Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników przygodówek

Polecane posty

Eh... Gdyby chociaż tą jedynkę dali w CDA to było by super, bo swoją gdzieś zapodziałem. Klayman na prezydenta.

Dlaczego cały czas mówiicie jedynkę , przecież nie ma 2 :D:D:D

Chyba nas ogarnela mania, aby wyszed NeverHood 2... Och, kiedy Cibie ujrzymy [-o< :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aragorn_code_47

Plastelina jest wielka. Pomyślcie tylko, ile pracy musieli włożyć twórcy, by osiągnąc taki efekt... Od razu przypomina mi się film "Uciekajace kurczaki"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy! Ale jakby juz wyszla, to niechcialbym trojwymiaru, tylko znowu plasteline. Plastycznosc RuLEZZZZZZZZZZZZ

A moze by tak plastelina w 3d? :wink: Tak sie w Neverhodzie przechodzilo miedzy lokacjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, nie grałem - kolejna gra do sprawdzenia ( ech, ta karta ). Ale gdy mówicie o "Wallece i Gromit" to od razu pryrzpominają mi się... niesamowici, niepowtarzalni i niepobici... ( fanfary )... "Sąsiedzi". Nasi sąsiedzie zza południowej granicy się popisali, chyba tylko piwo lepiej robią :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bysci powiedzieli na serial NeverHood? Ach te marzenia... :wink:

Fajnie by było, tylko musiałby byc strasznie krótki :(

I ile by musieli plasteliny zurzyc :D I ile nameczyc zeby to poskladac :wink:

Ale wiesz jaka byblaby ogladalnosc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo figurki będą robione metodą chałupniczą. Każdy iwerny fan dostanie mail'em szkic z postacią do wykonania i będzie zobowiązany ją ulepić :wink: A jak przyjemnie potem by się oglądało własne figurki :wink:

Wiesz ile potem musiałyby trwać napisy końcowe?

Chyba z pół godziny zanim wszystkich by wymienili. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie skonczyc Space Questa 1 (EGA !!) i jak mnie wkurzaja te ***** punkciki w grach Sierry, (bo nigdy nie udaje mi sie zebrac wszystkich :) )

mialem ich 201 na 202 i watpie ze kiedys znajde tej 1 jedyny :((((. A najbardzije mnie te pkt wkurzaja w Larrym 7 tam ich zdobycie to chyba mission impossible ehhhh :wink: szkoda.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo figurki będą robione metodą chałupniczą. Każdy iwerny fan dostanie mail'em szkic z postacią do wykonania i będzie zobowiązany ją ulepić :wink: A jak przyjemnie potem by się oglądało własne figurki :wink:

Wiesz ile potem musiałyby trwać napisy końcowe?

Chyba z pół godziny zanim wszystkich by wymienili. :wink:

Tak, to bylby chyba caly filmik :D Ale przy kazdym nazwisku jego zrobiona figurka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...