Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shoy

CD-A Droższy?

Droższe CD-A  

1303 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gdyby CD-A podrożało o 5 zł nadal byś je kupował/kupowała?

    • Tak. Sądzę, że to rozwinęłoby czasopismo
      743
    • Nie mam zdania na ten temat
      100
    • Nie. Sądzę, że CD-A straci na tym czytelników
      460


Polecane posty

Witam (mój pierwszy post, więc wypadałoby się przywitać) :smile: ! Na forum bywam, ale z braku czasu (lub lenistwa) nie udzielałem się do tej pory. CDA czytam od początku, długi czas była to lektura obowiązkowa, teraz już nie. Kupuję większość numerów, czasem dla pełniaków, czasem z przyzwyczajenia, natomiast zawsze dla felietonów i GW :laugh: . Wzrost ceny o 5 zł dla mnie byłby bez znaczenia. Ale pewnie są czytelnicy, dla których byłby to zbyt duża zmiana i cześć z nich pewnie zrezygnowałaby z kupna. To raczej krok w złym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym, to po tej podwyżce CDA kosztowałoby całe 20 zł. To dwa razy tyle co jedyna sensowna konkurencja na rynku, czyli Play. Może to trochę brutalnie zabrzmi, ale nie wszyscy są takimi fanatykami CDA jak niektórzy z was. Sam kupuje CDA tylko po to, żeby poczytać o różnych nowościach i ewentualnie zagrać w coś z cover'a. I jeśli cena faktycznie by wzrosła, to bez mrugnięcia okiem przerzuciłbym się na Play'a, gdzie dostaje prawie to samo za dwa razy mniej pieniędzy. I prawdopodobnie znalazłoby się wielu innych, takich jak ja. Obecny stosunek cena/jakość jest IMO idealnie zrównoważony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie OK. Te 20 zł jest taką rozsądną granicą. Czy w zamian lepsze gry?? Jak dużo lepsze i dla kogo lepsze ??

Wolałbym raczej więcej tekstów. Więcej zapowiedzi nowinek technicznych, testów sprzętu. I jest jedna rzecz jakiej mi naprawdę brakuje.

Windowsa w domu ma każdy i każdemu wydaje się, że go zna. Jednak przydałoby by się kilka tekstów poświęconych właśnie jemu. Porady, sztuczki, pomoce. Zwłaszcza jeśli chodzi o te nowe . VISTA i W7 .

Wy zrobiliście ukłon w stronę konsoli (na szczęście to tylko dwie strony)

Nie rozumiem osób, które uważają, że 5zł miesięcznie to jest problem. Papierosy kosztują po 8 i jakoś nie widziałem palacza, który by z tego powodu sobie odmówił.

Nie mówiąc już o piwie.

To nie pal, nie pij i dołóż do CDA, przynajmniej Ci to wyjdzie na zdrowie :)

tyle, że moglibyście przeprowadzić TEST. Wydać jeden numer po 20 zł i sprawdzić o ile zmniejszył się nakład. Jeśli dojdziecie do wniosku, że sprzedała się wystarczająca ilość, to zostawcie i już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie 5 zł to mimo wszystko za dużo. Wolałbym by cena wzrosła o 1-2zł. Wiadomo - kryzys, droższe Euro itp. Resztę z tych pieniędzy redakcja może zaoszczędzić i wydać np. na numer urodzinowy by był bardziej wypasiony :D albo od czasu do czasu wrzuciłoby się jakiegoś lepszego pełniaka. Nie rozumiem tych, którzy mówią, że inwestowanie w pełne wersje jest złym pomysłem bo i tak nigdy się wszystkich nie zadowoli. Jeśli tak to po co w ogóle dawać pełniaki? Przecież i tak niektórzy będą zrzędzić. Dla mnie lepszy pełniak oznacza po prostu większą liczbę ludzi zadowolonych(do których nie muszę się oczywiście zaliczać ja - chociaż byłoby miło) np. wydaje mi się, że więcej osób ucieszyło się z dodania Trackmanii niż Little Cars in the Great Race. Przykład może być trochę nie na miejscu bo Trackmania jest darmowa, ale chodziło mi o gry z tego samego gatunku. Oczywiście TY - czytający tego posta - możesz uważać, że LCitGR jest lepsze, ale wtedy należysz do mniejszości :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym raczej więcej tekstów. Więcej zapowiedzi nowinek technicznych, testów sprzętu. I jest jedna rzecz jakiej mi naprawdę brakuje.

