Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Z tego co wiem to Behemoth gra black metal, a nie death metal ....

Black metal w historii Behemotha wlasciwie sie skonczyl razem z wydaniem Zos Kia Kultus, ktora jest pozycja juz w zasadzie calkowicie death metalowa.

Nawet trochę wcześniej, na Thelemie już blackowych zagrywek praktycznie nie uświadczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może filmy: Metal a Headbanger's Journey oraz Global Metal kolejną część???

Dosłownie przed chwilą skończyłem oglądać GM i mam bardzo pozytywne odczucia co do produkcji ;)

Ha! "Metal: Podróż..." to był dla mnie obowiązkowy zakup, oczywiście że oglądałemz kilka razy razem z bonusami, swoją drogą to drzewo genealogiczne metalu... Przekombinowany bajer, a jeśli chodzi o opisy samych gatunków, spodziewałem się czegoś obszerniejszego i dokładniejszego... Wszystkie te informacje wiedziałem już wcześniej, szkoda. A sam film jest naprawdę ciekawy, dobrze zrealizowany, no i doborowe towarzystwo się tu znalazło. Naprawdę miło się to ogląda, Sam Dun wiedział o czym robił film. Respekt. :P

Chciałbym zapytać kolegów co sądzą o wiadomości dzisiejszego dnia:

(...)

Czy według was ta znajomość zaowocuje współpracą artystyczną? Jestem bardzo ciekaw jaki byłby efekt.

Również jestem bardzo ciekawy jakby brzmiał ich wspólny projekt... Ciekawe czy Doda, dzięki Nergalowi, stanie się "polską Doro"? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to drzewo genealogiczne jes po prostu marne. Opisy jak opisy, ale dobór zespołów... masakra... O ile HammerFall zrozumiałbym w grupie Power Metalu (choć dla mnie jest o wiele bliżej Heavy), to Scorpionsów i Accept na pewno nie. NiN i Marylin Manson To owszem, Industrialny ale Rock, nie metal. Tak samo Jest Stoner, ale Doomu nie ma?

W porównaniu z filmem, to jakby robiła to inna ekipa (swoją drogą trafiło do filmu). A sam film owszem świetny, ale za krótki (w czym się zgadzam z jednym z gościów z dodatków)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile HammerFall zrozumiałbym w grupie Power Metalu (choć dla mnie jest o wiele bliżej Heavy), to Scorpionsów i Accept na pewno nie. NiN i Marylin Manson To owszem, Industrialny ale Rock, nie metal. Tak samo Jest Stoner, ale Doomu nie ma?

No to jak już wymieniasz to musisz jeszcze moim zdaniem zaznaczyć, że powołany do tego grona został tam również Led Zeppelin nie wiem moim zdaniem do metalu nie należy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem bardzo ciekawy jakby brzmiał ich wspólny projekt... Ciekawe czy Doda, dzięki Nergalowi, stanie się "polską Doro"? :P

:confused:

Gdy usłyszałem "Nergal i Doda", zakrztusiłem się śmiechem. Gdy zobaczyłem zdjęcie oraz przeczytałem "Faktowe" wypociny, podrapałem się po łbie - tabloid z zasady chrzani głupoty i wyciąga wnioski z niczego, ale sfabrykowanie tego wszystkiego nie przeszło by chyba nawet tam. Wobec tego - o co tu chodzi? Nie jestem fanem Behemotha (a w zasadzie nie słucham tego w ogóle, choć dźwięki słyszane podczas raportów studyjnych "Evangeliona" dają nadzieję na coś innego, dającego się przełknąć bez bólu głowy), ale Nergalowi chyba coś spadło na łeb. Wiadomo, to wolny człowiek, a wizerunek ze sceny nie równa się rzeczywistemu życiu, ale jednak są pewne granice, jeżeli ktoś nie chce narazić się na śmieszność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja do tej pory się nie pozbierałam. :< Wiecie co? Jakbyście jeszcze nie czytali, to proszę: http://www.joemonster.org/art/11505/Co_dal...potkaniu_z_Doda

Kolejny raz Dżo Potwór wali z mostu wprost na ryj.

A co do samego spotkania: jego wybór... Raczej wiedział, na co się decyduje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tylko negocjował jej występ w ich nowym teledysku - coś jak "Leviathan" Akercocke? :sweat:

nie cytuj ostatniego posta w temacie, nie trzeba. - rav

Cicho! Ja wiem lepiej, więc proszę mi się tu nie wtrącać w przemyślenia! :tongue: Nie no, też niewykluczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...