Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

Ale cała gadka o najgorszych grach jest troszkę głupia. W końcu gierki dostajemy za darmo i nie powinniśmy wybrzydzać. Ale ukryć się nie da, że zawsze się komuś coś nie spodoba. Ale jak przypomnę sobie Screamer'a i porównam go do BloodRayne, to banan mi się szybko na ustach pojawia. Lepiej dostać "coś", niż NIC :D Choć przyznam, że nie zawsze (AvsD był naprawdę słaby :oops: ). I ja się nie wstydzę przyznać, że kupuję w dużej mierze CDA właśnie dla gier. W końcu o piratach (takich w statkach :P ) już dawno zapomniałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza coś dorzucić od siebie :D

Dark Vengence było cienkie. Wszystkie ścigałki, może oprócz VRally były nijakie. F-16 TAW i f-16 agresor też mi się nie podobały.

Nie wim co macie do działkowicza. Przecie to najlepsza gra w historii CDA! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza coś dorzucić od siebie :D

Dark Vengence było cienkie. Wszystkie ścigałki, może oprócz VRally były nijakie. F-16 TAW i f-16 agresor też mi się nie podobały.

Nie wim co macie do działkowicza. Przecie to najlepsza gra w historii CDA! :wink:

Heh, wyjales mi to z ust ;-) No co tu wiecej powiedziec ? Dla mnie VRAlly tez fajny nie byl - jakis taki ... nieciekawy. Moglibyscie dac Colina 3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry laffer, wszystkie jego części mi się nie podobają!(a ja się zam w końcu jestem ZEUS) :) Powod są proste:

-grafika

-gradika

-grafika

-audio też w zasadzie

-grafika

Jezu, nastepny do nawrocenia.... A grywalnosc to sie juz nie liczy psze pana?! Jesli 2 odbijajace pileczki bylyby super grywalne, a mialyby slaba grafike, to bys nie zagral? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Odyseusz

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Grywalnosć przedewszystkim.

A co do gry to nieprzepadam za ścigałkami a z CD-A to np G-Police

Ale tak jak czytałem bo kilka osób się wypowiadało wiele gier niedługo gosci na moim HDD.Ja kupuję CD-A głównie dla pisma a gry to sprawa drugorzędna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry laffer, wszystkie jego części mi się nie podobają!(a ja się zam w końcu jestem ZEUS) :) Powod są proste:

-grafika

-gradika

-grafika

-audio też w zasadzie

-grafika

To jest gra sprzed pau DOBRYCH lat, a nie Half-life 2. Kiedyś to na widok Larrego gracze sikali w gacie. (ale mniejsza z tym) ja larrego przeszedlem i mi ta gra sie bardzo podobala (i to nie ze wzgledu na TO) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S_T_A_L_K_E_R

Co do najgorszych to kiepsko ponieważ tego powiedzieć nie mogę bo w gry z CDA prawie nigdy nie gram aleeeee żadna nie była chyba kitem. I tak trzymać bo lepsze jest 2,1 pelna niż 5,6 bubli jak robi to np.Play ale ie ten sklep . Liczy się jakość nie ilość i tego sie CDA trzyma!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Mi się Larry nie podobal. :(

Nie ze wzgledu na grafike, ale mnie nudzil. :evil:

Poprostu nie lubie przygodówek. :roll:

Można nie lubić przygodówek. Pewnie. Je też ich nie lubię, ale Cd-A musi dawać wszystkie gatunki gier, bo jak wiadomo co Polak to inne zdanie :D . Tak więc teraz był Larry, a kiedy indziej będzie RTS czy FPS i wszyscy będą zadowoleni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak ja. Myślałem, że to coś fajniejszego. Kolekcję Larrego oddalem dla kumpla za friko :roll:

Larrego za friko.... Nie no po prostu nie moge... Qbuś slyszales???? To tak jakby oddac BMW z3 za frajer... ech ludzie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsza giera w cdaction? hmmm... chyba te całe 'wojny pogranicza', nie lubię tego gatunku gier, ale włączyłem na chwilę, aby zaraz wyłączyć :) to takie fajne uczucie hehe słabe tesz były te części larrego gdzie trzeba było wpisywać komendy, bo nawet z solucją nie chciało mi sie ich przechodzić;te vikingi to nawet fajne były, chociaż troche nudne

pozdro 4 all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

Kick off 2002 to naprawde nie tak zła gra.

Od biedy jak sie nudzi to można zainstalować.

Nie powiem że ona jest najgorsza tylko że wszystkie inne były od niej lepsze ;-)

:lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnerwiony Działkowicz & Saga Gniew Wikingów (czy jakoś tak) - najgorsze gry widziane mymi oczami :!:

Nie wiem czemu moderatorzy nie reaguje, ale to normalne statsiarstwo jest... trochę postów temu SMG tłumaczył, że działkowicz to był dla jaj, a i sagę też ktoś wlepił (nawet chyba też w komplecie z działkowiczem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najgorsz pelna wersja bul plane crazy gra jest srednia i pomyslec ze to byla pelna wersja na 4 urodziny

Mi sie Plane Crazy podobala. Fajna, luzna zrecznosciówka.

Trudno ja porównac do BloodRayne, ale na tamte czasy byla fajna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turok 2 syf ? wypas gierka, naprawde fajna

Giera nie była nawet zła, gdyby nie to, że kiedy patrzyło się w górę (myszką), to postać patrzyła w dół i odwrotnie. A możę to błąd tylko mojej wersji? :?

takie cos sie bardzo latwo ustawia, gdybys nie gral tylko na kompie to bys wiedzial

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...