Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Gdyby nie moje konto z 6 zerami na konću to i o wiedzę informatyczną byłbym uboższy i Cda Ferrari by nie miało. Ech... tak to jest jak sie jest na sponsorowanym :smile: Wracając do tematu ja to robię tak:

-MAMOOO....

-Co ?

-Cda! Nowe już jest

- A lekcje odrobiłeś ?

- Tak

- NO. To idź skoś trawnik, umyj okna to wtedy pogadamy. OK?

- No...DOBRA !

Czego to się nie robi dla ulubionego pisma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja-Pierwszy wyskakiwać z kasy.

Rodzina-Co dostałeś miesiąc temu!!!

Ja-Nie płacicie za usługi to ja idę do kompa i nie proście mnie o nic.

Rodzina-(z bólem serca) Dobra trzymaj te kieszonkowe ale kiedyś posiedzisz za szantaż!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadam do banku (co mesiąc inny), wrzucam kobicie za ladę worek na ziemniaki, wyciagam gumowego kurczaka i wymachując nim krzyczę - PAKUJ 15,99! ALE JUŻ! I co najlepsze to działa. A tak na poważnie to mam osobną świnkę skarbonkę do której na początku miesiaca wrzucam 15-20 zł, i tak sobie ta kaska leży aż do wyjścia nowego numeru :D Oczywiście ma immunitet, i na nic innego nie wolno jej wydać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku odpowiedź niestety nie będzie rewelacyjna. Po prostu czasami poproszę mamę o zakup, czasami kupię za swoje pieniądze. Jednak mam nadzieję, że nie potrwa to już długo, ponieważ planuję zamówienie prenumeraty CD Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty aż mnie coś w sercu ściska, że macie takie szczęście. Ja niestety muszę harować za marne 2,50 w domu, ale jak się postaram to i na nowe CD-Action będzie i na coś innego. A jak nie to nic innego jak żebrać u rodziców :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkładam po prostu kasę na nowe CDA, dwuzłotówka do dwuzłotówki i już jest kasa xD. Akurat z tym nie mam problemu. Chcociaż czasem jak wydam kasę na coś innego, to oczywiście mama zawsze pomoże (chociaż nie zawsze jest nastawiona do CDA pozytywnie, tzn. 16 zł wolałaby, zebym przeznaczył na coś innego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponieważ nie mam kieszonkowgo odkładam np z urodzin, dnia dziecka itp. :cool:

Czasami jednak jest tak

Ojciec-Idź do sklepu

Ja-Po co?

ojciec-Po ziemniaki

ja-ale reszta moja!

ojciec-ok.

Raz pamiętam dostałem 10zł na 4/2012 i to bez okzji szok po prostu. :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kieszonkowego 20 zł miesiecznie, jezeli chodzi o rok szkolny. W wakacje niestety musze zapracowac, bo latka juz są :)

Czasem od babci albo dziadka dostane. Kiedyś było zabawniej z pozyskaniem funduszów, bo sie zbierało do przysłowiowej skarpety, a kiedy juz sie miało tą kasę jechało się rowerem 2 kilosy do sklepu w którym sprzedawali CDA, bo u mnie w sklepie tylko tansze gazetki były(Click! na którego kase tez trzeba było rozplanowac). Rzecz jasna czasopisma bez wiekszej wiedzy mamy kupowałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...