Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

Gość Reamus

Chodziło mi o to ze jest nie ciekawa. Slowo tania nie oznaczało ceny!!!

Oznaczało jakosc tej gry. Cena owszem nie ma nic wspólnego z grywalnoscia!! Sora ze wyrazilem sie tak nie jasno!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Chodziło mi o to ze jest nie ciekawa. Slowo tania nie oznaczało ceny!!!

Oznaczało jakosc tej gry. Cena owszem nie ma nic wspólnego z grywalnoscia!! Sora ze wyrazilem sie tak nie jasno!

Tak na przyszłość to mała rada :D uważnie dobieraj słowa bo wyszło , że nie lubisz tanich gier!!!! :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vorio
Najgorsza gra w CDA to Swat 3. To dopiero tania gra

Aha czyli jesli tania do do kitu. Spellforce ; Zakon Świtu za 30 zł to też gniot co nie ? Albo Starmageddon za 20 zł uuuuu to dopiero szajs co nie ??? Trzeba sobe kupić grę za 120 zł i się cieszyć , że CDA wogóle daje gry!!!!

No facet pomyśl sam o czym piszesz.

Ja tu nie chce nikogo krytykowac ale jezeli mnie pamiec nie myli to spellforce ma byc za 20 zl., przynajmniej jeszcze niedawno mial byc za 20;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Th3-Cr4Sh
Najgorsza gra w CDA to Swat 3. To dopiero tania gra

Aha czyli jesli tania do do kitu. Spellforce ; Zakon Świtu za 30 zł to też gniot co nie ? Albo Starmageddon za 20 zł uuuuu to dopiero szajs co nie ??? Trzeba sobe kupić grę za 120 zł i się cieszyć , że CDA wogóle daje gry!!!!

No facet pomyśl sam o czym piszesz.

Czyli Painkiller za 2 dychy to też badziew??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Czyli Painkiller za 2 dychy to też badziew??

Ja tak nie uważam!!!! Painkiller to świetna hierka i do tego tania.

Spellforce będzie za 30 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vorio

Czyli Painkiller za 2 dychy to też badziew??

Ja tak nie uważam!!!! Painkiller to świetna hierka i do tego tania.

Spellforce będzie za 30 zł.

www.extragra.com tam jest wyraznie napisane ze spellforce za 20 zl jest :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakula

najgorsza, najbardziej badziewna, z najbrzydszą grafiką i zarazem najstarszą grą jest WARCRAFT 2! O tym szicie zapomniałem już 2 miechy po wydaniu. FAK FAK FAK! Szczycenie się, że jako jedyni w Polsce dali produkt blizzarda do gazety są idiotyczne. Gdyby blizzard zrobił tetrisa, to też by go dali jako GIGAHIT??!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

najgorsza gra w cda ? to ten star trek i virtua cop [ skoro tak wysoko cenili grywalnosc tej gierki to sprobowalem... po chwili mi sie rzygac chcialo :/ i to nie z powodu grafiki... ]

tak OT: panowie sobie tu niezle posty nabijaja :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość military
najgorsza, najbardziej badziewna, z najbrzydszą grafiką i zarazem najstarszą grą jest WARCRAFT 2! O tym szicie zapomniałem już 2 miechy po wydaniu. FAK FAK FAK! Szczycenie się, że jako jedyni w Polsce dali produkt blizzarda do gazety są idiotyczne. Gdyby blizzard zrobił tetrisa, to też by go dali jako GIGAHIT??!!!

Szanowny znawca pozwoli, że się nie zgodzę. Ta gra - fakt, że nienajlepsza graficznie (no ale powiedz, że te rysowane jednostki nie mają swojego uroku...), ale wciągająca jak diabli! Pewnie nawet nie dałeś jej szansy i od razu po zobaczeniu wywaliłeś z dysku. A pograj takimi orkami, przejdź kampanię... Od razu zabierzesz się za dodatkowe misje! Już nie mówiąc o trybie mutli, który jest REWELACYJNY. Bo wiesz - to, że gra nie jest 3D i ma więcej niż dwa miesiące (a więc się o niej już nie mówi i nie jest już "modna", no i jak ja mam teraz przed kumplami sprzętem zaszpanować, skoro im też chodzi w najwyższych detalach?), to nie znaczy że gra jest do niczego. Mnie tam się nie podoba np. Deus Ex - ale nie mówię, że gra jest badziewna. Jak nie lubię danego gatunku, to go nie krytykuję, bo to tak jakbym miał pretensje że w lodówce nie da się upiec ciasta. No a jeśli lubisz RTS'y i W2 ci się nie podoba, to... do diabła, ależ ty dziwny jesteś.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duncan

