Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enki

Napisz za nas Gamewalkera! - Battlefield: Heroes

Polecane posty

Hmm... widzę, że grę nawet chwalicie :P Moim zdaniem to kiszka ! Rozumiem, że nie ma to być hardkorowa strzelanka pokroju CS'a czy ET jednak wydaje mi się, że seria Battlefield schodzi na psy :< Każda kolejna odsłona jest gorsza , a Heroes to tylko kolejny ( i dość drastyczny) krok ku uproszczeniu rozgrywki celem dotarcia do większej grupy odbiorców ( $$$ ). Przez te wasze dobre opinie o Heroes Dice tak sie rozochociło do tworzenia arcade'ówek, że BF 1943 będzie miał więcej wspólnego z Pacmanem niż pierwszą odsłoną serii ( nielimitowana amunicja, banalne latanie samolotem, małe mapy, auta praktycznie skręcające w miejscu ). Wracając do "Hirołsów" to moim zdaniem rozgrywka w ogóle nie wciąga, jest nudna ( po 5 - 10 minutach myślimy, czy by nie pograć w coś z covera Ekszyna ) a całość robi niewiele lepsze wrażnie niż popularne flashówki i może nie byłaby to nawet wada, gdyby nie to, że twórcy oczekują kasy za różnego typu dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę trudno uwierzyć, że dostajemy coś od EA za darmo, lecz pewnie będziemy płacić za ubrania dla naszych sim... wojaków :laugh: A na poważnie bardzo dobra i do tego darmowa gra.

No i co?Niektóre dostaniesz za darmo(czytaj za V(alor)P(oints))Wiem że w CDA już nie bede ale niech wszyscy wiedzą...JESTEM BETA-TESTEREM!!!I dostałem medale!!!!!! :nuke: UWAGA!STREFA SKAŻONA GRAMI.Acha wiem że pisze nie na temat...i dziwie mnie jedno.Czemu Jedi chcieli równowagi mocy gdzi Sithci byli wytępieni...pewnei dlatego że dużo jest osób które postępują źle. :starwars::biggrin: A ogólnie BF:H JEST SWIETNE!!!!!!(jak ktoś powie żę nie to zamorduje!)A GLUT wypadł chyba z nosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Battlefielda od jakiegoś czasu. Najfaniejsze uczucie to popirniczanie razem ze swoją drużyną i rozwalanie wszystkiego na swojej drodze, a uczucie najgorsze jest gdy próbujesz dogadać się z noobami a wtedy po raz setny trafia cię pie****ony snajper. Ale ogólnie OK :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa gra, niezła inicjatywa. I dobrze, że się popiernicza, że nie ma gry dla każuali. Trzeba się do niej dostosować, a takich gier mało. Oby hardkor wszedł do przeglądarek, to ja chętnie zobaczę jakiś RPG hehe póki co od czasu do czasu można wykosić "herosów" :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... A mnie się ta gra poodobała, tylko że nie chcą mnie dodać do klanu czytelników CD-Action. A jak nie dodadzą to spróbuje w klanie fanów Mass Effecta.

I ci napaleni "Heroes" rzucający sie na flagi dla doświadczenia. Bezcenny widok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...