Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Gość eldragon93

U mnie sprawa wygląda tak:

- Tato, potrzebuję 15 zł

- Na co?

- Jak to na co? Na CD-Action ;)

- A są jakieś fajne gierki?

- No ba, jak zwykle...

- Dobra, to masz, leć do kiosku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JosephStalin

A ja oszczędzam na częściach do malucha . no wiecie oponki są drogie. to wole CD-Action kupić :icon_mrgreen:

tylko jak tak dalej pójdzie to będę na slickach jeździł :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam jakie niektórzy z was mają sposoby aby kupić cd-action to stwierdzam, że ja mam pełen luksus. U mnie są trzy wyjścia. Najczęściej jadę sam do zaprzyjaźnionego kiosku i tam kupuję za własne zarobione pieniądze. Czasem się też zdarza, że matka albo ojciec sypnie groszem na cda i wtedy jadę do zaprzyjaźnionego kiosku i kupuję za pieniądze starszyzny. Niekiedy natomiast ojciec pamięta, że tego dnia ma wyjść cd-action i jadąc rano załatwiać jakieś rzeczy przed pracą wstępuje do zaprzyjaźnionego kiosku i kupuje bym będąc już na uczelni mógł zacząć czytać na wykładach. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tym czołgiem przez granicę do kiosku przejeżdżasz? Bo w Polsce nie ma T-90. Wojsko Polskie ma T-72, PT-91 Twardy i Leopardy 2A4. Najbliższe stacjonują pewnie gdzieś pod Kaliningradem. I na co komu pociski 120 mm, jak T-90 ma armatę kalibru 125 mm?

Jak masz zamiar wypisywać głupoty, to lepiej sobie daruj. Nie śmieszne, a tylko się kompromitujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni numer mi kupiła Żona. :daje_kwiatka: Siedziałem w domu z naszymi dzieciaczkami a ona poszła na zakupy. Poprosiłem i mam. :diabelek:

A zwykle to sam idę do bankomatu i "wyciągam kasę na CDA"... ;-)

A jak tym czołgiem przez granicę do kiosku przejeżdżasz? Bo w Polsce nie ma T-90. Wojsko Polskie ma T-72, PT-91 Twardy i Leopardy 2A4. Najbliższe stacjonują pewnie gdzieś pod Kaliningradem. I na co komu pociski 120 mm, jak T-90 ma armatę kalibru 125 mm?

Jak masz zamiar wypisywać głupoty, to lepiej sobie daruj. Nie śmieszne, a tylko się kompromitujesz.

Headshot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do numeru styczniowego sam i za własne pieniądze organizowałem :starwars: szturmy :starwars: na Kolporter w supermarkecie. Czas akcji: zawsze po szkole ,no chyba ,że wakacje to najczęściej ok. 10 rano. Ostatnio jak zażyczyłem "se" :huh: styczniowe CDA na gwiazdkę to wszystko uległo zmianie. W Boże Narodzenie zapytałem się mamy czy za jej pieniądze będzie mi kupować CDA (regularnie). Odpowiedziała TAK :wykrzyknik: :wykrzyknik: ,a przekonał ją do tego... kalendarz ,bo stwierdziła ,że to fajna sprawa dodawać tak porządny kalendarz za tak małą kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość biniu292

moja droga jest prosta

pracuję,żona też syn ma już lat 10

więc sam mnie pilnuje co bym CDA kupił

nie woła o kasę tylko mówi tato kup CDA bo już wyszło,a żona mówi tyle kasy na bzdury,więc ja kontruję 3 piwa mniej wypije i damy radę

a później czytam CDA na przyjemnej kanapie popijając browca

P.S.przyznaję się wcześniej nie kupowałem nic w tematyce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...