Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Arch Enemy - Doomsday Machine a zwlaszcza kawalki Enter the Machine i Nemesis kopia tyleczek - nigdy Arch Enemy mnie nie jaralo, ale nowa plyta mi sie podoba

Poza tym Slipknot - Vermilion part 2 - jedyny kawalek Slipek obok Wait and Bleed, ktorego moge sluchac i mi sie podoba :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden - Fear Of The Dark (teraz jest jak znalazl, mrok zapada coraz szybciej :) )

Metallica - Kill'em All (lux jest ta ich pierwsza plyta, z wokalem takim jak lubie, poza tym ta surowosc jest ekstra)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamma Ray - Heaven or Hell
Gamma Ray - Powerplant oraz New World Order

A co to tak nagle fanow Gammy przybylo?! :wink:

Drakkar - raczej No World Order (chyba ze miales na mysli ten jeden, konkretny utwor).

A u mnie cos takze niemieckiego i rowniez powerowego:

EdGuy - Vain Glory Opera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to tak nagle fanow Gammy przybylo?!

Hehe, tak się akurat złożyło, że ostatnio cały czas słucham albumu No World Order i muszę przyznać, że Gamma Ray to naprawdę świetny zespół. Nawet Blind Guardian poszedł w odstawkę (ale tylko tymczasowo, bo Bardowie nadal na miejscu pierwszym u mnie są ;) )

Gamma Ray - Eagle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Gamma Ray.... Pamiętam jak jeszcze w liceum poznałem ten zespół... Słuchałem wtedy głównie HammerFalla, Helloween, Rhapsody, ManOwaR'a. Zafascynowany głosem Kaia Hansena i po przeczytaniu jego historii w "Metal Hammerze" zainteresowaliśmy się również takimi zespołami jak Gamma Ray oraz Iron Savior (choć w tym drugim nie śpiewał długo, a po odejściu kapela ma zupełnie inny styl, ale i tak grają świetnie - "Deadly Sleep" z Kaiem jak i "Dragonslayer" bez niego są niezłe). Potem nastąpiło poznawanie kolejnych zespołów power/heavy/viking metalowych: lista ulubionych kapel poszerzyła się o: Edguy'a, Drakkara, Blind Guardiana, Custarda, Domine, Dungeona, Elvenkinga, Freternię, Falconera, Grave Diggera, Heavenly, Highlorda, Iron Fire, Kamelot, Lost Horizon, Nightwish, Sonata Arctica, Virgin Steele, Vision Divine. Wiele świetnych kapel ominąłem.

Tak więc jeśli ktoś by mnie spytał: Jaka jest twoja ulubiona kapela? Musiałbym mu przygotować listę całkiem pokaźnych rozmiarów. Po prostu wszystkie haevy/power/viking metal bandy wymiatają!

Hail! And stay HEAVY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...