Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

Mam [tylko] dwa typy:

-Wnerwiony działkowicz może ze względu na koszmarną grafikę [nie żeby to było najważniejsze]

-Daikatana to ze względu na zerową grywalność [to już istotne]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

1.Kick off 2002

2.Angels v Devils (pelne bugow i kieprawe spolszczenie)

3.Burok 2 :)

4.Prince of Persia 3d

I WW był bardzo fajny. Jedna z lepszych pelnych w zeszłym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mówimy tu tylko o tych całokompaktowych czy nie ?

jak nie to najsłabsze wg. mnie były

:arrow: kajko i kokosz

:arrow: mobility a city in motion

z całopłytkowych to chyba tylko

:arrow: virtua fighter

:arrow: 101st normandy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość messiah
turok 2 syf ? wypas gierka, naprawde fajna

Giera nie była nawet zła, gdyby nie to, że kiedy patrzyło się w górę (myszką), to postać patrzyła w dół i odwrotnie. A możę to błąd tylko mojej wersji? :?

Jest taka opcja jak ustawienie czy myszka ma działać tak jak w wyżej wymieniony sposób czy też prawidłowo. Tak więc nie jest to błąd gry :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na temat mam patrzeć. Gry z roku 9899 dziś budzą w niektórych niesmak (Ja tam do dzisiaj pogrywam w GT97). Jako tako gry cały czas były na poziomie jak na swoje czasy, a to która dla kogo będzie najgorsza zależy od lubianego gatunku. Fan FPP być może powie że do dupska jest seria Larry, która swoją grafiką prezentuje wystarczająco dużo by gierek nie uruchamiać. Fan sportowych gier być może powie że wszystkie gry oprócz Actua Soccer 3 są daremne. Tak może być ale raczej nie jest, bo mało kto jest wierny jednemu gatunkowi i w inne rodzaje nie gra. A to jaką grę da cda nie ma żadnego (prawie) wpływu na to czy będzie fajna czy nie, bo przecieżto zapenwe znowu jakaś zeszłoroczna gierka, która jest krok do tyłu za dzisejszymi hitami i większość graczy będzie skakać z radości że dostają prawie premierową gierkę, a inni biadolić zb. "po co znowu wyścigi??"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe najgorsze to te w które już grałem, bądź je mam :P Co do innych nie mogę sie wypowiedać bo jak mnie gra nie interesuje to jej nie instaluje, a co za tym idzie nie mam o niej zdania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

JA również wszystkich gier nie instaluję, ale z tych, co zainstalowałem, to na pewno Prince o Persia, na pewno Turok 2, i na pewno WIzards and Warriors. O pierwszym Turoku tyle się pochlebnych rzeczy naczytałem, a jak w końcu wyszedł, to okazało się, że trzeba do niego akcelerator grafiki, którego wówczas nie posiadałem. No to musiałem obejść się smakiem. Kiedy w końcu zmieniłem kompa, były lepsze gry niż Turok (choćby Serious Sam). Tak więc gierka została zapomniana. Aż tu nagle co widzę? Turok 2! Sequel tak oczekiwanej gry! Na pewno lepszy od poprzedniczki, no i grafa pewnie nie odstrasza. A tu co? Cienizna. Kompletna cienizna i to wcale nie z powodu grafiki (niedawno grałem w pierwszego Blooda, i grafa nie robiła problemu). Natomiast W&W to cRPG, a jak zobaczyłem, że cRPG, to już byłem w 7 niebie. Doczasu niestety, do czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy za głupoty gadacie!!!??? Złe gry w CDA??!! To, to, to jest herezja. CDA zawsze dawało, daje i będzie dawać dobre gry.

Heh, racja ! Kiedy Cda dawalo *kiepskie* gry ? [no moze jednak faktycznie ten Star Trek] :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Ja bym jednak optował za grą o tytule DAIKATANA... Jeeeeny na sam widok tej gry, to za przeproszeniem RZYGAĆ mi się chce. Nie mam nic do tego, że została ona zamieszczona w CDA, ale do tego, że w ogóle powstała... Jest to wg. mnie "gra" NAJGORSZA z w ogóle powstałych na PC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_a_r_c_i_n

Hmmmm... Najgorszą grą okazał się chyba tony hawk pro skater 3 za pikselozę,brak realizmu no i te denne utwory:)Tylko żartowałem gram w tą grę i jest naprawdę supeeeeer :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

dla mniie najgorsze byly:

Exterminacja (7/02) za ogolna nieciekawosc :)

F22 TAW (7/02) za skomplikowanie (np trening noca - niezauwazylem w ciemnosci hangaru i wjechalem nan)

Crime Cities (10/02) o tak o i za zbytnia ciemnosc

Crazy Taxi (02/04) za dostawanie oczoplasu i nuuuuuuuude

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta dyskusja wogóle nie ma sensu. Powód? O gustach się nie dyskutuje! I dlatego jedni lubią pikselowaty humor Larry'ego (PAMIĘTAJCIE! Pikselowaty nie znaczy zły), a jedni wolą okrągłe wdzięki Panny (?) Rayne.

