedzy rocznicami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RoSe-BuSTeR
Przecież wiadomo, że jak ktoś wali do Niemców jak najęty z bazooki w ET, to nie będzie lubiał przygodówek (może się ktoś zdarzy, ale wyjątek potwierdza regułę).

Ja lubię siać z Panzerfausta w ET (no, ale może nie jak najęty ;)), a przygodówki też bardzo lubię. :)

Co do najgorszej gry - trudno mi powiedzieć, bo mało z nich w ogóle instaluję i wielu nie znam - nie chce mi się każdej sprawdzać. :P Ale wydaje mi się, że raczej słabych gier w CDA nie dają, a jedynie takie, które nie każdemu trafiają w gust (nie można każdemu dogodzić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość military

Gdyby była kategoria "najbardziej WKURZAJĄCA gra w CDA", to wytypowałbym bez wątpienia Kleopatrę - grałem w to ładne parę godzin, a wciąż nie mogę się połapać w hieroglifowych menusach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo
Przecież wiadomo' date=' że jak ktoś wali do Niemców jak najęty z bazooki w ET, to nie będzie lubiał przygodówek (może się ktoś zdarzy, ale wyjątek potwierdza regułę).[/quote']

Ja lubię siać z Panzerfausta w ET (no, ale może nie jak najęty ;)), a przygodówki też bardzo lubię. :)

No właśnie przyjacielu. Dlatego napisałem tam, że ktoś taki może się zdarzyć, bo ponoć wyjątek potwierdza regułę, ale ty widocznie nie doczytaleś. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo
Gdyby była kategoria "najbardziej WKURZAJĄCA gra w CDA", to wytypowałbym bez wątpienia Kleopatrę - grałem w to ładne parę godzin, a wciąż nie mogę się połapać w hieroglifowych menusach...

Eee przesadzasz. Ja tam się w miarę szybko połapałem w tym menu, ale pewnie dlatego że jestem wzrokowcem i szybko zapamiętałem pod jakim obrazeczkiem (czy hieroglifem) co się znajduje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doctor_Andre

Niezbyt spodobała mi się gra o jakimś łosiu z takim duuuuużym toporkiem (najprawdopodobniej Hexen albo Heretic)! Grafika była .... taka sobie, co jakiś czas jakieś pajęczaki... Nudy!!!! Co do Kleopatry to też nie mogłem się połapać o co chodzi w tych obrazkach lecz gdy zobaczyłe tą gierkę to przypomniał mi się ZEUS!!! Dlguo nie czekając wywaliłem Kleopatrę i odpaliłem Zeusa!!!! Przynajmniej na coś się przydala ta gra :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sick_Fantazy
Gdyby była kategoria "najbardziej WKURZAJĄCA gra w CDA", to wytypowałbym bez wątpienia Kleopatrę - grałem w to ładne parę godzin, a wciąż nie mogę się połapać w hieroglifowych menusach...

To coś z tobą nie tak koleś. Ale serjo to gra jest bardzo denerwująca nie spotkałem nikogo kto by ją przeszedł w całości. Jak przychodzi czas na bardziej czasochłonne monumenty to prawie karzdy pada z nudów i rezygnuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać na gry, które są trudne i wymagają ruszenia szarych komórek. Tak samo nie ma sensu fakanie na Larrego, bo była to gra w pewnym sensie przełomowa. CDA stara się dać nam gierki, które coś wniosły do gier komputerowych, albo te tytuły, na które warto choć rzucić okiem. Czasami zdarzały im się wpadki z full wersjami, ale to co? Zrekompensowali to innymi, świetnymi grami i chwała im za to!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei uwielbiam wręcz Hexena II. Niezła muzyka, odpowiednio klimatyczna, a i sama przygoda, gdy już zagłębić się w fabułę, potrafi wciągnąć. Większość osób wkurza łażenie ciągle po tych samych planszach, moim zdaniem jednak trzeba dać tej grze szanse, bo choć jakością nie dorównuje najnowszym produkcjom, to jednka dotarcie do ostatniego poziomu "Hell" sprawia sporą satysfakcję, bo tam otoczenie jest naprawdę niezłe. Warto, warto... W końcu to klasyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość melg

nie lubie:

Sonica 3d, Wnerwionego dziłkowicza, Wings of Honour, Wizard and Warriors, Crazy Taxi, SWAT3, R6. Call to power, Startrekow, aj, duzo tego... Co nie znaczy ze mi to przeskadza- w kazdym numerze jest cos fajnego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mawri'ach

Moim zdaniem najgorsz była Daikaszana. Widziałem wiele kiepskich gier, ale ta szczególnie zapadła mi w pamięć. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość melg

ja tam ja odpalilem i zniechecony wylaczylem, aby nie nabrac wtpliwosci co do orientacji umysłowo-seksualno-ruchowej redaktorow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aksl Rous

Czy jak mowicie o startrekach to macie na mysli starttrek armade?? Bo mi sie giera podobala, taki klasyczny rts, bez wkurzajacego 3d. Przyznam szczerze, ze nie zainstalowalem nawet SWAT3, bo gier taktycznych w fpp nie toleruje - za to rainbow6 zainstaloawlem i nawet pierwszego treningu nie przeszedlem. Aha i nie instalowalem ShadowMana, tylko pozyczylem qmplowi, ktory mowil, ze giera zupelnie denna. Rzeklem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herdalis

Dostajemy gry za 18,50 i jeszcze panowie pretensje mamy...a co by było gdyby cd-action wogle nie dawało gier ? :) w tedy to by się pluło że co to za magazyn itp. Bo część z nas kupuje je tylko po to. No a nie ? :P

No ale powiem że czasami zdażały się wtopy ale to zależy kto co lubi. A jak coś się nie podoba to przecież są inne pisma ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szach

czy tu chodzi o w ogóle najgorszą grę, czy z przed ostatnich dwóch lat?

bo jeżeli w ogóle to "DIE HARD TRYLOGY" film lubie, ale tą grę jakoś nie za bardzo, a jeżeli z przed ostatnich dwóch lat to "Mortal Kombat 4", wole 2 bo to nie to samo co urok gry na automatach za "dwa złote"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szach

Mam pytanie do SMG, czemu wykasowało moje konto które założyłem wczoraj [ 09.05.2004r. ]. Nie złamałem żadnej zasady regulaminu, a mimo to musiałem założyć je drugi raz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość military

Kolejnym moim typem do jednej z najgorszych gier jest "Wings of Honor" - naprawdę, jeśli ktoś potrafi sensownie sterować myszką to gratuluję, a jeśli kogoś bawi męczenie się na klawiszach, to szczerze podziwiam. Poza tym gra jest szara, nieciekawa, powolna (nie chodzi o prędkość działania - bo ta całkiem, całkiem, ale o prędkość akcji), a intro i muzyka to chyba jej najgorsze elementy. Poza tym do szewskiej pasji doprowadziło mnie lądowanie w pierwszej misji - ile razy musiałem podchodzić, żeby siąść w wyznaczonej strefie, bo przy hamowaniu za nią wyjeżdżałem, tego nie zliczę. W porównaniu do genialnego "Crimson Skies", ta gra po prostu nie istnieje. Powinni ją za darmo dawać do czasopism.:) A to, że w sklepach była dostępna za cenę kilkudziesięciu złotych, to już jest taka przesada jak ze sklepową wersją "Wnerwionego Działkowicza" (30 pln!!!!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

hmm... zazwyczaj podajecie tutaj stare gry , ponieważ sa takie , no takie , dziwne. Nie maja tej wypasionej grafiki , ekstra muzy , itd.itp. Jednak dla mnie nie było jeszcze złej gry w CDA. Poniewaz redaktorzy dbaja o to by gra była grywalna , posiadała klimat. Dlatego każda gierka jest dla mnie wyjatkowa. i nie chce mi sie oderwać od kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bart_t

ja tam kupuje cda dla GAZETY :D a nie dla plyt i czesto nie gram w gry; uwazam ze powinna byc jedna (jakis gigahit) a nie dwie/trzy slabsze, w koncu gry ktore dostaly 10/10 czesto przypadaja do gustu nawet tym ktorzy nie lubia gatunku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...