Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

15 Recenzji (licząc z kaszanką [w końcu to też recenzja] to nawet 16 [sZESNAŚCIE!!!])! Wow!

Ogólnie numer zapowiada się bardzo dobrze (jak zawsze, choć ostatnio niektóre numery były po prostu "dobre" a nie "bardzo dobre" ;p) i oby tak dalej! Będzie co czytać!

BRAWO REDAKCJO! (ale ta liczba recenzji... prawie jak 6-7-8 lat temu:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z E3 imponująca. Tylko dla niej warto kupić numer. Ale jak dla mnie zabrakło w niej wiadomości o League of Legends, a nowy trailer pokazywali.

edit:

No i podobno GameTrailers.com uznał gierkę za najlepszą strategię tych targów (ktoś może to sprawdzić? - mnie się filmik nie chce odtwarzać :( ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smugglerze dajcie już Cd Action 07/09 do sklepów ! xD

Panie Ezio, juz zapierniczam do drukarni, chwytam pare palet i niose do kioskow. :)

Co do nowego przecieku to mam jedną myśl :

Z tyłu jest jakiś zameczek , a teraz wychodzi Nowy Harry Potter ....

Czyżby Hogwart ?

Zameczek jest z tej samej gry co ksiezniczka. Tym razem nie ma przecieku okladkowego, gdyz nie wiemy jeszcze sami co damy, bo wybor jest dosc spory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się domagam recenzji Call of Juarez. Jestem ciekaw co sądzicie o polskiej grze, która chcą, nie chcąc zostanie zapamiętana w mojej pamięci.

P.S.

Techland mógłby postawić jakieś servery bo te przez graczy robione są średniej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerek bardzo dobry. Pełniaki to dla mnie drugi plan, a teksty znakomite. W końcu słów kilka o Arcanii. :) A no i ten kupon na Fallout 3 i KB, teraz komp nie pociągnie ale może kupię. :) Dla nowszego sprzętu :) A i ta mała informacja u dołu okładki też zachęca :) A okładka też bardzo fajna. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ale na okladke jest akurat co wybrac. :)

To może zorganizujcie jakąś ankietę, np. pod tytułem: Motyw z jakiej gry widzielibyście najchętniej na okładce CDA 08/2009 i tam 1. Fuel, 2. Mass Efect2, 3. Diablo III albo coś podobnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie na pewno świetny numer tylko, że Ceville nie pójdzie, Rise & Fall już miałem okazję przejść i zostaje tylko Mortyr ale za zawartość 6/6 liczę na to, że coś będzie do poczytania nowego o Assassin Creedzie II i Modern Warfare 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie nareszcie coś więcej o Dragon Age, ArmaII i StarcraftII. Poczytam też na pewno o - targach E3. Szkoda tylko, że pełniaki takie kiepskie. Odpowiada mi Rise & Fall. Mortyr to tylko kolejne nisko budżetówka od City Interctive. Ceville nie lubię przygodówek, ale nie które są całkiem fajne (Broken Sword IV, SyberiaII, Neverhood,). Jednak Ceville nie będzie się do nich zaliczać, ponieważ mam, za słaby sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznam że świetny pomysł z tym przeciekiem był. Czekamy na koniec "sezonu ogórkowego". Już nie mogę się doczekać aluzji do CoD:MW2, czy nowego Bioshocka, sprytnie ukrytego w logo CD-A. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...