Windowsa w domu ma każdy i każdemu wydaje się, że go zna. Jednak przydałoby by się kilka tekstów poświęconych właśnie jemu. Porady, sztuczki, pomoce. Zwłaszcza jeśli chodzi o te nowe . VISTA i W7.

Za około 5 zł możesz sobie kupić Nexta, PC Format czy Komputer Świat, które są przeznaczone specjlanie do takich rzeczy. A te dwa pierwsze wydaje Bauer, więc dla CDA nie będzie to specjalnie konkurencja.

Nie rozumiem osób, które uważają, że 5zł miesięcznie to jest problem. Papierosy kosztują po 8 i jakoś nie widziałem palacza, który by z tego powodu sobie odmówił.

Nie mówiąc już o piwie.

To nie pal, nie pij i dołóż do CDA, przynajmniej Ci to wyjdzie na zdrowie :)

Nie palę, nie piję i co? Faktycznie zostaje mi trochę forsy, nawet więcej niż 5 zł. Ale, to pytanie do tych którzy chcą podwyżki, wy naprawdę nie macie ciekawszych rzeczy na które można tę kasę wydać? Możecie pozbierać na jakieś gry, możecie pójść ze znajomymi do kina, kawiarni czy innego pubu. Możecie pozbierać te pięciozłotówki przez jakiś czas i kupić książkę, kupić płytę z muzyką, pompkę do roweru nawet... Ja rozumiem, jeśliby nie było innego wyjścia, to OK - można dopłacać, ale jeśli nie trzeba to PO CO?

Zresztą to wcale nie jest tak prosto, że +5 zł do ceny=+5 zł zysku za każdy sprzedany egzemplarz. Są podatki :) Lord VATer wynosi 22%. 5zł*78%= 3,90zł. Przy 95 557 wykupionych egzemplarzy (średnio z okresu od maja 2008 do kwietnia 2009) zarobią 95 557*3,9zł=372 672,3. Dużo? Wydaje mi się, że wcale nie jakoś tak bardzo, biorąc pod uwagę fakt że na pewno mniej ludzi kupiło by pismo, więc zysk by zmalał. A mniej czytelników=spadek przychodu z reklam, bo jakiemuś reklamodawcy może przestać się opłacać reklamowanie w piśmie czytanym przez mniej ludzi. I mogłoby to wszystko doprowadzić do sytuacji, w której jeszcze by ponieśli straty. Cieszycie się? Bo ja nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym interesie jest za dużo kasy na takie eksperymenty. Jeśli podwyżka się nie spodoba i będzie bardzo mały zysk to już może nie być kolejnego CD-A. Choć ewentualnie można zwiększyć cenę 13 numeru lub innego numeru specjalnego ;)

A jeśli będzie podwyżka? Może powrót kącika gier na linuxa (konfiguracja Wine itp.) i drugi DVD z większymi grami Freeware (wiem że można je pobrać za darmo, jednak nie każdy ma internet, lub internet wystarczająco szybki do ich pobierania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli będzie podwyżka? Może powrót kącika gier na linuxa (konfiguracja Wine itp.) i drugi DVD z większymi grami Freeware (wiem że można je pobrać za darmo, jednak nie każdy ma internet, lub internet wystarczająco szybki do ich pobierania).

Zdaję mi się, że większość ma Internet. A freeware nie zajmują dużo, są takie np po 5mb (jakieś 2min ściągania na 512kb/s), ale są też takie po 200mb (1h ściągania na 512kb/s). Jak widzisz nie jest to okropnie dużo.

Na miejscu CDA nie podnosiłbym ceny CDA, chyba żeby numery specjalne i urodzinowe sprzedawać po 20zł dodając Tipsomaniaka + b. dobrą pełną wersję.

Chociaż kupowałem CDA jak kosztowało jeszcze 18,99 i 19,99, nie sprawiało mi to żadnego problemu takie dopłacanie, ale pomyślcie tu o ludziach, którzy ledwo wiążą koniec z końcem i nie mogą sobie pozwolić wydać 20zł na takie pismo (Tu nie chodzi o mnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale... hm. Może zrobić by taki numer, żeby zamiast 3 pełniaków dać tylko jednego, ale za to lepszego? Tak robią zagraniczne pisma. Możliwe, że u nas także ten plan by się sprawdził.

