Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enki

Napisz za nas Gamewalkera! - Battlefield: Heroes

Polecane posty

nie dla mnie taka gierka... Powinny być poziomy rozgrywki dla np. najsłabszych, początkujących lepszych i najlepszych... przebiegłem 15 metrów i mnie zabili... Jeśli nie grasz w tą grę non stop długo w niej nie pozyjesz... Ja zainstalowałem tą gierkę na 2 godziny, pograłem, zginąłem 40 razy zabijając 5 przeciwników, wyszedłem z niej i odinstalowałem. Nie radze w nią grać ludziom którzy nigdy nie mieli kontaktów z rozgrywką Live. Nie jest prawdą że ta gra jest dla wszystkich. Swojego zdania nie zmienię. Są 2 rzeczy które mi się w niej podobają : muzyka i bajkowy krajobraz. (pierwszy raz w zyciu widziałem taką gierkę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam podoba, pomimo wypożyczania broni. Chociaż są tam rzeczy, na które trzeba patrzeć z przymrużeniem oka, szczególnie na to, że 2 żołnierzy lecących na skrzydłach z samolotu bez trzymanki nie spadają nawet przy wykonywaniu akrobacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"War, war (podobno) never changes". Po setkach MoH-ów, CoD-ów czy innych Battlefieldów myślałem, że widziałem wszystko co jest w stanie zadziwić w wojennych FPS-ach, A tu proszę jakie cudo. Czekam na możliwość importowania map z "Worms 3D". BTW może Smugg rozpocznie na forom akcję "Napiszcie za nas AR" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to mnie denerwuje że gra wykorzystuje zasadę:Płać więcej,będziesz lepiej grał.

Kupujesz Battlefunds,to szybciej ci sie zbierają VP i możesz kupować nowe rzeczy.Jakby wszystkie ubrania nie mogły by byc za VP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta gra podobna (mimo że jest nieco mało dynamiczna).

Świetnie lata się samolotami i jedździ pojazdami.Przy grze bawię się świetnie nabijając levele a takżę latając dla zabawy samolotem.

Polecam gierkę tym którzy lubią sieciowe strzelanki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawdę fajna ale nie dla hardkorowców tylko żeby sobie popykać jak masz 30min czasu. Jednym wkurzającym aspektem jest to, że różne bajerki dla postaci kosztują niemało i w dodatku są limitowane czasowo. Mimo to ja znikam sobie pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...