a mnie sie nie podobala daikatana! choc nie wiem czy moge to napisac, bo w nia prawie nie gralem. juz przy instalacji sie sypalo wszyszko i bylo beznadziejne, pozniej beznadziejne menu, i na koncu najbardziej beznadziejna gra jaka dalo CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakula
Już nie mówiąc o trybie mutli, który jest REWELACYJNY. Bo wiesz - to, że gra nie jest 3D i ma więcej niż dwa miesiące (a więc się o niej już nie mówi i nie jest już "modna", no i jak ja mam teraz przed kumplami sprzętem zaszpanować, skoro im też chodzi w najwyższych detalach?), to nie znaczy że gra jest do niczego. Mnie tam się nie podoba np. Deus Ex - ale nie mówię, że gra jest badziewna. Jak nie lubię danego gatunku, to go nie krytykuję, bo to tak jakbym miał pretensje że w lodówce nie da się upiec ciasta. No a jeśli lubisz RTS'y i W2 ci się nie podoba, to... do diabła, ależ ty dziwny jesteś.:)

ŁAAAŁŁ, gra ma multi!!! Potnę się zaraz tepą łyżką. Aż dwie rasy do wyboru, cooool!!! Mogli dać choć elfy (moja ulubiona rasa). Lubię DOBRE rts'y i nim np. jest Warcraft III. Po graniu w 'trójkę' od dwójki mnie odrzuciło. To samo było ze mną, gdy grałem w baldura 2, a potem się przesiadłem na jedynke. Jeżeli jakaś gra ci się nie podoba, a nie uważasz, że jest cienka, jesteś dziwniejszy niż myślałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość military

Argumenty proszę, panie Zakula, argumenty.:) Dlaczego W2 jest słabe? Bo ma dwie rasy i słabą grafikę? Toś mnie rozwalił. A w DOOM 3 będzie tylko JEDEN bohater do wyboru.:) A w Diablo 2 jest tak żałosna animacja, że nie wiem jak ludzie mogą w to grać.:) No i nie ma Space Marine - a to moja ulubiona "rasa".:)

PS

Wiem, że dyskusja o gustach nie ma sensu, ale chcę tylko porozmawiać na temat gry i nie mam zamiaru wpierać ci, że W2 jest doskonałe, skoro uważasz że jest inaczej. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego mówisz, że ta gra jest beznadziejna. (odpowiedzi BO TAK nie uznaję :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bedzio

Zakula: Ty grasz w RTS'y, a nie masz o nich zielonego pojęcia. Ty się na grach w ogóle nie znasz. Jak można porównywać grę z 1996 roku do kilka lat nowszej!? Jak można oceniać grę po grafice. Człowieku, co ty możesz o grach wiedzieć :). Warcraft 2 jest denny? To spróbuj (o ile potrafisz, oczywiście) przejść sobie choć jeden scenariusz. To jest gra z 1996 roku, przypominam Ci jeszcze raz. Z grywalności nie straciła NIC! To tak samo jak Heroes I. Brzydka grafika, kiepskie animacje, ale jak to wciąga. Co z tego, że pójdzie na każdym sprzęcie. Zobacz jaka ta gra jest GRYWALNA. Heroes III jest lepsze od Heroes IV, pomimo tego, że "czwórka" ma ładniejszą grafikę, itd. Ale zobacz jaka ta "trójka" jest wciągająca. Ta gra jest nieśmiertelna. Tak samo jest z Warcraftem, pomimo swoich lat, gra jest genialna, bo ma to COŚ.

