Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enki

Napisz za nas Gamewalkera! - Battlefield: Heroes

Polecane posty

Co do tego połapania się, nie pierwszy raz mam myszkę w ręku a jednak nauczenie się sprawnego latania samolotami wymagało ode mnie trochę więcej wysiłku niż posadzenie swojego tyłka za sterami i molestowanie W ile wlezie. Sterowanie samolotami w tej grze jest dość hmm... specyficzne, ale do nauczenia. Nie wiem jak się gra innymi klasami ale commandos jest po prostu miodzio. Czapka niewidka i zabawa w nożownika, coś co gumisie lubią najbardziej :) a ile przy tym bluzgów od ludzi którzy wpadli w szpony commandosa :P Jest to chyba najlepsza darmowa strzelanka w jaką miałem okazje pograć, a i nie jedną płatną bije na głowę. Co do stwierdzenia, że prędzej czy później status w grze będzie zależał od wydanych pieniążków jestem całkowicie przeciwny. nawet nie wyobrażacie sobie jakie fajne może być przebieranie naszego wojaka by stał się kimś unikatowym i rozpoznawalnym. Odrazu odpowiadam na pytanie : Nie nie kupowałem sobie BP, ale spędziłem wiele miłych chwil by zobaczyć jak bym wyglądał mogąc wybrać sobie ze sklepiku co tylko chcę. Świetna sprawa, i o ile z natury nie jestem skłonny do wydawania kasy na takie pierdoły to mając zbędną gotówkę z chęcią bym to zrobił. Wierzcie mi lub nie (może nie u nas ale na zachodzie) jest masa ludzi , ba mało tego , dzieciaków które maja pełno takiej "zbędnej" kaski i kupią sobie ciuchy z przyjemnością, a że autorzy gry co raz dorzucają coś nowego, stanie się to dla nich wręcz nałogiem , by mieć coś czego inni jeszcze mają. Żyła złota bez końca . . .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem, zobaczyłem i zwyciężyłem... za kilkunastym razem. Przydałaby się jakaś opcja, dzięki której członkowie drużyny musieliby współpracować, bo na razie każdy robi to, co chce. Ogólnie ciekawa rzecz, warta pogrania, ale w małych dawkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...