Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enki

Napisz za nas Gamewalkera! - Battlefield: Heroes

Polecane posty

Battlefield: Heroes zaprasza każuali na komiskową rozpierduchę. Trzy klasy, cztery mapy i całkiem sporo radości nie zmąconej byciem "wielokrotnie postrzelonym w twarz przez klnącego, wyskillowanego piętnastolatka, który gra przez osiem godzin dziennie", jak obiecywali twórcy w zwiastunie. Fun!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ... Co by tu nie mówić - Nudna. Stanowczo wolę wrócić do BF 1942. w BF:H brakuje mi tego klimatu i nie czuję tu tego strachu gdy z naprzeciwka pojawia się Sherman/Tiger.

Klimat jest nienajgorszy, ale wszystko opiera się na wykupionych umiejętnościach. 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pograłem,gra niezła dla tych,którzy nie chca się zbytnio rozwodzić nad tym,czy dana broń ma np. lepszy zasięg czy siłę strzału.Da się kupować nowe stroje itd.Można pograć dla przyjemności,ale nie wciaga na długo :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli boisz się lufy Shermana to z ciebie mięczak. Rozumiem strach przed lufą Svena ... kryć się kto może.

Niewiem, czy to było do mnie ?. Radzę ci - Pograj w Battlefielda 1942 i spróbuj pokonać czołg będąć uzbrojonym w karabin maszynowy, pistolet i granaty na otwartym polu bez osłon. Może wtedy zrozumiesz o co mi chodzi, bo w Heroes czegoś takiego nie ma. Czołg musi ze 20 pocisków wywalić by nasz kreskówkowy bohater odszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy i do tego całkiem udany projekt ! Miła odmiana po tych wszystkich poważnych, zbajerzonych shooterach. Co prawda często natykam się na problemy z wejściem na serwer, ale warto się trochę pomęczyć. Mam tylko wątpliwości co do tego, czy gra odniesie wystarczający sukces, bo jako wiadomo oryginalnością nie zawsze się wygrywa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...