Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

Midnight GT to się jeszcze było grywalne a nawet niezłe;) Tam na tej płytce była taka druga ścigałka co powinna pójść do kaszanki, Działkowicz przy niej to pikuś:)

IMO Działkowicza przeszedłem z satysfakcją;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BuSSoL
turok 2 syf ? wypas gierka, naprawde fajna

Giera nie była nawet zła, gdyby nie to, że kiedy patrzyło się w górę (myszką), to postać patrzyła w dół i odwrotnie. A możę to błąd tylko mojej wersji? :?

buahaha ^^

sorki ze siem smiejem ale to w opcjach sie ustawia " invert mouse" :)

tak masz we wszystkich fpp i grach tym podobnym (z takim widokiem)

taka opcje , niektorzy tak graja , nie wiem jak sie tak da ale sa tacy odmiency ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Heroes of Might and Magic... wiem, klasyk i protoplasta świetnej II i III, ale sporo jej brakowało. Działkowicz był całkiem fajny do momentu, aż na planszy z blokadą dróg zaczął mi się wykrzaczać. Jak wspomniał Lishoo, Dink bez modów to nie to samo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turok 2 syf ? wypas gierka, naprawde fajna

Giera nie była nawet zła, gdyby nie to, że kiedy patrzyło się w górę (myszką), to postać patrzyła w dół i odwrotnie. A możę to błąd tylko mojej wersji? :?

buahaha ^^

sorki ze siem smiejem ale to w opcjach sie ustawia " invert mouse" :)

tak masz we wszystkich fpp i grach tym podobnym (z takim widokiem)

taka opcje , niektorzy tak graja , nie wiem jak sie tak da ale sa tacy odmiency ^^

Z tego co pamiętam, to (chyba :wink: ), przekopałem się przez wszystkie dostępne menusy. Nic mi to nie dało, i grę przeszedłem "do góry nogami :wink: ). Musiałem to gdzieś ominąć :? ... Próbowałem nawet przechytrzyć ( :wink: ), grę i oderóciłem sobie myszkę do góry nogami, tylko że wtedy prawo było lewem, a lewo prawem :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Hmm... Mnie najbardziej zdziwiło pojawienie się Daikatany. W swoim czasie była potraktowana gorzej niż teraz Unreal2. W CDA także. Wystarczyło poczytać FPPzone w numerze 50. Pytam się więc: Czemu!?!

No właśnie, jak dali 'Daikaszanę', bo tak niektórzy ją określali, nie miałem jeszcze dostępu do neta, więc nie mogłem się wypowiedzieć na ten temat, ale wreszcie mam okazję. :twisted: W nr 50 pastwili się nad nią niemiłosiernie, suchej nitki niemalże na grze nie zostawili, a w opisie Cover CD z nru z Daikataną przedstawiają ją jako "całkiem dobrego FPSa". Już nie wspomnę o tym, że gdy były jakieśtam przykazania dla twórców gier, czy jakiś tego typu art, grę wstawili jako koszmarny przykład giery, w której ciągle są zbliżenia na nieruchomą twarz bohatera, jakby wyrażała jakieś głębokie uczucia, a wyszło to żałośnie... Tam też wstawili Turoka 2, ale Turok dwójka to akurat bardzo fajna giera. Tak więc czasem ludziska z CDA potrafią być dziwne. Czego to kasa-sponsoring z ludźmi dokonuje... :P:wink:

O jejku... Przeciez to "Góra" decyduje o tym jaka pełna wersja bedzie w czasopismie a nie redaktorzy :twisted: Myslicie ze Eld czy Smuggler powie: "tym razem ma byc taka i taka gra, tej nie bierzcie" itp. To że gra zostala zgnojona przez redaktora w CDA to nie znaczy ze nie pojawi sie w nim jako full wersja, bo wedlug recenzenta byla slaba ( no ale raczej gier z kaszanki zone wypatrywac sie nie powinno :lol: ) A i taka gre jak Daikatana latwo pewnie CDA nie zdobylo :twisted: Bo co miesiac nie ma raczej 1000 nowych licencji do kupienia :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprecyzować pytanie czy najgorsza patrząc dziś, czy może w momencie gdy dołączono ją do CD-Action.