Gdyby każdy tak myślał to niebyło by połowy tematów na tym forum, bo po co dyskutować o grach, skoro każdy ma inne gusta ? Po co pisać kto jest najlepszym recenzentem skoro każdy ma inne gusta ?

Te forum jest po to, aby każdy wyrażał swoje zdanie na dany temat :) (dobrze mówie ? :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta dyskusja wogóle nie ma sensu. Powód? O gustach się nie dyskutuje! I dlatego jedni lubią pikselowaty humor Larry'ego (PAMIĘTAJCIE! Pikselowaty nie znaczy zły), a jedni wolą okrągłe wdzięki Panny (?) Rayne.

Hehe trochę pojęcia mylisz. Idąc Twym torem myślenia łatwo dojść do wniosku, że nie powinno se też dyskutować o preferencjach politycznych (wszak to też rzecz gustu :) ). A stąd tylko krok do zanegowania demokracji :wink:

Niedyskutowanie o gustach to po prostu niekomentowanie peferencji innych, a nie niedyskutowanie co się komu podoba wogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie !

Na forum chodzi o wymianę swoich pogladów.

Gdybysmy zalozyli ze:"Nie bede tego pisal, bo jakis inny koles moze miec inne zdanie", to nie byloby polowy tematów na tym Forum. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Najgorszą grą okazał się chyba tony hawk pro skater 3...
Jest w tym trochę prawdy. Moim skromnym zdaniem THPS3 to najgorsza część serii (THPS4 4ever). Widząc w CDA THPS2 to aż z radości podskoczyłem, trójka nie wywołała u mnie takich emocji, wręcz przeciwnie :? Zresztą gry wieloczęściowe ulegają ostatni prądowi "trzecia część=kaszana" np. Colin McRae 3 (kaszana na maxa). No może nie był najgorszą grą w CDA (mój typ to Rage Rally - szkoda tych kilkuset megsów na płytce) ale rewelacją to on nie był :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buncol
Moim skromnym zdaniem THPS3 to najgorsza część serii (THPS4 4ever). Widząc w CDA THPS2 to aż z radości podskoczyłem, trójka nie wywołała u mnie takich emocji, wręcz przeciwnie :? Zresztą gry wieloczęściowe ulegają ostatni prądowi "trzecia część=kaszana" np. Colin McRae 3 (kaszana na maxa). No może nie był najgorszą grą w CDA (mój typ to Rage Rally - szkoda tych kilkuset megsów na płytce) ale rewelacją to on nie był :wink:

Dla mnie Tony HPS.3 nie jest najgorszą grą daną w CD-action. Ale powyższy post to najświętsza z najświętszych prawd i racji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga: Gniew wikingów! Poza muzyką, którą sobie zgrałem, nie przyciągnęła mnie na długo... Przeszedłem tutorial i mi się podobało, ale gdy tylko właczyłem pierwszą misję, szczęka mi opadła...

Troll miał wyhodować bodajże dziesięć krów, przed nadejście jakiegoś olbrzyma, albo z nim walczyć. Konia z rzedem temu, kto mi powie, jak zaliczyć tą misję, bo albo rozumuję inaczej, albo wybitnie nie dla mnie ta gier (a szczycę się tym,że przez RTS-y przechodzę jak gorący nóż przez masło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej niepodobały sie 2 gry

1. Daikatana , bo mi kur... cze nie chodziła :evil:

2. Shadow Man, bo gorszego shitu nie widziałem :!:

Ps. A ja dużo widziałem :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to bezapelacyjnie Angels vs Devils!!! Kiedy zobaczyłem, że w CDA będzie gierka, która dostała ocenę 9 (w tym samym czasopiśmie), to prawie się posmarałem ze szczęścia. Ale jak odpaliłem... Nuuuuda i bieda. :( I jeszcze to kieprawe menu. Ale SWAT 3 mi to zrekompensował (R6 Rogue Spear zresztą też).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuks >>> popraw pisanie. Jak na razie napisaleś 10 w przeważającej części bardzo marnych (w treści jaki w formie postów) Do tego teraz są trzy pod rząd. Masz opcje zmień - użyj jej następnym razem! Pozaale dopisać się do poprzedniego własnego postu. Zalecam również lekturę regulaminu i wątku o zakladaniu nowych tematów - to tak na wszelki wypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuks >>> popraw pisanie. Masz opcje zmień - użyj jej następnym razem! Pozaale dopisać się do poprzedniego własnego postu.

Edycja tych jego postów mija się z celem, bo wszystkie są miałkie i denne. Kolejny kandydat do szybkiego odstrzelenia. Kuks - jesteś o krok od poważnego ostrzeżenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...