A tak na marginesie, niewiem czy mam rację, ale ponoć military nie lubi gier RTS. Ale jednak taką perełkę jak W2 dostrzegł. Widzisz, ja też w FPP potrafie dostrzec Unreala, pomimo tego, że gier FPP nie trawię :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość military
jak Heroes I. Brzydka grafika, kiepskie animacje

Wypraszam sobie, Herosi Pierwsi wyglądają ładnie po dziś dzień.:)

ponoć military nie lubi gier RTS. Ale jednak taką perełkę jak W2 dostrzegł.

Nienawidzę gier RTS.:) Jeno W2 i C&C 1 mi podeszły (może cośtam jeszcze... np. ST Armada). Ale fakt, że w zbyt wiele nie grałem. Starcrafta chętnie bym spróbował.

Żeby nie offtopicować - kiedyś zachwycałem się Revenantem, ale z perspektywy czasu powiedziałbym, że ta gra nie jest najlepsza. Dlaczego? Monotonna, nudna, w sumie ograniczona. Brak tu wielkiego świata i wolności. Tylko walczy się fajnie - no ale wybaczcie, taką walkę to ja mam jak włączę Pegasusa i Double Dragon albo Battletoads.:) Jakoś tak nie chce się do tego wracać... Ale może to tylko nie mój gatunek.

Nie przepadam też za Kohanem - RTS.:) Zbyt złożona, zbyt długo się trzeba jej uczyć... Poza tym (co jednak nie przekreśla żadnej gry) denerwuje mnie skrajna nieproporcjonalność jednostek - dwóch rycerzy zajmuje więcej miejsca niż miasto... Poważną wadą jest też... stopień trudności. Jakbym chciał zgrzytać zębami nie mogąc przebrnąć przez jakiś problem, to bym zaczął rozwiązywać zadania z fizyki.:) Gra się dla przyjemności, a co to za przyjemność zostać rozjechanym przez wrogą armię po dwóch godzinach rozbudowy?

I teraz mnie pewnie ktoś zlinczuję - nie lubię Heroesów.:) Żadnej części. Nie mówię jednak od razu, że gra jest słaba. Dobra, ale do mnie nie dociera (widzisz, Zakula, że mnie się nie podoba, to nie znaczy że jest do d...). Muzyka w "czwórce" mi się podobała i jak dla mnie to jedyna zaleta tej gry.:) (btw: HOMM4 to ulubiona gra mojej dziewczyny... ech, dziwne gusta mają kobiety :) )

Trochę się rozpisałem... Ktoś chce polemizować? Jestem otwarty na wszelkie dyskusje.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakula
Zakula: Ty grasz w RTS'y, a nie masz o nich zielonego pojęcia. Ty się na grach w ogóle nie znasz. Jak można porównywać grę z 1996 roku do kilka lat nowszej!? Jak można oceniać grę po grafice. Człowieku, co ty możesz o grach wiedzieć :). Warcraft 2 jest denny? To spróbuj (o ile potrafisz, oczywiście) przejść sobie choć jeden scenariusz.

Ooooo, toś mnie zaskoczył. Po dwóch postach stwierdziłeś, że nie znam się na grach. Pan i władca wyczytał to z tarota, tak?

Przeszedłem TRZY scenariusze i wywaliłem cedek przez okno (serio). Teraz troche mi żal kasy za niego, ale cóż...

Oceniać gre po grafice? A czemu by nie? Nie chcę chodzić do okulisty po graniu w taką grę, bo CDA nie zwraca kosztów leczenia.

Poza tym, gram w wiele gier, które mają niezbyt piękną grafę, np. AoE2,

AoW czy pierwszy commandos, ale wielebny Pan ma przecie magiczne karty tarota!

Po ostatnie: Żadna gra nie traci grywalności. Jakbym pierwszy raz w życiu zagrał w Tetrisa, pykałbym jak dziki, ale po kilku latach zbijania klocków wątpię czy bym odpalił go choć raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby blizzard zrobił tetrisa, to też by go dali jako GIGAHIT??!!!

