Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enki

Napisz za nas Gamewalkera! - Battlefield: Heroes

Polecane posty

Ja zostałem przez BF: Heroes mile zaskoczony. Po pierwsze, coś od EA za darmo? No, prawie za darmo(Battlefunds). Duży plus. Po drugie, ta gra ma taki specyficzny klimat. Takie połączenie Battlefielda i Simsów(muzyka(!), styl graficzny). xD I te reklamy stylizowane na drugowojenne. Good Job EA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo niczego wykonanego równie dobrze, z pomysłem i humorem, i tak nie znajdziecie. To wciąż BF, tylko taki jakby bardziej kolorowy.

Sfragowany Royals z rana jak śmietana, więc grać i uczyć się gwizdać, żołnierzu! ;)

(Aż strach coś napisać, żeby jakiegoś babola nie walnąć i w AR/Na Luzie nie wylądować :cool: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie 'klnący, wyskillowany piętnastolatek, który gra przez osiem godzin dziennie' to kto? Nienagannie wyrażający się czterdziestoletni księgowy, który gra godzinę dziennie? W sumie ja mam gdzieś kto mnie strzela w twarz - liczy się fakt bycia strzelonym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony gra ma miłą dla oka grafikę, świetny, lekki klimat, jest całkiem zabawna, ale jednocześnie niezbyt dynamiczna. Ganianie po planszy w poszukiwaniu upragnionego pojazdu bywa męczące. Co nie zmienia faktu, że za darmochę warto spróbować, w końcu nieczęsto EA okazuje w ten sposób dobre serce. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield? Herosy? OMG na crossover słynnych strategii turowych ze sławną strzelanką nikt jeszcze nie wpadł.

Niedługo włącze nowego wiedźmina i usłyszę "Śniący został wygnany z naszego świata",

a w mario usłyszę "They're coming! Braaaaaaains!!!!!!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...