W pierwszym przypadku: Earthsiege 2

No a w drugim: Big Race USA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

Od jakiegoś czasu do pełnych wersji w CDA nawet jak bym chciał się przyczepić to bym nie mógł.

Co do Tomb Raider, to każdy ma inny gust. Komuś się nie podobał, a mój kolega który kupuje CDA tylko od święta, ten numer kupił bez zastanowienia. I Tomb Raider wciągnął go na długie tygodnie.

Jak bym miał już wymienić tą najgorszą gierkę w CDA (oczywiście z tych które instalowałem, bo po tytule gier się nie ocenia) to stawiam na Midnight GT. Po prostu do gustu mi nie przypadła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Heroes of Might and Magic... wiem, klasyk i protoplasta świetnej II i III, ale sporo jej brakowało.

Może i rzeczywiście troche jej brakowało, ale mimo wszystko grywalnością bije ona na głowe wiekszość gier dołączonych do CDA. Ja w moim rankingu :wink: gier z CDA stawiam ją na równi z Unrealem i Homeworldem. Ale faktem jest, ze sporo jej do HoM&M3 brakuje.

Do słabszych gier bez wątpienia należy jeszcze Chasm: the Rift. Jak to ktos napisal: totalnej kichy w CDA nie bylo, ale kilka slabszych gier sie znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wężyca

Moim zdanie najgorsza była SAGA - Rage of the Vikings

Jakoś nie przypadł mi do gustu... i nie chodzi mi o grafikę (ja przetrzymuję wszelką "pikselozę"). Klimat mnie nie wiąga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FBI|Koyot

Dark Vengance & dwie głupie giery z Star Trek or ta ścigała o której wspomniano.

Ps. Czy w redakcji ktoś zakochał się w Bloodrayne? Taka ocena a teraz na płytki daliście... wg mnie to maxymalnie przeciętna gra :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BuSSoL
Co do tych dwuch Start Reków to mi się podobały, ale Blod Rayen faktycznie przeciętna gierka.

blod rayen to moze i jest kiczowata gierka :)

ale blood rayne napewno nie , swietna gierka , z dobra grafika grywalnoscia i iloscia posoki na ekranie :) a do tego jest dosyc nowa i w sklepach duzo kosztuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych dwuch Start Reków to mi się podobały, ale Blod Rayen faktycznie przeciętna gierka.

No co ty ? Start Rek to wypas giera, ale ... Star Trek ... to co innego ;-) Wiem, wiem chciales byc oryginalny :twisted:

Heheh, Pozdry [ver.0.5] dla :

A.L, ShadowCat, Wojtexa, Cardiego, Feo, Chrzaszcza, sHChyppa, Radyana, Diona, Strangera i ... jesli o kims zapomnialem to pisac ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych dwuch Start Reków to mi się podobały, ale Blod Rayen faktycznie przeciętna gierka.

No co ty ? Start Rek to wypas giera, ale ... Star Trek ... to co innego ;-) Wiem, wiem chciales byc oryginalny :twisted:

Heheh, Pozdry [ver.0.5] dla :

A.L, ShadowCat, Wojtexa, Cardiego, Feo, Chrzaszcza, sHChyppa, Radyana, Diona, Strangera i ... jesli o kims zapomnialem to pisac ;-)

Sorki przejęnzyczyłem sie i wcale nie chce być orginalny :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misioo
Co do tych dwuch Start Reków to mi się podobały, ale Blod Rayen faktycznie przeciętna gierka.

Też mi sie zdawało że BloodRayne to cienka giera - ale po pierwszym bossie sie rozkręca!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...