andzej157

Forumowicze
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O andzej157

 • Tytuł
  Goblin

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  POLSKA

Ostatnie wizyty

570 wyświetleń profilu
 1. "Don't Break Up The Team! Carlson and Peeters, page 823."
 2. 8/10 za akordeonistę xD Teraz największy troll w polskie rapgrze. "Ding, dong, nie pojedziesz tą windą"
 3. Bomb king z paladins
 4. Złoto. Jak zobaczyłem miniatrukę, myślałem, że to jest opening power rangers xD 9/10 Wincyj polskiego power metalu!
 5. Ja normalnie mogę wejść na tę stronę, więc to nie to.
 6. yay, teraz można nabijać lvl podczas snu! Właśnie tego potrzebuje ludzkość xD
 7. Nawet przyjemne do posłuchania od czasu do czasu. 5/10
 8. No to tutaj się zgadzamy w 100%. Nigdy nie napisałem, że to nie jest odpowiedzialność (sam wspomniałem że broń budzi respekt również u posiadacza). Wspomniałem również, że człowiek musi być przeszkolony w używaniu takiej broni (i nie chodzi mi tu o "muszka i szczerbinka muszą się pokrywać", "palec ze spustu", "kieruj broń w kierunku którym chcesz strzelić" itd. Co do drugiego akapitu. Czy są może dane, które mówią ilu osobom ta broń pomogła (sam wspomniałeś, że musiałeś kilka razy wyciągnąć ją na ulicy. Swoja drogą jesteś policjantem, wojskowym. czy pełnisz jakąś jeszcze inną służbę? I czy te przypadki były związane z wykonywaną przez ciebie pracą, czy jednak po prostu tak się zdarzyło?) Co do tego gangu zabójców kantorowców, to co mieli żyć i pracować w strachu, że byle debil może wejść i ich napaść nawet nie mając broni? Co do danych to korzystałem z http://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/bron/bron-przestepstwa/50844,Przestepstwa-przy-uzyciu-broni.html Co do broni pneumatycznej ta do pewnej mocy nie jest w żaden sposób regulowana(popraw mnie, proszę, jeśli się mylę), więc może kupić ją byle debil. Bron ostra, powinna być przyznawana jedynie osobom zdrowym, odpowiedzialnym i z tą bronią obytą. Sam uważam, że nie nadaję się do posiadania broni. Jest to dla mnie zbyt odpowiedzialna kwestia, plus bardzo łatwo mnie zdenerwować (nie nie rzuciłem się nigdy na nikogo, ani nic w tym guście, jednak "strzeżonego Pan Bóg strzeże".
 9. Spróbuj trybu zgodności
 10. 2real4game: i tu w sumie się z tobą zgodzę. Też nie jestem pewny czy polscy politycy daliby radę zrobić takie prawo, by było one jasne, i odpowiednio sformułowane. W sumie zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. W ogóle nie rozumiem co chcesz tą wypowiedzą przekazać. Na prawdę. "Kilka razy zdarzyło mi się wyciągnąć broń 'na ulicy' i zapewniam Cię, że to zupełnie coś innego." Tak mi się właśnie wydawało (nigdy nie miałem możliwości sprawdzenia tego osobiście :D) "Ja tam mam tylko brązowy Medal za Zasługi dla Obronności Kraju" Dziękuję ci z całego serca, za bronienie tego kraju. "I jakoś nikt z nich nie robi 'pif paf bang bang' " rozwiniesz co rozumiesz przez "pif paf bang bang? "W związku z tym kilkadziesiąt przypadków zabójstw przy użyciu broni palnej przy kilku w Polsce. to jednak jest dużo" Ale w Polsce nie ma kilu przypadków, tylko jest ich więcej niż w Szwajcarii. Mając mniej dostępnej broni, co świadczy tylko o tym, że broń dla przestępców zawsze się znajdzie. A tak ogólnie, traktujmy się z szacunkiem, bo takie teksty jak: "Najczęściej pewnie z gumki recepturki" czy "Gadanie o broni dla każdego jest sennym marzeniem chłoptasiów, którzy podczas snu maja polucję, w dodatku niezdrowym, gdyż zamiast śnić o miękkiej ciepłej norce śnią o twardym dużym bolcu." Jest poniżej wszelkiej krytyki.
 11. 1.Co do szafy. teraz są takie przepisy i według mnie powinny zostać (nie jestem pewny, czy tylko broni długiej to dotyczy, czy również krótkiej). 2. Tu nie chodzi o używanie tej broni, ale o posiadanie jej. Samo to, że posiadasz tę broń, zadziała tak że osoba chcąca wyrządzić ci krzywdę zastanowi się 2 razy, czy warto ryzykować. 3." W 2014 roku liczba zabójstw (w tym usiłowań zabójstwa) z użyciem broni palnej wyniosła 32. Uszczerbek na zdrowiu - 22. Czyli mniej niż w Szwajcarii w 2006 roku, a ludzi w Polsce mieszka troszkę więcej." Weźmy jednak również 2006 rok, dla prawidłowości. 48 zabitych i 36 rannych. Należy pamiętać przy tym że obywatele mają w Polsce mniej broni (i na jednego mieszkańca i w ogóle). W Szwajcarii gdzie broń ma o wiele więcej osób, przestępstw z jej użyciem było mniej. Czy to nie daje do myślenia, że jednak broń w rękach zwykłych ludzi, odstrasza osoby, które tę broń będą miały tak, czy inaczej? A co od tych pijanych, to jak ktoś ma takie ataki, że może mu odwalić po alkoholu, nie dostaje zezwoleń na testach psychologicznych.
 12. Tak jak wspomniałem, pisałem z pamięci i pomyliło mi się po prostu. Po użyciu ReadLine wszystko działa jak w zegarku.
 13. pisałem z pamięci xD mój kod wygląda dokładnie tak: Console.WriteLine("hej, co chciałbyś dziś policzyć?"); Console.WriteLine("1.Pole i obwód kwadratu?"); Console.WriteLine("2.Pole i obwód prostokąta?"); Console.WriteLine("3.Pole i obwód trójkąta?"); Console.WriteLine("4.Pole i obwód koła?"); Console.WriteLine("Wybierz odpowiednią opcję, wpisując odpowiedni numer."); int wybor = Convert.ToInt32(Console.Read()); if (wybor == 1) { Kwadrat(); } else if (wybor == 2) { Prostokat(); } else if (wybor == 3) { Trojkat(); } else if (wybor == 4) { Kolo(); } edit: lol, z ReadLine zamiast Read działa tak jak powinno. Dzięki za pomoc
 14. gips
 15. Dzięki wielkie, spróbuję. użyłem == bo przy = wywalało mi błąd.