Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników przygodówek

Polecane posty

Eee... napisy wrzuciliby na wersję DVD :wink: A w TV puścili by w ultratempie, żeby każdy mógł powiedzieć, że tam jest. Co z tego, że nie widać :wink:

Ostatecznie, może być.

Nagrywałbym na video i potem puszczał w zwolnionym tempie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie ze LucasArts zawiesilo prace nad Full throttle 2 ?? Hmmm moze to i nawet lepiej, czasem nie warto mierzyc sie z legeda. Z materialow jakie czytalem wynikalo ze proporcje miedzy action a adventure wynosic beda 50 na 50, ale z tego co mozna bylo zobaczyc na filmiku i wywnioskowac z zawieszenia prac, te proporcje byly jednak inne (i to nie na korzysc adventure :( ), lub poprostu gra byla AZ tak beznadziejna. Jak juz pisalem moze to i lepej.................. (ale i tak szkoda)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie ze LucasArts zawiesilo prace nad Full throttle 2 ?? Hmmm moze to i nawet lepiej, czasem nie warto mierzyc sie z legeda. Z materialow jakie czytalem wynikalo ze proporcje miedzy action a adventure wynosic beda 50 na 50, ale z tego co mozna bylo zobaczyc na filmiku i wywnioskowac z zawieszenia prac, te proporcje byly jednak inne (i to nie na korzysc adventure :( ), lub poprostu gra byla AZ tak beznadziejna. Jak juz pisalem moze to i lepej.................. (ale i tak szkoda)

A ja slyszalem znowu ze LucasArts zawiesilo prace nad ta gra. Po screenach czy filmiku mozna pomyslec, ze zaiast przygodowki chca wypuscic chodzaca bijatyke :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie czekam na inną następną część znakomitej przygodówki Lucas Arts, a mianowicie "Sam and Max". Mam nadzieję, że w tej grze nie będzie ani trochę bijatyki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamięta ktoś jeszcze Hopkins FBI? Wiele osób narzekało na tę gierkę, ale mi się podobała, fajna była. :) No i ten spaczony humor, np. wizyta w niebie czy rozmowa z kolesiem z wbitą w plecy siekierką. Heh... :P

Oprócz tego, podobały mi się też inne klasyczne przygodówki point & click, np. Książę i Tchórz, Najdłuższa podróż, Syberia, Simon the Sorcerer 2, Jack Orlando, Wacki, Flojd, Prisoner of Ice itp. - ech, to były gierki! :roll: Za to nie cierpię przygodówek, w których steruje się klawiaturą lub są ukazane w widoku FPP - bleee... :evil:

Taaaaak, Hopkins był niezły (gdyby nie to spolszczenie), do dziś pamiętam jak sie ździwiłem gdy mnie zabili. A w Księcia i Tchórza to pogrywam do dziś (wiecie, że scenariusz pisał nie kto inny jak Adrian Chmielarz człowiek odpowiedzialny za Painkillera) i za kazdym razem mnie rozwala :lol: prooooooosze niech ktos zrobi drugą część!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... Ja czytałem Pratchett'a bez żadnego porządku. Rincewind pojawia się od czasu do czasu. Jest na pewno w Ericu-Fauście. Potem też parę razy sie pojawia, ale inne postacie są równie ciekawe. Najlepszy jest Śmierć, no i Marchewa, Niania Ogg... i wielu innych. A grę gorąco polecam :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Qler-a --> eeeee mnie wlasnie chodzilo to ze LucasArt zawiesilo (ew. wstrzymalo, przestalo tworzyc, dalo sobie spokuj itp. ) prace nad gra. Kurcze ja wiedzialem ze jednak niewyraznie pisze i ludzie nie umieja mnie zrozumiec :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Qler-a --> eeeee mnie wlasnie chodzilo to ze LucasArt zawiesilo (ew. wstrzymalo, przestalo tworzyc, dalo sobie spokuj itp. ) prace nad gra. Kurcze ja wiedzialem ze jednak niewyraznie pisze i ludzie nie umieja mnie zrozumiec :wink:

Heh, sorry, to wszystko wina mojego roztrzepnia. Zbyt szybko czytam, za wolno mysle (lub na odwrot). Tak czy inaczej obaj mielismy racje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z tego co sie orietuje dopiero znalezienie wszystkich ogorow, zdobycie maksymalnej ilosci pkt. oraz obejrzeniu wszystkich "momentow" (czytaj piersi) dziewczat spotkanych przez Larrego wynagradzane jest filmikiem z pania kapitan na zakoczenie gry !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z tego co sie orietuje dopiero znalezienie wszystkich ogorow, zdobycie maksymalnej ilosci pkt. oraz obejrzeniu wszystkich "momentow" (czytaj piersi) dziewczat spotkanych przez Larrego wynagradzane jest filmikiem z pania kapitan na zakoczenie gry !!!

Całkiem interesująca perspektywa, nie ma to tamto :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem interesująca perspektywa, nie ma to tamto :wink:

Zgodze sie ze calkiem calkiem :D ale sadzac po inny grach Sierry to zdobycie max ilosci pkt. graniczy z cudem. Jeszcze nie udalo mi sie znalesc takiej solucji w ktorej by to bylo pokazane. Grrrr czyz ta Sierra nie jest wkuzajaca :?: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Larrego 7 grało, się ach grało. Niestety, mimo odnalezienia wszystkich easter eggsów i zgarnięciu wszystkich ogórów okazało się, że zdobyłem zaledwie 995 punktów i dlatego nici z filmiku. Zresztą podobno trwa on 0,5s (tak! pół sekundy) więc nie ma o co drzeć... ogóra :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli brakuje ci TYLKO ogórów, to daj pełny opis przejścia! Z chęcią zobaczyłbym tą całą cutscenkę, ze względów archeologicznym, rzecz jasna. :)

Niestety gra dawno poleciała z twardziela, a nie chce mi się drugi raz przechodzić tego samego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Larrego 7 grało, się ach grało. Niestety, mimo odnalezienia wszystkich easter eggsów i zgarnięciu wszystkich ogórów okazało się, że zdobyłem zaledwie 995 punktów i dlatego nici z filmiku. Zresztą podobno trwa on 0,5s (tak! pół sekundy) więc nie ma o co drzeć... ogóra :wink:

Bez kitu :D Pol sekundy? Hm? Nie oplaca sie? Chyba nie :wink:

A jakie znasz ester eggi? Ja mam tak:

marzenia z Asia Dyktator

bobr

i cos jeszcze nie pamietam co niestety #-o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma do sprzedania "Shadow Of The Comet"?

Czy to nie jest czasem prequel Prisoner of Ice, tej świetnej przygodówki na motywach powieści Lovecrafta, która była w pełnej wersji w CD-Action 01/1999?

Nie, to raczej "Prisoner Of Ice" jest sequelem. Ale chodzi właśnie o tę grę. Nie znalazłem jej w żadnym sklepie internetowym, ani zwykłym, więc dlatego pytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...