Jeden lepszy, hmmm... Dla mnie ,,lepszy" jest Fallout 3, dla ciebie ,,Crysis", a dla kogoś innego ,,World in Conflict" :) Ten pomysł jest głupi, bo nie da się dać na cover takiej gry, która by odpowiadałą dla każdego... :/

Ale ja wolę żeby dali coś naprawdę extra w ilości sztuk: 1, niż 3 gry (przykładowo), z czego 1 to gniotowaty FPS, druga to platformówka dla dzieci, a trzecia to przygodówka - wybaczcie drodzy redaktorzy, że Wam tak ubliżam - ale dla mnie tak właśnie jest. Czasem na szczęście po cover sięgam chętnie. A samo pismo jest najlepsze w Polsce - może nawet na świecie, ale tego nie wiem.

Jasne - jakby redakcja dała na DVD 1 pełniaka, to nie każdy by w niego chciał grać. Ale weź pod uwagę taką sytuację: na DVD 1 pełniak np. FPS. 55% ludzi w niego nei zagra. 45% zagra. I bardzo chętnie zresztą. Za miesiąc dają RTS - tym razem inna grupa się ucieszy. Za kolejny ścigałkę - i kolejna grupa. A jest wiele osób, które lubią kilka gatunków gier (np. ja) Ale wszystkie te gry będą trzymać P O Z I O M !! I ktoś tu dobrze napisał - niektóre zagraniczne pisma stosują taką taktykę (1 pełniaka) - a skoro tak - musi się sprawdzać! Ale co moje słowa znaczą.. rzucam je na wiatr. I tak mnie większość przegłosuje - a więc drodzy forumowicze - jak wolicie tak jak jest, to na zdrowie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś przez długi okres czasu CDA kosztowało 20 zł i mi pasowało, więc jeżeli zajdzie konieczność, to się złościł nie będę. Na pewno dopłaciłbym, żeby któryś z numerów miał 200 stron ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję mi się, że większość ma Internet. A freeware nie zajmują dużo, są takie np po 5mb (jakieś 2min ściągania na 512kb/s), ale są też takie po 200mb (1h ściągania na 512kb/s). Jak widzisz nie jest to okropnie dużo.

Ale są też gry freeware 1gb i więcej, np. Savage 2: A Tortured Soul .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś przez długi okres czasu CDA kosztowało 20 zł i mi pasowało, więc jeżeli zajdzie konieczność, to się złościł nie będę. Na pewno dopłaciłbym, żeby któryś z numerów miał 200 stron ;)

No i co z tego, że będzie miał tyle stron? Jak już teraz nie wszystko "nadaje się do przeczytania". To jest czasopismo, nie książka, więc nie trzeba czytać wszystkiego. Wybieramy artykuły, które nas interesują. To ciekawe co (po za reklamami) by miało zapełnić te 70 stron?! Ja już teraz zastanawiam się czy warto wydawać na CDA 15 zł miesięcznie. Według mnie te nowe zmiany (GW pisany przez forumowiczów - :sick:, ramka z forum) to tylko i wyłącznie zachęta na dzieci. Tak samo jak chwyt poniżej pasa (większa ilość stron- dobre) z tego numeru. Pełniaki też już niczym nie zachwycają. Jedyna co nadal jest porządne to zapowiedzi i recenzje, a to one są najważniejsze. Już nawet do AR ludzie przestają pisać. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie "nie". Dla mnie to najglupszy pomysl jaki w zyciu uslyszalem. (no moze prawie...) Po co podwyzszac cene czasopisma, ktore i tak jest juz drogie ( w pelni uzasadnione)? Nie moge tego pojac... Przeciez Ci ktorzy sa stalymi czytelnikami i tak i tak kupia a co z reszta?! Oni CDA kupuja raz na jakis czas gdy cos wpadnie nim w oko a wtedy cena jest bardzo wazna. Sam przeboleje jeszcze te 15 zl ale 20 no wai. I w taki sposob pismo straci a nie zyska czytelnikow. Odloz sobie jeden z drugim piec zloty miesiecznie i kup cos porzadnego, a nie wymyslacie nie wiadomo co. Wydaje mi sie ze wszystko co w CDA jest potrzebne juz sie tam znajduje. Po co zapychac je tekstami na sile? W koncu sie przejecie kolejnym artykulem na temat " Jak stracic 10kg w 2 dni" i tez przestaniecie czasopismo kupowac.

