Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

Nie boj nic, te burze z zachodu teraz ida do was :)

W Radomiu (centrum Polski) nie było wczoraj/dzisiaj prądu pięć razy. Waliło jak nie wiem co, a niebo co chwila rozjaśniane błyskami. :down:

A numer? Mam tylko nadzieję, że te newsy nie będą kilku zdaniowe, a mam takie przeczucia. Jestem także ciekaw oceny Prototype'a.

Niektore gry z E3 sa opisywane i 2 stronach, choc sa i takie, ze 3 opisy mieszcza sie na 1 stronie... Zalezy co pokazano i jak dobra jest gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 recenzji, z czego jedna to kaszanka - wiedziałem, że w tym akurat teraz CD-A nie zawiedzie.

Za to targami z E3 powaliliście. Ile tego!!!!!!!!!!!

Nad pełniakiami już wcześniej dyskutowałem...

Zapowiedzi też fajne.

No co ja będę gadał, do 7!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje czy to jest najlepszy numer w tym roku?! Wszystkie hity z E3, dobre Tematy Numeru :smile:, fajna okładka, Ceville jako pełniak "happy", "Fallouta 3 i King?s Bounty Legenda za (w sumie) 69,99 zł", więcej stron ... można tak wymieniać bez końca.

Poradnik ?Znaj swoje prawa? na pewno się przyda, bardzo fajnie, że zalazł się w CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się fajnie, w gry na pewno zagram :). Zapowiedzi od groma, tylko szkoda że wśród tego lasu nie ma nic ani o nowym Gothicu, ani o "starym" "nowym" Gothicu o nazwie Risen :(. Mam nadzieję że jakaś zapowiedz u was będzie, i że co najmniej na 8 stron, bo jak nie to nie kupuję! (haha, i tak nie kupię, bo mam już opłaconą prenumeratę, czyli i tak i tak przyjdzie :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego kuponu na Fallouta 3 i King?s Bounty, to da rade zrealizować go przez internet... ? Bo do byle Empika, czy innego sklepu z grami mam dość daleko...

Niby jak, wyslesz faksem kupion, czy zrobisz zdjecie komorka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy za oknem szaro, mokro i paskudnie, warto podreperować sobie humor lekturą najnowszego CDA. Ten pojawi się w kioskach już 7.07, grubszy o 16 stronic (tadamm!) ale po starej cenie (14,99 zł), z ?2x większym DVD? na pokładzie. Na pokładzie jest też zresztą sporo innych rzeczy...

Powtarzasz się, jak co miesiąc zresztą :P . Numer bardzo dobry, kupie jak zawsze. Dużo do poczytania będzie, ale nic, w końcu wakacje są. Trzeba się zabrać za stare numery. No i te nowe oczywiście :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze to miałem nie kupować, bo na wakacje zostało mi mało funduszy....ale....pojadę na truskawki i w dzionek mi się uzbiera ;D Zawartość super, przygodówki lubię ;)

P.S. Faktycznie Hogwart za księżniczką ;>

P.S.2 Więc spis recenzji na przyszły miesiąc to:

-HP jakiś tam ?

-BloodBowl

-Street Fighter IV

-FUEL chyba już wyszedł więc też

Na Encyklopedii znalazłem jeszcze: Virtua Tennis 2009, Transformers: Revenge of the Fallen - The Game

+ bonusy w postaci: Sudoku Ball: Detective, Fallout 3: Point Lookout , Spore: Kosmiczne przygody, Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów,???????? Miś Hubert ? Wakacyjna Wyspa ??????

Więc naprawdę nieźle! Nie wiem jak wy ale ja czekam na kolejny numer bardzo mocno! :laugh:

A i jeszcze prośba do Smugglera:

Proszę podaj co będzie w modulatorze!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już wiadomo jakiego rodzaju przeciekiem był ten mieczyk przy Ray'u. Na moje oko jest bardzo podobny do tego z okładki.

Moglibyście mi powiedzieć gdzie ten mieczyk ? Bo ja go za nic nie mogę znalezc :/ .

PS: Już znalazłem ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny numer do którego nijak nie można się przyczepić, moim zdaniem bardzo dużo rekompensuje nam bardzo obszerny tekst o tegorocznych targach E3, które są dla mnie najważniejszą imprezą w roku... poza tym większa objętość numeru w okresie wakacyjnym mówi wszystko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer jest supcio Pełniaki bardzo dobre oprócz Mortyra(City Interactiv ma zawsze dziwne te gry)Ceville nie przepadam za przygodówami ale ta wygląda aż ślicznie,ten RTS też ładnie lubie RTSy,no i ta platformówka-zręcznościówka(lubie tak sobie pograć a ostatnio w Auchan kosztowała 20 zł)NO I DEMO OVERLORDA 2 przepięknie.A co do pisma to jest wypas tyle recenzji i ciekawych tekstów mam nadzieje,że w reedycjach będzie Assasin's Creed i Wiedżmin bo nie wiem co wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, należy pogratulować redakcji kolejnego dobrego numeru, jak na sezon ogorkowo-wakacyjny dobre recenzje, oraz świetna relacja z E3 + DE i Mass Efect 2, naprawdę dużo przyjemnej lektury. Na jakość pełniakow bym nie narzekał, w końcu mamy ten...kry... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy za oknem szaro, mokro i paskudnie, warto podreperować sobie humor lekturą najnowszego CDA. Ten pojawi się w kioskach już 7.07, grubszy o 16 stronic (tadamm!) ale po starej cenie (14,99 zł), z ?2x większym DVD? na pokładzie. Na pokładzie jest też zresztą sporo innych rzeczy...

Powtarzasz się, jak co miesiąc zresztą :P .

Sprobuj tak ze 150 razy napisac calkiem nowy wstep do kolejnej zapowiedzi... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj tak ze 150 razy napisac calkiem nowy wstep do kolejnej zapowiedzi... :)

Wiem wiem ;) Nie miałem nic złego na myśli, ale doceniam kreatywność na te 150 zapowiedzi ;)

Teraz trzeba dokładnie zbadać nową okładkę... Może jakiś nowy przeciek? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smugglerze dajcie już Cd Action 07/09 do sklepów ! xD

Jak to Wiesław Myśliwski napisał: Nieraz krzykiem nie pomoże, płaczem nie pomoże, kosą nie pomoże. Nie pomoże ci Bóg ni ludzie, tylko ta twoja cierpliwość. I nawet umrzeć gdy ci przyjdzie, nie wyda się to takie straszne, bo śmierć panie, też cierpliwość.

Niestety, wszystko w swoim czasie EzioPL :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...