Ja tam myślę że taka licencja to by mało kosztowała... z tego co mi się wydaje to Blizz nie daje gierek ze względu na BNet i trudności z rozdawaniem CD-Keya... wyobrażasz sobie Tetrisa w multiplayu dla 32 osób ?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość military

Taki krótki pościk: jak już się kłocicie, to nie musicie tego robić po chamsku.:)

A co do oceniania gier po grafice, a szczególnie W2 - patrz pan, tyle ludzi w to gra od lat, a jeszcze nikt nie oślepł... Delikatne oczęta masz, waszmości.:) Toś chyba nie grał w Ponga, skoro jeszcze możesz przeczytać tego posta.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopa
Ooooo, toś mnie zaskoczył. Po dwóch postach stwierdziłeś, że nie znam się na grach. Pan i władca wyczytał to z tarota, tak?

>>>nie ważne ile postów a podejście do sprawy

Przeszedłem TRZY scenariusze i wywaliłem cedek przez okno (serio). Teraz troche mi żal kasy za niego, ale cóż...

>>>no cóż trzeba przejść 30 a nie 3 żeby zobaczyć co ta gra ma do zaoferowania

Oceniać gre po grafice? A czemu by nie? Nie chcę chodzić do okulisty po graniu w taką grę, bo CDA nie zwraca kosztów leczenia.

Poza tym, gram w wiele gier, które mają niezbyt piękną grafę, np. AoE2,

AoW czy pierwszy commandos, ale wielebny Pan ma przecie magiczne karty tarota!

>>>a wiesz że właśnie sam sobie zaprzeczasz???? takie właśnie kawałki są najleprzym miernikiem inteligencji. jeśli nie oślepłeś od tych gierek to od WII też ci to nie grozi

Po ostatnie: Żadna gra nie traci grywalności. Jakbym pierwszy raz w życiu zagrał w Tetrisa, pykałbym jak dziki, ale po kilku latach zbijania klocków wątpię czy bym odpalił go choć raz.

>>>i drógi raz sobie zaprzeczasz. skoro nie traci grywalności to czemu miałbyś przestać grać??? dodatkowo skoro żadna gra nie traci grywalności, to czemu uwarzasz że gra która była przełomem wśród RTSów jest teraz badziewna. przecież nie ztraciła nic ze swjgrywalności :P

ty masz chyba szczątkowe rozdwojenie jaźni. w jednym zdaniu uważasz tak, a w drógim sobie zaprzeczasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hmhm

Najgorsza gra z tych co wgralem to bylo cos takiego z robotami :P. Wydana chwile po premierze z niezgorsza grafika. idealny kontrargument dla tych co chca nowe gry z ladna grafika, ale niekoniecznie uznane przez recenzentow (nuda panie, nuuuda...).

Ale z drugiej strony W2 to tez czyt marzen nie jest ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra z tych co wgralem to bylo cos takiego z robotami :P. Wydana chwile po premierze z niezgorsza grafika. idealny kontrargument dla tych co chca nowe gry z ladna grafika, ale niekoniecznie uznane przez recenzentow (nuda panie, nuuuda...).

Ale z drugiej strony W2 to tez czyt marzen nie jest ;p.

Nie no, Gun Metal (chyba o to ci chodzi) był fajny, tylko miał strasze tendencje do haczenia (maxymalnie miałem na oko gdzieś tak 15 fps, a raz [w przedostatniej misji] miałem 1 klatkę na MINUTĘ!!!! Tak czy i naczej kozacka giera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość look

Najbardziej badziewną grą daną w CDA był Wnerwiony Działkowicz!!! To nawet gra nie jest. To jest... nie wiem jak to ująć... minigra??? Jak tak, to na prawdę, baaaaardzo mini pod względem grywalności, grafiki itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hmhm

To i tak dobrze, bo niektorych boli reka. Tfu, tfu, co ja gadam :PP. Jesli dobrze pamietam to to chyba nie byl Gun Metal, ale pal to licho :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minigra??? Jak tak, to na prawdę, baaaaardzo mini pod względem grywalności, grafiki itd...

Deluxe Ski Jump też był minigrą a jak wciąga i jaką popularność zdobył... Wnerwiony Działkowicz rulez!!! :twisted: :twisted: :D :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...