Jezeli ktos posiada inne zdanie to super! To jest moje wlasne osobiste i nie mam zamiaru go zmienic a bylbym zapomnial, nie musicie mnie cytowac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję mi się, że większość ma Internet. A freeware nie zajmują dużo, są takie np po 5mb (jakieś 2min ściągania na 512kb/s), ale są też takie po 200mb (1h ściągania na 512kb/s). Jak widzisz nie jest to okropnie dużo.

W miastach - owszem większośc. Ale na wsiach? Jak masz radiówkę np. 256 kb/s to naprawdę ściąganie czegokolwiek jest masochizmem w czystej postaci. Mój kolega ze wsi właśnie ma takiego neta i działa mu tak wolno, gubiąc po drodze tyle pakietów, że praktycznie poza googlem i GG nie da się nigdzie wejść.Więc ja bym jednak nie zakładał, że większość ma internet. A nawet jeśli - zawsze szybciej jest zainstalować z płyty niż ściągać z internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ktoś tu dobrze napisał - niektóre zagraniczne pisma stosują taką taktykę (1 pełniaka) - a skoro tak - musi się sprawdzać!

Tyle że zagraniczne pisma są odpowiednio droższe :happy:

Za niektóre wychodzi nawet coś koło 30 złotych...

Poza tym niektóre z tych pisemek jako jedną (jedyną) pełną wersję, która trafiła do CDA obok paru innych "gniotów" :happy:

Choćby niemiecki PC Action, który dał "Spellforce 2" (a pisemko kosztuje około 23 złotych)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć płytę! CDA bez covera! Nawet za tą cenę, tylko większa objętość i brak niepotrzebnych bzdetów, jak gry w które nie gram, albo bonusy które otwieram raz na rok...

To, że TY otwierasz te bonusy, to nie znaczy, że JA lub KTOŚ INNY ich nie otwiera. Poza tym płytka (najpierw CD, potem DVD) była od początków pisma i niech pozostanie aż do jego końca (i oby ten koniec nigdy nie miał miejsca :cool: ). W gry tez nie gram, ale czasem trafi się coś co choćby ja uwielbiam ( a więc klasyki typu Caesar III (lub dla mnie najbardziej Zeus) etc.) oraz weź pod uwagę, że oprócz mnie i ciebie jest jeszcze jakieś sto tysiecy innych ludzi (cztyelników). I wątpie, aby na te 100 tys trafilo sie 10 tysiecy ktorzy zadnej gry nie odpalą... Popatrz też na innych, a nie tylko na siebie!

Ach ten egoizm!:D

A dla mnie 'lepsza' nie oznacza wcale nowsza, mi by bardziej odpowiadał jakiś klasyk 10/10 niż Far Cry 2 czy Crysis.

Jak mnie. Starsze gierki są the best (pod warunkiem, że grafa nie jest dla ciebie najważniejsza lub masz sentyment to starszych gierek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli CDA by podrozalo o 5 zl to i tak bym je kupowal. To po pierwsze i na pewno. Jednak w ankiecie zaznaczylem odpowiedz "nie". Po prostu uwazam, ze jest dobrze jak jest. Ja moze bym mogl te 5 zlotych dokladac miesiecznie, ale wielu na pewno mialo by z tym problem. Bo dochodza im inne wydatki, i jak sie tak posklada to brakuje piataka na CDA. A specjalnie nie wiem, co takiego dodatkowego mialoby byc w pismie. Poziomu tekstow (bardzo wysokiego zreszta) CDA nie zmieni. Co najwyzej mogloby zatrudniac nowych ludzi, ale to takie pojscie w ciemno. Wiecej recenzji i zapowiedzi tez raczej nie bedzie, bo ludzi do ich opisywania by nie starczylo. No chyba ze mieliby wciskaqc jakies gnioty z ocenami 2, 3, ale tego lepiej chyba uniknac. Pewnie wzrosla by liczba tekstow o konsolach/grach na telefon/akichs grach freeware. Ja osobiscie tego tez bym nie chcial. A jesli nie powiekszenie objetosci pisma to co? No loczywiscie pelniaki. Tylko, ze jak juz niektorzy pisali wczesniej chocby i pelniaki byly lepsze to nie zawsze trafia znowu w gust czytelnika. A tak to raz FPS, raz RTS, raz przygodowka i kazdy zadowolony (oprocz tych co by chcieli Crysisa albo Obliviona na coverze).

