Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

Nie moge sie 2 doczekac !!! :twisted:

Koleś, zaczynasz mi grać na nerwach. Godzinę temu wypisałem ostrzeżenie za stasiarstwo i traktowanie forum jak czata. Jesteś następny w kolejce. Daruj sobie bezsensowne jednozdaniowe komentarze, bo będzie niemiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie 2 doczekac !!! :twisted:

Koleś, zaczynasz mi grać na nerwach. Godzinę temu wypisałem ostrzeżenie za stasiarstwo i traktowanie forum jak czata. Jesteś następny w kolejce. Daruj sobie bezsensowne jednozdaniowe komentarze, bo będzie niemiło.

Heh, Dion ... naprawde podziwiam Cie ze Ty masz cierpliwosc. Bez urazy Simba ale gdyby mi juz tak 70 osoba tak wyskoczyla to odrazu bym bana dal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy Simba

nie znam żadnego moderatora Simby... a jedyną osobą która ma prawo mieć uraze to właśnie moderator że tacy (...) jeszcze są na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cutter Slade
O właśnie... kiepską grą było jeszcze FX Fighter Turbo. Teraz sobie właśnie o niej przypomniałem :)

Zgadzam się. Mi FX Fighter Turbo też niezbyt się podobało. Virtua Fighter o niebo lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość makira

Hmm... :-k ... najgorsza gra w CD-Action? Mysle, mysle, mysle i jakos za Chiny Ludowe nie moge takiej sobie przypomniec... coz z tego wynika, iz CDA daje same dobre gry (ze o super, ultra, mega hiciorach nie wspomne^^)... no pewnie... CDA dawalo, daje i (mam nadzieje;)) bedzie dawac dobre gry.

PS. To moj pierwszy post na tym forum^^, wiec pozdro dla wszystkich juz tu przebywajacych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

Dla mnie najgorszą grą był Star Trek Bombada (czy chyba Armada)

Virtua Cop 2-(bez komentarza)

Wnerwiony Działkowicz-(nie trzeba chyba pisać "bez komentarza" :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -ender-

Wq. mnie - wszystkie gry były git. Jedynie wqurzały mnie te, któe u mojego qmpla na P200 chodziły, a u mnie na AMD1600 wyskakiwały do Windowsa. Jeśli chodzi o te działająceto ni w ciula nie mogłem wytrzymać Herosów. Wiem, że klasyka, że warto pograć, że grywalność i teges, ale ludzie! Mamy dostęp do 3 części (wtedy gdy w CDA była 1), więc po co marnować się na jedynkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj moim zdaniem to dużo było tych najgorszych gier. Ogólnie CDA jest po prostu zaje*****, ale gry moim skromnym zdaniem dają zazwyczaj słabe. Chociaż po tym co dostałem w kwietniowym numerze chyba zmienie zdanie =D>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xehire

Wszystkie gry w cda są cool nie mozna oceniacich w kryterium najgorszej gry (co innego najlepsza), kazdy ma swój gust a jezeli gra nie trawi w czyjsc gust to nie jest to odrazu najgorszy badziew. A wnerwiony dzialkowicz to byl joke

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z najlepsza gra.

Widzisz np. ja lubie BloodRayne, a niektórzy nie. :wink:

Tam tez mozna miec inny gust i jeden powie, ze ta byla najlepsza,a drugi zaliczy ja do najgorszych, bo nie lubi gier akcji. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi wybrać najgorszą grę, bo CDA kupuję głównie dla pisma, a gry żadko instaluję. Ale myślę że najgorszy był Midnight GT - może dlatego że nie przepadam za ścigałkami, a tą przez przypadek odpaliłem :? Ale i tak była ona lepsza od Maluch Racer :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niedokładnie badziawie bo w obie gry chętnie pogrywałem, ale szkoda, że pierwsza była potwornie zabugowana - począwszy od nakładających się save'ów, znikających potworów i wyskoczeń do systemu, na niemożliwości ukończenia gry skończywszy (kiedy Locke został przeniesiony do Anseraku, ekran przestał się przesuwać), ale Revenant mimo wszystko była niesamowicie wciągający. A Egoboo było zdaje się jakoś obcięte mimo, iż miała to być pełna wersja. W grze możemy przykładowo natrafić na strój elfa, czyli dla postaci, której w grze nie ma...

W kampanie Heroes I też grałem, wiem klasyk, ale jakoś tak strasznie mnie nie przyciągał do monitora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja, wg mnie najgorszą grą w CDA była Daikatana, jest to gra bez kropli grywalności i nie wiem dlaczego to dali, ale na szczęście więcej im już się to nie zdażyło. Po prostu CDA jest pismem, które nie daje złych gierek, po prostu każdy ma inne gusta, i coś zawsze mu się będzie niepodobać ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy

Nie będe tu orginalny, ale wymienie Wnerwionego Diałkowicza. Gdyby ta grę zrobiono 10 lat wcześniej byłaby hitem, ale teraz nadaje się tylko do galerii osobliwości. Mam też wątpliwości co do jakości Viva Football. Zbyt mi w niej śmerdziało konsolą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość YaSieKK

Dla mnie najgorszą, to tylko wyłącznie może być BloodRayne (czy tam nawet jak to niektórzy mówią i piszą - Blodrajan), ale tylko dlatego że nie chodzi na moim PII 300 Mhz :D A tak serio poniżej kilka moich typów:

:arrow: Wizards & Warriors

:arrow: Saga - Gniew Wikingów

:arrow: Prince of Persia 3D (skopane sterowanie)

:arrow: Motor Mash (niefortunny zamiennik B'n'B)

:arrow: Battlecruiser 3K AD

:arrow: GT Racing '97

:arrow: Alone in the Dark 3 (sterowanie...)

Czytając ten wątek, można zauważyć, że gry, które nie podobają się jednym, uwielbiają drudzy, tak więc mogę spokojnie powiedzieć, że wszystkie gry w CDA były dobre i to tylko kwestia gustu i przyzwyczajeń...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam [tylko] dwa typy:

-Wnerwiony działkowicz może ze względu na koszmarną grafikę [nie żeby to było najważniejsze]

-Daikatana to ze względu na zerową grywalność [to już istotne]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...