Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Czego słucham??

Children of Bodom - Are you Dead Yet?

[...]

Co o tym myslicie??

COB dobrze, "Are You Dead Yet ?" źle ;]. Posluchaj sobie lepiej Hatebreeder`a, Something Wild lub Follow The Reaper bo na Are You Dead Yet ? szkoda życia.

a u mnie:

Children Of Bodom - Something Wild

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchuję sobie teraz trochę Slayera, a mianowicie kawałki: " Bloodline " i " Seasons in the Abyss" .

A co do albumu Metalliki " S&M "- wydaje mi się, że to był dobry pomysł z tą orkiestrą. Wg mnie wszystkie utwory brzmią dużo ciekawiej. BTW: wiadomo kiedy ma być nowy album Metalliki? Bo chłopaki mieli już zacząć coś nagrywać... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

About Metallica:

czesto mowi sie ze sa dwie metallicy - pierwsza przed Black Album a druga po czarnym albumie. w sumie jest w tym troche racji ale tak czy inaczej muzyka ktora graja - tworza - jest swietna i bezkonkurencyjna w swoim gatunku 8)

A jezeli chodzi o ST. Anger to plytka jest troche wolniejsza i jakby troche mniej agresywna ale to przeciez normalne po dwudziestu latach grania :P

Czesto mysle dlaczego metellica odniosla komercyjny sukces (bo jezeli spytasz kogos o np. HATESPHERE to pomysli ze chodzi ci o jakas amerykanska firme itp. a jezeli powiesz METALLICA to odrazu wie o co chodzi). I doszedlem do bardzo prostego wniosku: poprostu wspaniale graja i to jest tajemnica sukcesu!

TERAZ LECI : METALLICA - ...AND JUSTICE FOR ALL

...hm ktos mowil ze metallica schodzi na psy?? :D:D:D

Jeszcze male sprostowanie co do mojej xsywki - nie myslcie ze wpisalem to kladac kota na klawiaturze :) kazda litera w mojej ksywce ma swoje znaczenie... :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmen - Accept The Fact - zespół Janne Wirmana klawiszowca Children Of Bodom. Na pierwszy rzut oka (ucha :D) widać, że pierwsze szkrzypce grają klawisze (logika tego zdania poraża nieprawdaż ? :D), inne instrumnety zostaly zepchane na dalszy plan.

Ogólnie rzecz biorąc to album nie poraża ale całkiem przyjemnie się slucha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham albumów mających nie więcej niż 1,5 roku, ale które dla mnie już przeszły próbę czasu. Dished "Reason of Suffering", Paradise Lost "Paradise Lost", Finntroll "Nattfodd" i Lao Che "Powstanie Warszawskie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hopesfall - The Frailty of Words - Trzeba przyznać, że beznadziejna płytka ;)

I przy okazji From First to Last - Ride the Wings of Pestilence - nie na ten dział wprawdzie, ale wokalista w tym teledysku jest niesamowicie smakowity ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dream Theater - Octavarium - całkiem niezły album, jeśli tylko akurat wpada się na metalowe kawałki, całe trzy :) Reszta to brzdękanie dla brzdękania ;] No i 24-minutowy track tytułowy, który chyba ma ochotę dorównać dokonaniom klasyków a doprowadza najwyżej do ziewania :)

a przy okazji

Metallica - co się nawinie. Black Album nic nie traci mimo lat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meshuggah - The Mouth Licking What You've Bled - nie dość, że sam kawałek miecie to jeszcze podparty jest jednymi z najlepszych liryk jakie w życiu słyszałem, wszyscy domorośli poeci idą wą!m/

Strapping Young Lad - Room 429 - najgenialniejszy kawałek z genialnej płyty, wszystkie metal-core-nu-sru beztalencia bez szkoły powinny patrzeć i uczyć się, co to znaczy dobry, nowoczesny metal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wy wymieniliscie bardzo lubie m.inn.:

:arrow: 1)Metallica : " Master of puppets"

:arrow: 2)Rammstein - Morgenstern

Ad.1)Za klimat, i ogolnie lubie stara metallice, bo ta nowa jakos mi nie podchodzi.

Ad.2)Jedyna piosenka rammesteina jka lubie. Za co? Sam niewiem :D

A tak poza tym to u mnie jak zwykle gości hunter, najczesciej T.E.L.I ale i wczesnjsze plytki(cała dyskografia)czasami tez slucha, bo sa genialne, jak zawsze hunter stanął na wyskokości zadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...