Pełniaki też już niczym nie zachwycają.

Pewnie, bo jak ktos wymaga wspomnianych przeze mnie wyzej gier to nic mu nie pasuje. Pewnie nawet jakbys dostal tego Crysisa to bys "nie byl zachwycony bo to juz staroc jest". A Ceville? Call of Juarez? A Sacred, Spellforce 2? To sa slabe gry. Sam sobie odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby CD-Action podrozalo 5 zl, kupowalbym je nadal, tymbardziej ze place za nie w funtach takze jego cena wzroslaby nieznacznie :happy:

I tak sklep w ktorym je nabywam ma dosc duzy zysk, bo sprzedaje je teraz za ?6 czyli jakies 30 zl, ale to i tak nie duzo jak na czasopismo w anglii

I ktoś tu dobrze napisał - niektóre zagraniczne pisma stosują taką taktykę (1 pełniaka) - a skoro tak - musi się sprawdzać!

PC Gamer nie daje ZADNEJ pelnej wersji na cover, kosztuje ?6.99 czyli ok. 35zl. Na cover daja same demowki, programiki itp. ale za to jest tego 17GB. Warto dodac ze to najpopularniejsze czasopismo w UK

*sorka ze nie mam polskich znakow ale nie chce mi sie co chwile tablicy uzywac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie i tak pismo dostajemy w niższej cenie niż jego wartość-vide, któraś wypowiedź Smugga z pewnego forum:) Dla mnie te 5 zł nie jest granicą nie do przeskoczenia, ale póki co dobrze jest jak jest. Domyślam się, że przy cenie ok 20 zl ilość sprzedanych egzemplarzy spadnie a zysk nie będzie większy niż jest. W zasadzie i tak jest o połowę tańsze niż pisma zagraniczne, które dają 1 pełniak albo wcale. Obecny całoksztalt mi jak najbardziej odpowiada. Bo jeśli co miesiąc będzie 1 pełniak i to Hit, to obawiam się, że większość stwierdzi, że to stary hit albo już go ma. Nie spodziewajmy się świeżych hiciorów sprzed np roku w piśmie za 15-20 zł:) Dlatego zagłosowałem na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ankieta jest trochę niedopracowana. A to za sprawą odpowiedzi numer 3. Nie ma ono bowiem związku z pytaniem, które dotyczy wyboru. Czy JA bym kupował CDA, gdyby podrożało, a nie, czy moim zdaniem straci czytelników. Właśnie ta nieścisłość postawiła mnie przed dylematem, którą odpowiedź wybrać. Wiem, że nawet jeśli CDA podrożeje o te 5 zł, to będę je kupował, ale z drugiej strony faktycznie uważam, że może stracić wielu czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.

Kiedyś byłem zdecydowanym zwolennikiem podwyższenia ceny właśnie do około 20PLN. Teraz, kiedy kupiłem gitarę i to wszystko do niej, szanuję każdy grosz i jestem aktualnie zdecydowanie przeciwny podwyższeniu ceny. I tak ostatnio coraz mniej chętnie czytam CDA. Ba, przerzuciłem się na GW i coraz bardziej zastanawiam się nad zaprzestaniem zakupów CDA!

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wpadłem na taki (może beznadziejny) pomysł, aby cena CD-A zdrożała. Teraz kosztuje 14.99/15.99 zł, a gdyby tak dać równe 20 zł? To jest jakieś 5zł od każdego czytelnika. Nie wiem ile dokładnie osób czyta CD-Action (przepraszam), ale załóżmy, że jest to 300 tysięcy czytelników. CD-A kosztuję 14.99 x 300 000 = 4 497 000 zł. No to teraz 20 zł x 300 000 =

6 000 000 zł czyli o 1 503 000 zł więcej. Cena gwałtownie nie wzrośnie, a będziemy cieszyć się lepszymi grami itd.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie wydanie 5 zł więcej miesięcznie dużej różnicy nie zrobi, a CD-A będzie o wiele lepsze. :)

Dlatego postanowiłem założyć ankietę w której moglibyście wypowiedzieć się na ten temat. Proszę, aby w temacie nie pisać postów typu: "Nie, bo nie"

Pozdro, Shoy.

