Jump to content

Bucik6

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Bucik6

 • Rank
  Goblin

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. No właśnie niestety to tak nie działa, w trójkę również grałem i też zapamiętałem ten sposób, ale tutaj się on nie sprawdza.
 2. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem gry "Europa Universalis IV", bardzo dobra gra, podoba mi się, ale mam pewien problem. Otóż nie zostało wyjaśnione w samouczku, w grze, ani w podpowiedziach, w internecie też próżno szukam: Jak tworzyć floty i Armie? Chodzi mi o to że jak tworzę statek lub oddział to tworzy się automatycznie nowa flota lub armia i kiedy mam ich kilka- kilkanaście muszę je przesuwać po kolei. Mam nadzieję że pomożecie z problemem. Pozdrawiam
 3. Dziękuję za szybką i precyzyjną pomoc. Temat do zamknięcia.
 4. Zasilacz o mocy 550v Chiefteca A80, zaś procesor Intel Core 2 duo 2,66. Gdy okazało się że się przegrzała oczyściłem kompa z kurzu i wymieniłem wentylator na lepszy.
 5. Witam, jestem niezbyt obeznany w temacie kart graficznych, dlatego proszę o radę. Ostatnio często mój komputer crashuje się, pojawia się czarny ekran gdy długo gram, okazało się że karta graficzna mi się przegrzała. I tu pojawia się problem: moją poprzednią kartą była Geforce 9600 GT i szukam jakiejś na równym lub lepszym poziomie za cenę nie większą niż 400 zł, jeśli macie jakieś propozycje to proszę przedstawcie je.
 6. Bucik6

  Grupa 12

  Potęga budyniu obecna! kontakt-pedrodilgur, tracerr
 7. Potęga Budyniu 1.Tracerr 2.Pedrodilgur 3.JacobMahlerPL 4.Unpak 5.UnknowPL Rezerwowy Slash51
 8. Grafika przypomina mi nieco moje ulubione... DIVINE DIVINITY ;p
 9. Co sądzicie o Morganie? Od niedawna nią gram i większość meczów to winy z wyniem około 15/1/5. Po prostu ma duży power czy to przez to jak nią gram? Tzn. czy każdy kto nią gra może mieć takie wyniki?
 10. No to tak: LOTRO-Walka z Nazgulem w Helgorodzie w booku 7 po prostu wymiata, razem z przywoływaniem duchów i piskach Upiora . Fajna też walka z Ivarem w Garth Agarwen, trzeba go było rozwalić pomimo leczących go nieumarłych Ale największą zwałę miałem z bossami w Annuminas: Chyba 6 bossów z 2k-3k hp, a w jednej z dzielnic boss z 25k hp na karku , cały mój team się posikał ze strachu jak na niego trafili :PP Baldurs Gate 2:Tron Bhaala-walka z kapłanką na koniec Divine Divinity-W tej grze najlepsze było to że ostatni boss... był słabszy od każdego minibossa których trzeba było pokonać aby dojść do tego głównego
 11. Czy grałeś w lord of the rings online? Jeśli tak, jak ci się podobało?
 12. Warto, mi działa płynnie na high detalach, a ustawienia mam podobne(karta graficzna trochę lepsza). Kampania najlepsza ze wszystkich CODów, a ZMod genialny, szczególnie ta obrona pentagonu . Multi przypomina trochę COD WaW, ale są nowe bronie, mapy, killstreaki i parę innych drobiazgów. Gorąco polecam.
 13. Bucik6, nick w grze FeliPL
×
×
 • Create New...