CDA juz mialo byc lepsze, a pelniaki z miesiaca na miesiac sa coraz gorsze.., oni chyba ta kase sobie najpierw pakuja w kieszen, a to co im zostanie wydaja na pelniaki.

Co do zawartosci pisma, nie mam zastrzezen, nigdy nie ma w CDA tego co ja potrzebuje, a jak jest.. to juz dawno ta gierke mam, demo ograne, czy cos innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepszy pełniak oznacza po prostu większą liczbę ludzi zadowolonych(do których nie muszę się oczywiście zaliczać ja - chociaż byłoby miło) np. wydaje mi się, że więcej osób ucieszyło się z dodania Trackmanii niż Little Cars in the Great Race. Przykład może być trochę nie na miejscu bo Trackmania jest darmowa, ale chodziło mi o gry z tego samego gatunku. Oczywiście TY - czytający tego posta - możesz uważać, że LCitGR jest lepsze, ale wtedy należysz do mniejszości :P

Dziwne jest to twoje myślenie... xD

Ale ja wolę żeby dali coś naprawdę extra w ilości sztuk: 1, niż 3 gry (przykładowo), z czego 1 to gniotowaty FPS, druga to platformówka dla dzieci, a trzecia to przygodówka - wybaczcie drodzy redaktorzy, że Wam tak ubliżam - ale dla mnie tak właśnie jest. Czasem na szczęście po cover sięgam chętnie. A samo pismo jest najlepsze w Polsce - może nawet na świecie, ale tego nie wiem.

Jasne - jakby redakcja dała na DVD 1 pełniaka, to nie każdy by w niego chciał grać. Ale weź pod uwagę taką sytuację: na DVD 1 pełniak np. FPS. 55% ludzi w niego nei zagra. 45% zagra. I bardzo chętnie zresztą. Za miesiąc dają RTS - tym razem inna grupa się ucieszy. Za kolejny ścigałkę - i kolejna grupa. A jest wiele osób, które lubią kilka gatunków gier (np. ja) Ale wszystkie te gry będą trzymać P O Z I O M !! I ktoś tu dobrze napisał - niektóre zagraniczne pisma stosują taką taktykę (1 pełniaka) - a skoro tak - musi się sprawdzać! Ale co moje słowa znaczą.. rzucam je na wiatr. I tak mnie większość przegłosuje - a więc drodzy forumowicze - jak wolicie tak jak jest, to na zdrowie!

To nawet dobry pomysł... Dawanie do każdego CDA 1 pełniaka, ale co miesiąc z innego gatunku. Np. najpierw FPS, potem RPG, następnie jakiś RTS, a później ścigałkę... Wtedy to chyba wiele osób by było zadowolonych i myślę, że nie było by wielu przeciwników - chyba by nie było... :P Takie rozwiązanie jest ciekawe i fajne :) Ciekawi mnie tylko to, czy by takie rozwiązanie się przyjęło...?

@eXao

Nikt nie pakuje sobie tej kasy w kieszeń. Redaktorzy mają pensje... I ich wypłata w ogóle nie zależy od tego, czy CDA sprzeda się dobrze czy źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś przez długi okres czasu CDA kosztowało 20 zł i mi pasowało, więc jeżeli zajdzie konieczność, to się złościł nie będę. Na pewno dopłaciłbym, żeby któryś z numerów miał 200 stron ;)

No i co z tego, że będzie miał tyle stron? Jak już teraz nie wszystko "nadaje się do przeczytania". To jest czasopismo, nie książka, więc nie trzeba czytać wszystkiego. Wybieramy artykuły, które nas interesują. To ciekawe co (po za reklamami) by miało zapełnić te 70 stron?! Ja już teraz zastanawiam się czy warto wydawać na CDA 15 zł miesięcznie. Według mnie te nowe zmiany (GW pisany przez forumowiczów - :sick:, ramka z forum) to tylko i wyłącznie zachęta na dzieci. Tak samo jak chwyt poniżej pasa (większa ilość stron- dobre) z tego numeru. Pełniaki też już niczym nie zachwycają. Jedyna co nadal jest porządne to zapowiedzi i recenzje, a to one są najważniejsze. Już nawet do AR ludzie przestają pisać. :/

No właśnie - więcej stron = większy wybór. Ja czytam wszystko jak leci ;) Serio. Mało jest rzeczy, których nie czytam w CDA (głównie tipsy, reklamy i... oferty prenumeraty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...